ערב טוב.סערה בדרך לארץ.יהיו מס גלים כאשר

הגל הראשון ב יחל ב14-15 לחודש ואילו השני בשליש האחרון.על כך כבר דיברנו.פרטים ינתנו בהמשך.

אם יש שני גלים שהם במרחק של כמה ימים זה לא שתי מערכות נפרדות?

emo_45.png

אכן, הסימנים לכך צעקו מכל קיר.

מעניין אם יכריזו על מערב אירופה בצורת?

אם כבר נפתח שרשור לעדכונים, אז עדכון ערב מספק הצגה לכל חובבי הגשם! רמה אימתנית במערב אירופה פשוט מסרבת לזוז משם ועל פי המודלים היא צפוייה להישאר שם די הרבה זמן! זה יגרום לאפיקים עצומים לרדת היישר למזרח התיכון ולהשפיע על ישראל! המערכת צפוייה להיות קרה מאוד עקב הסנכרון של הרמה ממערב שתגרום לקור לרדת כמה שיותר דרומה למזרח אירופה ומשם למזרח התיכון. 

יש עוד זמן חברים..מגמה חיובית (מאוד) אבל כמה זמן מערכות התמתנו יומיים לפניי? או פשוט קיבלו רק רוח או אובך בסוף.

emo_45.png

כל הכבוד לחזאים שראו מהלך זה מראש!

בס"ד.

תודה מרשמלו משמיים יסייעו שכל מה שאמרת כך יהיה אמןemo_38.png

הגל הראשון ב יחל ב14-15 לחודש ואילו השני בשליש האחרון.על כך כבר דיברנו.פרטים ינתנו בהמשך.

יאללה שיגיע כבר הגלן הראשון כל המרזבים פתוחים המזחלות מוכנות הכל מוכן ולסיום קידמה חבל על הזמן

יאללה שיגיע כבר הגלן הראשון כל המרזבים פתוחים המזחלות מוכנות הכל מוכן ולסיום קידמה חבל על הזמן

קדימה

מרשמלו יש סיכוי לשלג בהרי המרכז?

שמע, שלג נורמאלי בדצמבר היה רק אחד...

העם דורש שלג!emo_85.png

היובש במערה אירופה פשוט לא נורמלי, תכננו נסיעה לאתר סקי באדור האתר עכשיו ריק משלג והנסיעה בסוף דצמבר אני מקווה שעד אז יגיע קצת שלג לאזור, כבר כמעט חודש שלא מגיע מערכת לאזור ואני עוקב בדאגה וגם בטווחים הארוכים לא רואים כלום

מרשמלו רק תאמר לי בבקשה, אם איזה שהוא סיכוי לשלג בירושלים עד 18 לדצמבר, בגלל טיול מאורגן, כעת אני יכול לשנות אפילו שזה רק ספק, בלי עליות, תודה תן בבקשה זיק מידע

מרשמלו רק תאמר לי בבקשה, אם איזה שהוא סיכוי לשלג בירושלים עד 18 לדצמבר, בגלל טיול מאורגן, כעת אני יכול לשנות אפילו שזה רק ספק, בלי עליות, תודה תן בבקשה זיק מידע

לצערי הם לא יענו לך פה. כי כמו בכל הפורומים יש לחץ לא לתת תחזיות ארוכות טווח. והכי מצחיק זה שיש הרבה סיכויים שתשמע בטלוויזיה את המילה שלג לפני שתשמע את זה כאן. אני לא חזאי מקצועי אבל לפי העדכונים האחרונים ברור שיש סיכוי גם לפני ה18 תחכה לערב כי זה עדכון משמעותי ויש סיכוי שגם המקצועיים יענו לך. ועוד פעם תזכיר לחזאים כאן אל תשכחו שכאן זה פורום ולכן אפשר לדבר גם כשזה לא בטוח. מקווה שיהיה חורף מושלגגגג

איך מצרפים סירטון

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר