שלום לכולם.חזית ראשונה אלימה מאוד ומורכבת

מסתדרת כ200 קמ מערבית לנו בתוך הים.היא תכה בחוזקה באזור החוף מקו תל אביב צפונה ותגרום להצפות כבדות ולצערנו גם לנזקים ברכוש.זה יקרה בשעות הבוקר.הגשמים ידרימו אט אט והשפלה הפנימית הרי המרכז ואחכ גם הנגב הצפוני יהיו חלק פעיל מהסערה,זאת הודות להיחלשות הרכיב הדרומי בחלקו האחרון של היום.כמויות גשם גדולות בזמן קצר מטחי ברד כבד יהיו חלק מהעניין.מי שלא חייב לצאת מביתו ייטב אם יעשה כן בעיקר משעות הבוקר המאוחרות וצפויים שיבושים כבדים בתנועה עקב הצפות בזק.כל זה תוך היחלשות הרוח צפוי עד מחר יום ו אחהצ.תחזית מפורטת להמשכו של החודש תצא כאן לראשונה במוצש'ק בשעה 22.00 והיא תכלול צפי לסערה וכמובן פירוט מדוייק ככל הניתן לחודש דצמבר.בצורת כפי שכתבתי לא צפויה השנה.תהנו חברים.

תודה מרשמלו....תבורך....

תודה מרשמלו

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

תודה מרשמלו

תודה מרשמלו בוקר טוב

תודה רבה איש יקר מחכים בקוצר רוח להערכתך להמשך החודש תבורך

צריך לתלות את כל החזאים בארץ, על כך שהם לא יודעים לחזות.

מה זה ?!

הבטחתם סערה !

למה בערים כמו ראשל"צ לא מרגישים אותה ?

איפה ההסבר המדעי לכך ?

ולמה אף חזאי לא יכול לצאת לתקשורת ולהגיד משהו כמו "מחר מתחיל החורף" או "אנו מכריזים על תחילתו של החורף" ?!

קודם כל, התוקפנות הזו אינה במקומה, החזאים אינם נביאים, תחזית אינה מדע מדויק, וחוץ מזה בתחזית נאמר במפורש שהגשם יתפשט למרכז רק משעות הצהריים ואילך. ועכשיו דיברת על הסבר מדעי, תראה אני לא מומחה גדול או חזאי, אבל ממה שאני יודע, הסיבה שאזור המרכז כרגע לא מקבל גשם היא מפני שהרוחות הם דרום מערביות, כלומר באות מכיוון דרום מערב והן דוחפות ומעלות את כל העננים צפונה, הצפון כבר עכשיו מקבל הרבה מאוד גשם (שאגב הוא הכי זקוק לו מבין כל אזורי הארץ), בהמשך היום הרכיב של הרוח צפוי להשתנות מדרום מערבי למערבי ובהמשך גם לצפון מערבי, וכשזה יקרה אני מאמין שמקומות שלא ראו את הגשם יראו אותו גם, מקווה שעניתי לך בצורה עניינית.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

הגל שטויות, מבחינתי שרק בצפון יירד גשם וזהו... לא אכפת לי משום אזור בארץ רק הצפון באמת זקוק לגשם

תודה רבה מרשמלו .emo_45.png

ומי שכותב שטויות ורואים שכתב סה''כ הודעות בודדות .כנראה הוא טרול ואין לטרוח ולענות לו.

חברים זהו אותו הטרול שמחקנו לו חמישה חשבונות, הילד חסר בתשומת לב ולא מפסיק, מחקנו לו כבר עוד לפחות חמישה נוספים מאז, שימו לב לזה שכמעט תמיד הוא יהיה עם הודעה אחת או מקסימום כמה בודדות , אל תתיחסו, לא שווה אפילו לקרוא את השטויות שלו אנחנו עובדים על זה.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

תודה שחר תודה תומש.

תבורך מרשמלו.
אני עוקב אחרי התחזיות שלך כבר כמה שנים וחששתי לאחרונה שנעלמת בגלל כל האנשים הקטנים כאן שיוצאים נגדך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר