שרשור עדכונים מסודר למערכת

מחר הטמפ יעלו. גשמים ייתמקדו בעיקר בדרום ובמזרח. יש צפי להצפות ושטפונות בדרום ובמזרח. כדאי לבטל יציאות וטיולים לאיזורים אלה. הגשמים ילוו בסופות רעמים וברקים. חשוב להדגיש שהגשמים יהיו יחסית מקומיים. ולא מסודרים.

ישנם דיווחים על ברקים ורעמים שנצפים באילת. בנוסף לכך, אני לא יודע אם זה באג אבל על פי מכם הגשם, יש גוש יחסית גדול ליד חיפה. מצורפת תמונת מכם:

לפי מכם העננים זה נראה כמו באג

מחר הטמפ יעלו. גשמים ייתמקדו בעיקר בדרום ובמזרח. יש צפי להצפות ושטפונות בדרום ובמזרח. כדאי לבטל יציאות וטיולים לאיזורים אלה. הגשמים ילוו בסופות רעמים וברקים. חשוב להדגיש שהגשמים יהיו יחסית מקומיים. ולא מסודרים.

ישנם דיווחים על ברקים ורעמים שנצפים באילת. בנוסף לכך, אני לא יודע אם זה באג אבל על פי מכם הגשם, יש גוש יחסית גדול ליד חיפה. מצורפת תמונת מכם:

מתי הסיכוי לקצת גשם ילך ויעלה בבית שאן?

מחר לקראת אחר הצהריים, ערב, לילה... זה תלוי במהלך הצפנת הגושים מהדרום לעבר הצפון. שוב פעם, זה מערכת עם אופי מאוד נקודתי. יש אפשרות שמקומות לא יצאו אפילו עם מ"מ אחד.

מחר לקראת אחר הצהריים, ערב, לילה... זה תלוי במהלך הצפנת הגושים מהדרום לעבר הצפון. שוב פעם, זה מערכת עם אופי מאוד נקודתי. יש אפשרות שמקומות לא יצאו אפילו עם מ"מ אחד.

מספיק גם לקבל טיפה אחת ואני אגיד תודה אולי אני קצת מגזים אבל נחכה למערכת הבאה

אפשר להגיד זה לא מערכת אופטימלית לאיזור הצפון ואף למישור החוף. בכל מקרה, המפות מראים סימנים למערת חורפית וקרה ובעיקר מרובת גשמים בעיקר לאיזור הצפון בשבוע הבא. emo_01.png

אפשר להגיד זה לא מערכת אופטימלית לאיזור הצפון ואף למישור החוף. בכל מקרה, המפות מראים סימנים למערת חורפית וקרה ובעיקר מרובת גשמים בעיקר לאיזור הצפון בשבוע הבא. emo_01.png

הקטע הוא שאני לא שייך לאיזור הצפון אלה לבקעת הירדן

בזמן הקרוב יש סיכוי שיראו בדרום טפטופים- גשמים מקומיים קלים,    לקראת שעות הצהריים המאוחרות-אחר הצהריים עם התחממות הקרינתית יגיע הדבר האמיתי..... 

כרגע בירושלים עננים לבנבנים מקשטים את השמים, חוץ מזה בינתיים דום דבר מיוחד...

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

היכונו, מה שחיכינו לו בפתחemo_14.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

מתי יגיע לשפלה הפעילות אם בכלל אזור ערב לכיוון לילה?

השינוי כבר באופק.

וואו תראו מה התפתח ליד אילת!! איזה גוש ענקי!

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

היה צפוי, זאת רק ההתחלה

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

אם העננים לא ייתפרקו עד אז והרוחות הדרומיות מזרחיות, אני מאמין שכן

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: aml-sweed.38
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר