איזה כיף לך!!! אצלי אפילו אין ענן אחד. אני לא מגזים!

גשם בדרך לחיפה והקריות....

תענוג!! גשם בעוצמה בינונית-קלה ירד בחיפה כעת ויש כרגע ריח של גשם ראשון בחוץ ומעונן וללא ספק תמיד מרגש מחדש emo_14.png

טוב כרגע הגשם פסק אצלי, אבל נראה לי שתיכף יתחיל שוב, מהגשם שירד עכשיו הייתי נותן לפחות חצי מ"מ.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

אתה היום נמצא בעכו או בי-ם?! emo_01.png

טוב חברים, אני לא יודע מה אתכם, אבל אצלי היום הזה בינתיים עומד בציפיות לגמרי! והוא רק התחיח, גם תמונת המכ"ם מראה שעוד יש לא מעט גושים בדרך ובתפרוסת יפה.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

אתה היום נמצא בעכו או בי-ם?! emo_01.png

כרגע בעכו, עוד חודש בערך אשוב לירושלים.

אה כן נשמע הגיוני,  פשוט לרגע חשבתי שגם ירושלים נרטבה טיפה.

גשם נכנס לאזור השרון.

חברים נראה לי שאנחנו בשיא האירוע, קו יפה של עננים פחות או יותר מקו חדרה צפונה נראה במכ"ם

כן שיא מקומי מה שנקרא חחח....

למרות שיש עוד עננים בים שיספיקו להגיע לכאן עד שעות אחרה"צ או סוף הצהריים.

גשם קל ירד בדקות האחרונות עוד פעם בחיפה ובפעם השנייה היום הריח של הגשם כיסה את האוויר.

ולקינוח קשת מרהיבה נראיתה לכוון אזור התעשיה בפעם הראשונה בעונה.

סה"כ מערכת טובה ביחס לחודש שאנו נמצאים וסיפתח טוב לעונה,  נקווה שגם בהמשך העונה יהיה יתרון גשמים לצפון חחחחח....

גשם קל ירד בדקות האחרונות עוד פעם בחיפה ובפעם השנייה היום הריח של הגשם כיסה את האוויר.

ולקינוח קשת מרהיבה נראיתה לכוון אזור התעשיה בפעם הראשונה בעונה.

סה"כ מערכת טובה ביחס לחודש שאנו נמצאים וסיפתח טוב לעונה,  נקווה שגם בהמשך העונה יהיה יתרון גשמים לצפון חחחחח....

צודק לגמרי! מבחינתי האירוע ענה על כל הציפיות.

חחח, מקווה מאוד סיבי ידידי במיוחד בחיפה.emo_01.pngemo_02.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: lia5000,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר