כן ניתן לראות שהיו 4 אירועי שלג סביב התאריך הזה (בטווח של שבוע אחורה או קדימה) מתחילת שנות ה2000:

ינואר 2015 (לא צריך לפרט).

ינואר 2013 (שלג כבד בירושלים סביב 20-15 ס"מ בתום אחת הסערות הקטלניות מבחינת המשקעים שיצא לי לראות אפילו יותר מדצמבר 2013 וסערות בחורף 2015)

ינואר 2012 (שלג בפסגות הצפון ב13-12).

ינואר 2002 (אחד השלגים הכבדים בצפון וירד בגבהים נמוכים יחסית,  אירוע שלג פחות דומננטי בהרי המרכז ונערם למספר ס"מ כולל ירושלים בשני גלים).

תשווה את התחזיות העונתיות שלו (כאן) אם הסקירות החודשיות של השמט (כאן) ותראה שיש הרבה סטיות תקן.

סה"כ בועז דיין תותח מזג אוויר ובעל ניסיון אדיר ושאפו לו על האתר המושקע והרב מידע אבל בנוגע לתחזיות העונתיות שלו אני מאמין שיש לו משהו מדעי שהוא מסתמך עליו לחיזוי כללי של החורף (בלזהות חורף חם, קר, שחון, גשום מהממוצע) כי בזה יש לו אחלה % הצלחה אבל לתת צפי למה שהולך לקרות חודש אחר חודש וכמויות מדוייקות של גשמים זה לדעתי לא יותר מניחוש מושכל.

סה"כ בועז דיין תותח מזג אוויר ובעל ניסיון אדיר ושאפו לו על האתר המושקע והרב מידע אבל בנוגע לתחזיות העונתיות שלו אני מאמין שיש לו משהו מדעי שהוא מסתמך עליו לחיזוי כללי של החורף (בלזהות חורף חם, קר, שחון, גשום מהממוצע) כי בזה יש לו אחלה % הצלחה אבל לתת צפי למה שהולך לקרות חודש אחר חודש וכמויות מדוייקות של גשמים זה לדעתי לא יותר מניחוש מושכל.

ישנם פה כמה כותבים ( אין צורך לפרט מי ) שלגביהם אם בועז דיין נותן תחזית גשומה אז הוא תותח על , ואם הוא חוזה שלא יהיה הרבה גשם אז אין לו מושג........... emo_05.png

יוסי, אני יודע על מי מדובר ואפשר להגיד שהבעיה טופלה באופן סופיemo_01.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: shalgon120
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר