כוכב ניובירו או כפי שמכונה בפי האסטרונומים פלנטה X

המידה שבאינטרנט מוזר , מפחיד ואין מספיק מקורות 

סוף האנושות או המבול בימינו מי יגיד לנו את האמת ?

הוא אכן קיים,צפי הגעתו בין חודש 9 לחודש 12

העולם כבר עכשיו רועש וגועש. זה רק ילך ויחמיר ככל שנתקרב לחודשים 9-12

תסבירו על מה מדובר

תסבירו על מה מדובר

https://www.youtube.com/watch?v=kibsHlFCBQ0

תכין כובע , תגיד איזה רוטב הכי טעים לך , אם אתה כבר הולך לאכול את הכובע לפחות שיהיה טעים :)

לא יקרה כלום בין החודשים 9-12

תכין כובע , תגיד איזה רוטב הכי טעים לך , אם אתה כבר הולך לאכול את הכובע לפחות שיהיה טעים :)

יקרה.. תן הוכחה שלא.

יש אנשים בקבוצות מזג האויר שטוענים שבגלל השדה המגנטי יהיה היפוך 

ואז אנחנו נגיע לקוטב הצפוני אבל נראה לי סתם שטויות.

זה לא שטויות,הקוטב הצפוני כבר זז דרומה. והקוטב יזוז לכיוון דרום. כדור הארץ יעצור בשלב מסוים ולא יסתובב,ויהיה צד אחד מוחשך לחלוטין למשך מספר זמן,וצד אחד מואר לחלוטין. ועומד להיות ליקוי של שבועיים רצוף.(חושך מוחלט)

יקרה.. תן הוכחה שלא.

בלינק ליו טיוב שהבאת כאן נאמר שבאוגוסט 2016 - שעוד יומיים אנחנו נכנסים אליו , כדור הארץ יהפך לכדור קרח , זה מה שאומרת הכותרת , את ההוכחה שלך שזו שטות גמורה תקבל כבר החודש.....

איך זה יכול להיות שהניבירו הזה שהגודל שלו הוא פי 6 מכוכב צדק מסתתר לו ולא ניתן להבחין בו ? איפה הוא מסתתר? מה מסתיר אותו?

ואם הוא אכן מוסתר איך אלה שמנבאים את ההתקרבות שלו כן רואים אותו? ישנה כאן סתירה לוגית משמעותית.

זה לא שטויות,הקוטב הצפוני כבר זז דרומה. והקוטב יזוז לכיוון דרום. כדור הארץ יעצור בשלב מסוים ולא יסתובב,ויהיה צד אחד מוחשך לחלוטין למשך מספר זמן,וצד אחד מואר לחלוטין. ועומד להיות ליקוי של שבועיים רצוף.(חושך מוחלט)

זה בלתי אפשרי לחלוטין שכדור הארץ יפסיק להסתובב למשך שבועיים , ואחר כך עוד יחזור להסתובב , זה נוגד את כל חוקי הפיסיקה.

אתה חושב שכן? תסביר איך .......

אתה יודע מה? בוא נגיד לצורך הדיון שכדור הארץ הפסיק להסתובב למשך שבועיים , מה יגרום לו לחזור להסתובב?

תפעיל קצת הגיון בריא , ותפסיק לאכול כל שטות שמאכילים אותך ........

אני עם יוסי,  אם הכוכב הזה כל כך קרוב וענק ולא ניראה על ידי אף טלסקופ ואין שום תופעות המקדימות את "מה שצפוי בין החודשים 12-9" הכל זה סתם קשקוש בלבוש.

אני באמת מצטער אם אני פוגע כאן במישהו שמאמין בדבר הזה,  אבל זה בערך ניראה הגיוני כמו שהצפי לסוף העולם בדצמבר 2012 היה הגיוני.

*ניראה-נראה.

תחיו את היום שלכם תחשבו על עתידכם תגדלו את ילדיכם בנחת ובשקט תהיו אופטימיים ואל תחשבו על דברים כאלה כשיגיע הכוכב הזה אלינו מבטיח לכם שנזהה ונראה אותו חחח ועל הדרך אני מפרסם פה ב 27/8 צפי לעונת הסתיו יום טוב

יקרה.. תן הוכחה שלא.

בלינק ליו טיוב שהבאת כאן נאמר שבאוגוסט 2016 - שעוד יומיים אנחנו נכנסים אליו , כדור הארץ יהפך לכדור קרח , זה מה שאומרת הכותרת , את ההוכחה שלך שזו שטות גמורה תקבל כבר החודש.....

איך זה יכול להיות שהניבירו הזה שהגודל שלו הוא פי 6 מכוכב צדק מסתתר לו ולא ניתן להבחין בו ? איפה הוא מסתתר? מה מסתיר אותו?

ואם הוא אכן מוסתר איך אלה שמנבאים את ההתקרבות שלו כן רואים אותו? ישנה כאן סתירה לוגית משמעותית.

דבר ראשון לא אמרתי שהוידאו הוא מדויק 100% לפי הערכות הפרופסורים,זה יהיה בין אוגוסט ספטמבר לדצמבר,ואולי אף לשנת 2017,אבל הכוכב ישנו וזה עניין של לא יותר מכמה חודשים עד שהוא יתגלה לכולם. ובנוגע לשאלה שלך איך אי אפשר לראות אותו,מדובר על ננס חום,שזה למעשה כוכב כמו השמש רק יותר קטן והוא מאיר באור מאוד עמום שקשה להבחין בו בשמיים. יש מספר תיעודים שלו באלסקה אם אתה מעוניין לראות. אגב יש סביבו עוד 7 כוכבי לכת,חלקם כוכבים עם קרקע מוצקה(ירחים)

זה בלתי אפשרי לחלוטין שכדור הארץ יפסיק להסתובב למשך שבועיים , ואחר כך עוד יחזור להסתובב , זה נוגד את כל חוקי הפיסיקה.

אתה חושב שכן? תסביר איך .......

אתה יודע מה? בוא נגיד לצורך הדיון שכדור הארץ הפסיק להסתובב למשך שבועיים , מה יגרום לו לחזור להסתובב?

תפעיל קצת הגיון בריא , ותפסיק לאכול כל שטות שמאכילים אותך ........

תחשוב על כוכב שהמסה שלו היא פי כמה עשרות מכדור הארץ,הירח הקטן שלנו משפיע על הגאות והשפל,אז תתאר לעצמך כוכב פי כמה עשרות יותר גדול,כמה גדולה תהיה ההשפעה שלו על כדור הארץ רק ברגע שהוא נהיה קרוב(וכבר יש השפעות,בעשור האחרון האסונות טבע הולכים וגוברים,הרי געש רעידות אדמה וכו'...) הנה לך סרטון שממחיש לך איך ולמה כדור הארץ הולך לעצור. 

https://www.youtube.com/watch?v=BKzlvgNqfJg

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר