שלום לכולם.צריך הרבה אומץ לכתוב את זה אך

למרות המפות היבשות לכל הטווחים פרט לרמיזה על משהו בסוף שבוע ואף על פי כן מנתונים שלי ישנה מערכ. קרה(אופיה לא ברור וכן רמות הקור)אך לא שקע אלא אפיק צפוני יגיע בין 13-19 לחודש.אלו הנתונים.שוב,מפאת רוח התקופה אין נתונים כעת של עוצמתה אך בהחלט מדובר על אפיק קר.יתקיים או לא?נמתין ונראה.

תודה רבה מרשמלוemo_45.png

אמן, שבת שלום

וואו זה נשמע רע לפנינו שבועיים של יובש כמעט מוחלט? זה די סותם את החורף מבחינת אחוזים לא יוכל להשתנות בצפון עוד הרבה

יש סיכוי לשלג בירושלים?

מה ההבדל בין שקע לאפיק?

שלג במרץ נדיר מאוד 

הייתי מציע לאנשים לרדת מהאפשרות לשלג, זה לא ריאלי מבחינת טווח וגם לא כל כך תואם את המצב שאנחנו נכנסים למרץ...בחרמון תמיד אפשרי אבל כל שאר המקומות עדיף שיצפו לגשם משמעותי וזה יהיה מצוין....

תודה על התחזית מרשמלו,  אני כבר מיואש.

לtsafon10

שקע רום- זו מערכת לחץ נמוך ברום העליון אשר היא עצמאית ולא שלוחה (אפיק רום) של מערכת אחרת,  במקרה שלנו בארץ לרוב שקעי רום היו חלק מהאפיק הפולארי שהתנתקו ממנו בשלב כלשהו.

אפיק רום-  זו שלוחה של השקע ברום העליון,  לרוב שמדובר באפיקי רום בארץ מדובר בשלוכות של מערכות קוטביות מצפון כאשר בפעמים שמגיעים אפיקי רום "עסיסיים" יותר יש פוטנציאל להזרמת קור רב מצפון ולמערכות שלג.

אבל כמו שברק אמר,  ממליץ לרדת מסיפור השלג,  גם מרשמלו כתב שכרגע לא יודעים מה יקרה בוודאות ולכן אני ממליץ כרגע לקחת הכל בפורפוציות.

דעתי האישית לא צפויות יותר מערכות שלג עד סוף עונה זו אוךי אולי אירועים זניחים בפסגות הגבוהות אם יתמזל מזלינו

מרשמלו יש תחזית לחודש מרץ? כי לפי מה שאני רואה במפות לא תהיה מערכת קרה

יש סיכוי לשלג בירושלים?

לא

העם דורש שלג!emo_85.png

emo_78.pngהאם השבת הקרובה ה-5/3 הולכת להיות גשומה ??

תודה מרשמלו, מלבד ריקושט שבספק אם יניב טיפטופים שבוע הבא לא רואים שום פוטנציאל בטווח.

חובב מזג אוויר, ומפיק תחזיות למגוון הטווחים.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר