גל חום בדרך.. ההמשך מעניין מאד כנסו 11.2

אירוע קיצוני החורף עומד לפקוד אותנו אבל הפעם לכיוון הצד החם. החל ממחר הטמפ יעלו ויעשה מעט חם מהרגיל השבת. שבוע הבא הטמפ יוסיפו לעלות ובהמשך יווצר גל חום מעלינו. טמפ גבוהות מהרגיל במידה נכרת. רכס חזק מעל אזורינו. אולם החל מהשבוע האחרון של החודש יחול שינוי סינופטי. התמוטטות הדרגתית של הרכס וכניסת מערכות גשם. עוצמת הגשם והקור תלוייה בזרימת האוויר הפולארי . לכן, בשלב זה לא ניתן להעריך את אופי המערכות.המגמה מעודדת יש לעקוב בדריכות. מה שנותר זה להתפלל לשינוי המיוחל. ובמקביל להינות מהטעם הקייצי שצפוי בשבוע הבא.   יום טוב

יפעת.יש מצב כזה בחורף ובודאי את זוכרת את הויכוח שהיה כאן בסתיו כשהיה דיון על ימים חמים שיהיו בדצמבר והקימו כאן כל צעקה.והנה קיבלנו אותם בשיאו של החורף.כלומר הכל אפשרי.אך מי שחושב שבזה תם החורף טועה.התחזית לשני מערכות עד סוף החודש נשארת בעינה.יחד עם זאת ברור שעקב חידושה של הרמה המערכת הראשונה תידחה מעט אך זיכרו תמיד שהתחזית להמשך חורף אלים וקר נשארה והמערכות יגיעו.

רק בישראל קורים דברים כאלה, חודש אחד הפרש של 30 מעלות מהנמוך לגבוה ועוד באמצע החורף

ו30 זה לא חריג במיוחד לעונה,זה קורה בממוצע כל שנה טמפרטורות כאלה בחודש פברואר.. 35 זה חריג ו40 חריג ביותר

תאמת שיפעת לדעתי צודקת... זה נראה שבלוס אנגלס נהייה ממש חם, אגב יש לי שאלה, זה הקשר הקליפורני (שמעתי אנשים אומרים פה את זה בעבר) כי בדצמבר וינואר היה גם פה וגם שם קר יחסית ועכשיו בפברואר זה נראה שגם פה וגם שם הוא יסתיים חם מהממוצע?

ברוב האזורים

אבל גשום

אין מצב שהוא יגמר גשום, עד שהגל חום יגמר, כבר נהיה בסביבות ה-22 לחודש.

עם מזל גדול הוא יגמר ממוצע.

העם דורש שלג!emo_85.png

 וזה לא עד 22 זה עד 20 אתה מבתבלבל

לפי התחזיות הארוכות טווח זה עד ה-22.

העם דורש שלג!emo_85.png

במישור החוף המרכזי  והרי המרכז לפי דעתי יגמר גשום אפילו מאוד.100 הודעות

מזל"ט!emo_02.png

העם דורש שלג!emo_85.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ad2954i
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר