המודלים זועקים,החזאים יוצאים מגידרם-רשות המים צועקת:עצירת גש

מים.האמנם?המפות ממש לא מיטיבות איתנו לשום טווח.זה נכון.מי שיביט למהלכים הסינופטיים בשבועיים הקרובים(עפ המפות כמובן)יקבל חום.תרתי משמע.רמה עצבנית מצפון לנו לא מאפשרת לגרעין הקור ולמערכות ממערב להתמזרח.יחד עם זאת רמה באזורנו לא מאפשרת למערכות מאיטליה ויוון להתמזרח אלינו.אז מה יהיה?הכלל המנחה הוא.מערכות קיצון גורמות או עשויות לגרום למערכות קיצון מן הסוג השני.כשרמה ככ חזקה מצויה מצפון לנו,כשספרד מרוכסת וחלקים נרחבים באירופה חמים מהממוצע במידה ניכרת.כשההבדלים בין מערכות קרות לחמות הם בני 200קמ סהכ וכשהאפיק הקר "נמרח"הרחק מצפון מערב לנו ואנחנו בשיא החורף זה אומר שהאטמוספירה עצבנית!זיכרו.לכל שבת יש מוצאי שבת.עפ נתונים שלי התחזית בעינה עומדת!אפיק קר מגיע בין 16-19 לחודש לאזורנו ויחל לתת השפעתו.חודש פברואר(ואולי זו הייתה צריכה להיות הכותרת)יסתיים מעל הממוצע בכ15% ברוב אזורי הארץ!לא מאמינים?המתינו וראו.

מדובר על שבוע הבא זה לא בעוד הרבה זמן...

ידוע לך מה אם זאת מערכת קרה בסגנון של היום או מערכת בסגנון של לפני שבועיים?

מרשמלו היקר האם לפי דעתך נראה לבן בירושלים עוד החורף?

למרשמלו בבקשה זה עוד מוקדם אבל האם ידוע מה צפוי ב24 לחודש?

שלום מרשמלו ותודה על התחזיות המקצועיות והמנומקות. האם התחזית לסבירות גבוהה לשלגים בגבהים נמוכים בסוף החודש בעינה עומדת?

מלחמת גושים אדירה תחל ב15.2 ותסתיים בנסיגת הרמה האימתנית שתהיה מעלינו כתוצאה מהתגברות האויר הקר מצפון מערב לנו.כפי שנכתב כאן בין 16-19 לחודש יעשה דרכו אפיק לכיווננו.עוצמות הרמה שתיבנה מעלינו יגררו עירבוב בין שני גושי אויר כשהאחד חם מאוד והשני קר מאוד.מלחמת גושי אויר כאלו בעונה זו שהיא שיאו של החורף תגרום למזג אויק קיצוני ואלים אצלינו.התכתשותם של שני גושי האויר ושני המערכות הכל כך שונות וקיצוניות האחת מהשניה נדיר בתקופה זו ועל כן התחזית נשארת ואכן סביב תאריכים הללו יגיע האפיק הראשון לאזור .השפעתו תהיה כשלושה ימים.יש לציין ששיא המאבק בין הגושים יהיה בסביבות 15-16 לחודש ומיד לאחר מכן תחל נסיגתה וגוויעתה של הרמה ויחד עם השתלטות האפיק יום יומיים לאחר מכן נעבור למזג אויר מעניין מאוד.תהנו.

מה זה אומר בידיוק מרשמלו ??

יהיה סופה שכוללת שלגים בגבהים נמוכים כמו שכתבת שתיהיה או שתיהיה סופה של גשם והרבה מאוד גשם

המפות כבר מריחות את הפיצוץ האטמוספירי המדובר.יהיו רמיזות ותרחישים שונים לתאריכים של אחרי 16 לחודש ומציע לכולם להפנים את העובדה שהולך להיות מעניין.אל תקחו את עצירת הגשמים כחיסרון.חימום האטמוספירה יתרון גדול להמשך מהנה ומעניין עקב תופעות חריגות בעוצמתן אותה היא יכולה לייצר.זאת עקב הקצנת הערכים ברום.

כמו שמרשמלו אמר תהרחיש לא סגורים על עצמם ויש זיגזגים למשל בעדכון בוקר אין מערכת אבל חזון למועד והתרחישים ישתנו לכאן ולכאן בעדכונים הבאים

emo_45.pngemo_45.pngemo_45.png אם מרשמלו אומר אז אני רגוע. אני מהמר על סופת שלגים בירושלים בסוף פבואר!! ואל תגידו לי עכשיו אי אפשר לדעת כי זה הימור לא תחזית

מאמין ומקווה שאתה צודק.

סהכ הפסקות אביביות בחורף שכיחות בארץ והחורף יכל לחזור בגדול אחריהן.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר