מערכת יפה פוקדת אותנו אבל ההמשך נראה עגום 7.2

גשמים יפים יורדים מאז ליל שבת. המערכת אמורה להחלש הערב ולהסתיים בהדרגה מחר. יום רביעי יתכנו הפתעות בדרום. בהמשך חסימה באזורינו תביא לעצירת גשמים יחסית ממושכת. נקווה שתחזיתו של מרשמלו  והתחזית האיטלקית תתגשם. זאת נדע השבוע אם המודלים ילכו לפיהן. בנתיים אין סיבה לחגוג. צר לי אבל זה מה שצפוי נכון לעכשיו.מייחלים ומתפללים לשינוי המיוחל . יום טוב

נקווה לאופטימיות יש לנו עוד שבועיים כאשר מרבית המקומות בצפון הארץ חייבים גשמים על מנת להגיע לפחות ל - 70 - 75 אחוזים מהממוצע

סליחה יש לנו כמובן עוד 3 שבועות עד לסוף החלון הקריטי של הגשמים

אמנם אני לא מומחה בקריאת מפות, אבל המפות לעתיד ממש לא ניראות כמו של חורף, יותר אביב..

כן כבר נטען בדיונים אחרים שהמצב הסינופטי מתחיל להיראות יותר אביבי

המפות בהחלט יבשות ואדום שם מככב לטווח הבנוני והרחוק אבל התרגלנו כבר שהמודלים לא אמינים לטווחים רחוקים והם לא כלי בטוח לקצה הטווח ואפילו מעל 4 ימים.

אם נסתכל על המצב הסינופטי בכללי עם התעלמות מהחסימה שאצלינו יהיה אפשר לחייך כשרואים שם בניית רמה מצויינת ממערב לאירופה שעולה למקום הנכון והאוייר הפולארי זז מזרחה שקודם יורד למרכז אירופה ובהמשך אני מאמין שגם אנחנו נהיה ברשימה שלו ...

הרמה שממערב עולה צפונה באטלנטי וזה תואים לתנודה האטלנטית שנותנת תנודה שלילית מאמצע החודש והלאה בנוסף שהאיטלקי מעודד ומנסיון זה משמח לסיכום אני רואה אור בקצה המנהרה והמודלים יתחילו בקרוב לעלות על המגמה והשינוי יתחיל מאמצע החודש והלאה יום טוב .

בסדר יפעת אין חכם כבעל ניסיון את לא חדשה כאן את יודעת מחודש פברואר אנשים מתחילים כבר לדבר על הרגשה אביבית בכל מיני הודעות בפורום - חלקן הזויות יש לציין - הצרה היא שהתגובות שלך לפעמים גם בגבול ההזיה, תנסי לקחת את זה בקטנה אם את לא מסכימה אז תעבירי הלאה...

זה נכון שהמפות בלשון המעטה אינן מבשרות טובות לחובבי החורף וזאת עד סוף הטווח!אנחנו נשארים עם תחזית לאפיק העושה דרכו אלינו ויגיע בין 16-19 לחודש ויחל השפעתו עלינו.עפ ניתונים שיש בידי אכן תהיה חסימה ועליה כבר כתבתי אך טענתי היא שמאחר וישנה רמה במזרח אירופה האפיק הראשון יגיע ממערב ואילו השני מצפון כך שהחורף בעיצומו.

נקווה שזה רק זמני ההפסקה האביבית הזאת,   בכל מקרה כמעט בכל חורף יש הפסקה כזאת ומוזר לי שלא הייתה הפסקה אביבית ממושכת עד עכשיו החורף,  כנראה שזה הזמן.

בועז דיין:

מסוף המערכת - 16 בפברואר, אביבי ויבש...emo_10.png

העם דורש שלג!emo_85.png

מצידי תרשמי מה שאת רוצה, נראה לי שאנשים אחרים זה מפריע אני מרשה לעצמי לדבר איתך פתוח כי שנינו לא בפורום שבוע וגם לא חצי שנה לא אמרתי שהעלבת מישהו רק שאין לך מה לקחת קשה דעות של אנשים ולהגיב על כל דבר שאת לא מרוצה ממנו, לפעמים יש הסכמה ולפעמים פחות...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר