פורום מזג האוויר היה הנצפה ביותר בוואלה בשבוע שחלף :)

היי חברים, רציתי לשתף אתכם בעדכון שקבלתי מהמערכת- שהשבוע פורום מזג אוויר זכה להיות הפורום הנצפה ביותר בוואלה! פורומים

שתבינו עד כמה הפעילות כאן חשובה, כמה צריך להתייחס אליה ברצינות ולהתנהג באופן הולם מאחר ואתם נראים ע"י כמות מאוד גדולה של אנשים כולל לא מעט צעירים שלומדים מכם דרך ארץ, גם אם הם לא בהכרח משתתפים ואתם לא מרגישים אותם.

אז שאפו גם לכם כמובן על ההישג כי זה גם אומר שאנשים אוהבים את הדיון כאן וחוזרים כדי לקבל מידע שימושי ומקצועי.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

אחלה פורום אני מאוד נהנה להיות פה להתעדכן וגם לעדכן מדי פעם לפעם.

לא מזנן רשמתי עד כמה אני אוהב את הפורום והאנשים המיוחדים שנמצאים פה כולל המנהלים שעושים את עבודתם מסביב לשעון ומשקיעים פה. 

כל ההבוד רק להמשיך ככה

כבוד גדול לי להיות חלק מהפורום הזה emo_45.png

תודה על העדכון תומש.

הפורום הזה ללא ספק מקצועי וראוי להערכה כזו!! וכמו שכתבתי לך בפרטי תומש, זה הרבה בזכות הניהול המסור שלך, וכמובן שכל אחד כאן תרם ותורם לפורום בדרכו המיוחדת.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

ברור כי כל כולם באים לשאול כאן שאלות קיטבג ולהטריד את מרשמלו ב10000 שאלות בדקה

הפורום הזה ללא ספק מקצועי וראוי להערכה כזו!! וכמו שכתבתי לך בפרטי ''תומש, זה הרבה בזכות הניהול המסור שלך, וכמובן שכל אחד כאן תרם ותורם לפורום בדרכו המיוחדת.''

emo_45.pngemo_01.png

בוקר טוב לכולם

פורום אם הרבה ידע ... גם למי שלא מבין כמוני

באמת כמו שמישהו כתב

כבוד גדול!!! להיות חלק מהפורום כאן

ישר כוח למנהלים שחר ותומש!!!!!

בלעדיכים זה לא היה קורה

שבוע טוב לכולם emo_43.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

emo_45.png

העם דורש שלג!emo_85.png

אני גאה להיות חלק מפורום זהemo_124.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר