לכל החזאים היקרים....

אני לא כותב כן הרבה אך יום יום באתר.

יש לי הצעה לפעם הבאה שאתם נותנים תחזית.

אנו יודעים שמזג האוויר לא תלוי בכם ואתם לא נביאים.

אז בבקשה בתחזיות שלכם הוסיפו את המילים אולי ו/או יתכן .

מצד אחד יש משהו נכון בדבריך ומצד שני זה הרי ברור שאף אחד כאן לא נביא וכאשר מדובר בתחזית אז זו רק תחזית ולא נבואה...

כל קורא אמור להבין זאת בסופו של דבר ולקחת בחשבון שיכול להיות שלא יקרה ב - 100% כפי שגם קורה לחזאים הרישמיים והמקצועיים.

העניין איתם הוא שהם כמעט ולא לוקחים סיכונים ולכן גם טועים פחות, כאן אנשים מנסים וגם מדי פעם טועים או אפילו יותר נכון לא מדייקים ב - 100%.

זה לא שאמרו לך שתהיה שמש וירד גשם נכון? הטעות יכולה להיות במעלה שתיים לפה ולשם וזה לפעמים מה שיעשה את ההבדל בין שלג שייתפש לאחד שרק יראה באוויר.

בין השאר ידעו לומר מראש שהמערכת תחולק לגלים כאלה ואחרים, ידעו שיהיה יתרון לצפון שאחר כך יעבור למרכז, אבל הטבע לפעמים מחליט משהו אחר, מה לעשות.

כעיקרון אין לי בעיה אם יכתב יתכן בתחזית אם זה מה שירגע כאן את האנשים.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

כולנו יודעים מה זה חיזוי מזג אוויר ולוקחים את התחזית בערבון מוגבל יש המון מרכיבים שיכולים להשתנות אפילו טיפה אבל בפועל ישפיעו בגדול על מזג האוויר.

אבל אם יש כאן מישהו שזקוק ל'יתכן ואולי' אז למה לא.הרי הפורום לא רק למומחי ומתמחי מזג אוויר אלא גם לכל מי שרוצה לדעת תחזית.

ושוב תודה לכולם בפורום הנפלא הזה!.

אכן קשה לחזות דברים אז בעיקר לטווח הארוך ולפרטים הקטנים כמו כמות גשמים גובה הערמות ועוד אכן ממליץ להוסיף יתכן בקרוב גם אני אתחיל להוציא תחזיות לפה ואקח את זה לצומת ליבביב

ליבביב-ליבי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ad2954i
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר