עדכון התחזית לשעות הקרובות

ערב טוב.עם כניסת הקור בשעות אלו אל תוך הלילה ומחר בבוקר יראו שלג במקומות שלא ככ רגילים.הגשמים הופכים להיות מקומיים יותר אך לאו דווקא חלשים יותר.אזורים רבים מגבהים 400 מ יכולים לדגדג את 0 המעלות בלילה ולפנות בוקר ואם יתמזל מזלם ויהיו משקעים הרי שאלו יהיו משקעי שלג.בחברון גוש עציון חלחול נמדדו בשעות השיא כ 12 סמ שלג.כמו כן שלג ירד בהר ברכה הר אדר תפן אריאל ומקומות נוספים הנושקים ל500מ.זה עדיין לא נגמר.

מרשמלו תודה על העדכון, אשמח אם תיתן הערכה מתי יחל השלג בדימונה.. יש לי משמרת וזה חשוב לי. תודה מראש 

האם יש צפי למשקעים באזור חיפה/הכרמל בשעות הערב? 19:00 סביבות?

לא יודע אם התכוונת לירד בעבר או יירד בעתיד אבל באריאל עד עכשיו שלג לא ירד.. היום רק גמבשים אתמול שלג רק באוויר למספר דקות

מרשמלו בכרמל יהיה משהו?

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

מרשמלו, פיצלתי את השרשור לחדש והעברתי את ההודעות כי ההוא כבר ארוך מאוד.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

זה הדיווח שהיה לי על שלג שירד באריאל מאחד התושבים שם.יתכן ולא נתפס מפאת טמפ הקרקע.במקומות נמוכים יותר ירד הלילה שלג וזאת מפאת הקצנת ערכי הקור.

זה הדיווח שהיה לי על שלג שירד באריאל מאחד התושבים שם.יתכן ולא נתפס מפאת טמפ הקרקע.במקומות נמוכים יותר ירד הלילה שלג וזאת מפאת הקצנת ערכי הקור.

אתמול בערב כן ירד שלג אבל הוא היה רטוב מאוד ובאמת לא נתפס בגלל הטמפרטורה

לדעתך הלילה עדיין יהיו משקעים במרכז?

ומה לגבי אותו הגוש הגדול שמדברים עליו שנמצא באיזור טורקיה?

תודה תומש.

האם בערב יהיו משקעים/עננות באזור הצפון? אשמח לתשובה זה חשוב :)

תודה מרשמלו, יהיו משקעים בשעות אלו באזור הצפון?

תודה מרשמלו, יש סיכוי להיערמות שלג בנצרת עילית?

תודה מרשמלו, יש סיכוי להיערמות שלג בנצרת עילית?

עזבי היערמות לפחות משקעים.. האם יש סיכוי? בסביבות השעה שבע ככה

אז האם חלון הזדמנויות לשלג בכרמל קיים? אני ועוד כמה צברה שואלים אותך בשרשורים על הכרמל ואתה לא עונה.. מחר בשעות הבוקר אם אסע לאוניברסיטת חיפה(475 מ) אני אראה שלג? מה יהיה מצב המשקעים

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר