, , , ,

בשיא הקור,במרכז בגבהים של 300-400 מטר..יש מצב לאיזה משהו קטן ונחמד לעין?

האם יש סיכוי לראות גם קצת שלג במיתר? (בסביבות 400-450 מטר בצפון הנגב)

מרשמלו האם זה נכון שיש הקצנה של הרגע האחרון במודלים לקראת האירוע..?לא ברמה של 2013 אבל הקצנה?

מרשמלו האם זה נכון שיש הקצנה של הרגע האחרון במודלים לקראת האירוע..?לא ברמה של 2013 אבל הקצנה?

איזה סוג של הקצנה? במשקעים? בקור? אני מצטער אני לא כל כך יודע לקראות מפות וכאלה.. אשמח אם תפרט.

אני גם שואל אחי חחח נקווה לתשובה מהמומחים...

אני מתכוון על סמך מה אתה חושב שיש הקצנה

תודה רבה!

מה עם אריאל, נקום לבוקר לבן מחר?

כתוב שהמשטרה על סמך עדכונים חדשים נערכת לסגור את כביש 443 בשעות הקרובות...

מרשמלו בתחזית עכשיו אילנית אדלר אמרה שאין משקעים ולא קרובים כרגע גם לזה בשעתיים שלוש הקרובות בירושלים אז המערכת שלג לא צפויה להיות ממש משהו אז העצמות המערכת אולי לדרום בטח ובטח שלא פה לירושלים אין צפי כמו פברואר 2015 20-30 ס"מ 

מרשמלו בתחזית עכשיו אילנית אדלר אמרה שאין משקעים ולא קרובים כרגע גם לזה בשעתיים שלוש הקרובות בירושלים אז המערכת שלג לא צפויה להיות ממש משהו אז העצמות המערכת אולי לדרום בטח ובטח שלא פה לירושלים אין צפי כמו פברואר 2015 20-30 ס"מ נכון? והמשחקים שצפויים צפויים קלים נכון לא סופה שלג כמו בלילה של פברואר

לא צריך ככ להמתין שהיא תאמר.רואים בתמונות הלויין את ההאטה בקצב התפתחות העננות אך מה שהיא כנראה לא לקחה בחשבון זו העובדה שהאויר הקר יותר נכנס עכשיו ויחד עם העננות המרובה ממערב תהיה התפתחות על קו החוף ממש החל מחצות וגם ירושלים בתמונה וחזק.

ביתי נמצא בגובה 380 מטר בבאר שבע!

רציתי לדעת אם שווה לקום לפנות בוקר כדי להראות לבני הקטן קצת שלג?

אמרתם מגובה 300 יהיה שלג

השאלה מופנת למרשמלו

חזק לכמה זמן ללילה עד רביעי במהלך היום או ללילה...

אמיליה.לא.

מרשמלו למה אתה לא מוכן להתייחס אליי

קצת פוגע

האם יערם שלג באריאל? ואם אתה לא מוכן לענות על זה.. לפחות האם יכנסו משקעים במהלך הלילה קצת לאיזור הזה ולא רק לדרום?

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: דידי לזרוביץ
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר