עדכון תחזית -התעמקות והקצנת המערכת.עפ הנתונים

הקיימים המערכת צפויה להתעמק מחר בשעות אחהצ ואז יסגר שקע סמוך לחוף הדרומי.גושי האויר הקר מאוד צפויים להגיע מצפון עמוק דרומה אל עבר דרומית לאילת ולאגף אותנו ולחזור בחזרה צפונה ואז תהיה מעין חיגת האויר כנגד סיבוב השעון דבר אשר יביא את בועת ה-30 עד אילת!כנראה שחלק מהחזאים לא הפנימו עובדה זו ונתנו אפשרות של שלג בנקודה הדרומית ביותר שהיא הר הנגב בגובה 1020 מ. בתרחיש שנתתי ועל פי נתונים שיש בידי לא יחסרו משקעים באזורים הללו וכמו כן גם הקור בכל המפלסים קיים.עקב כך הרי שאני צופה באחוזים גבוהים אך לא מוחלטים ירידת שלגים מרום 450-500 מ גם בדרום!יש להדגיש שאין מדובר על היערמות בגבהים הללו אלא על היתכנות מעבר לסבירה לירידת שלג לפחות באויר.ובאשר לשאר חלקי הארץ.הרי המרכז וירושלים צפויים לקבל מנות שלג שבין 10-35סמ!בצפון ירד שלג בגל השני אם כי לא בכמות גדולה.תהנו.

תודה רבה מרשמלו

תודה מרשמלו

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

תודה רבה מרשמלו! אני מאוד מקווה שאכן נרגיש התעצמות בסערה..

להערכתך, יהיו חסימות צירים בירושלים?

תודה רבה מרשמלו

אם יהיה 10-35 ס"מ אז בתוח יהיה חסימות צירים

emo_45.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

אם יהיה 10-35 ס"מ אז בתוח יהיה חסימות צירים

חחחח חבל שזה ככה במדינה שלנו

חברים הצפי בצפון היה שלפחות מעל 900 יערם ונאדה 

מרשמלו יהיה שלג בכרמל?

תודה רבה מרשמלו!

שלום ותודה למרשמלו על התחזית. רציתי לשאול לגבי איזור השפלה הפנימית, מודיעין ויישובי הסביבה (נילי למשל), גובה כ-350 מעל פני הים. האם יש סיכוי לשלג באוויר בלילה שבין שלישי לרביעי?

ברד רך ירד לכם וילבין את המקום ביום ג בצהריים.

מה לגבי הצפון מה רום השלג הלילה לדעתך מרשמלו

כתבתי יובל ומשום מה לא נקלט.א.אתה נמצא ב700 מ בבר יוחאי ולא במירון.(עפ הודעתך בפרטי הבנתי שאתה במירון-טעות שלי).בכל אופן חוסר במשקעים רציפים מחד ואיחור בהגעת האויר הקר מאידך לא נותנים לכם להינות בגבהים הללו כרגע.ללא קשר אצלינו בגוש עציון בגובה 910 מ כבר יורד שלג (שלא נתפס עדיין)מהבוקר לסירוגין והדבר מוזר מכיון שבגוב  זה בצפת כמעט לא ירד.לגופו של עניין,אתם תראו שלג אך חייבים יותר פעילות מהעננות הדלילה שיש שם .כעת הטמפ אצלך 3.9 מ וזה ירד הלילה אך ברור שכמה שיצטבר זה מכלול של כמה משקעים ירדו.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר