תודה מרשמלו

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

תודה מרשמלו

עדין לא ידוע מאיזה גובה ירד במרכז שלג?

תודה רבה מרשמלוemo_45.pngemo_45.pngemo_45.png      ואאאווווו כמה זמן לא הייתי בפורום אהלן חבריםםם

תודה רבה , בקשר לחזאים שלא ילכו היום על נוסחת השלג אני לא יכול לומר שאני מופתע או שאני לא מסכים, כמו שזה נראה אין טעם ללכת על שלג ביום חמישי כאשר האופציה כמו שנראה היא להיערמות שולית ביותר אם בכלל, בתור חזאי זה משהו שלא הייתי מודיע לפני הדקה ה - 90 , כמו שזה נראה כרגע יש את אופציית יום רביעי שעשויה להשתנות מספר פעמים עד ליום ראשון אבל מלבד זאת העניין נראה סגור לפחות לתחילת השבוע, ובכל אופן החושים שלי דווקא לא בישרו הפעם על משהו מיוחד ונראה לי שצדקתי הפעם - גם האווירה כאן בפורום מלבד משתמשי מעבר שבאים פעם או פעמיים בחורף לשאלות שלג לא הרגשתי שאנשים מתכוננים למשהו גדול או אפילו פונטציאל, שוב המון הערכה ותודה, לילה טוב ועדיין חורף מבורך לפנינו בעיקר בשבוע הקרוב

תודה רבה מרשמלו!

תודה מרשמלו על התחזית.

אני אישית בעד לסגור ממוצע שנתי מאשר כמה פתיתים בירושלים או בשאר המקומות.

כמובן שאין שום ספק שזה בונוס מושלם.

בכל אופן גם אם לא נראה את הלבן יש מערכת עם הרבה מאוד גשם ומשקעי קרח כאלה ואחרים ולא לשכוח שאנחנו רק בינואר יש לנו את פברואוג ומחציתו של מרץ אז ככה שיש מקום לאופטמיות ובכלל שמערכת גדולה לפנינו ממוצ״ש.

בקיצור תישארו אופטימים !! ויש עוד כמה עדכונים עד שבאמת נוכל לוודא מה יקרה במערכת וכמו שראיתם המודלים עדיין לא סגורים על תרחיש . 

מרשמלו תודה רבה יישר כוח ,לגבי  "ובעניין גבהים וכמויות כפי שהבטחתי הערב ב21.30",אשמח אם תוכל להתייחס  לגבהים וכמיות

לצפון  תודה מראש.

בוקר טוב.אכן המודלים היום מקבלים את תרחיש ה"מסדרון" ומביאים אלינו את האויר הקר שרק אתמול היה מרוחק מאיתנו על פיהם כ 500 קמ!!תהנו.

בוקר טוב מרשמלו שאלה. לגבי הרי הצפון 550 מ אומרים יש בעית משקעים דעתכה לעניין ואים יהיה שלג .?? תודה מרוש

יהיה זמן שייראה שם שלג גם בגובה זהלפחות באויר אם לא למעלה מכך.הזמן הטוב ביותר לכך,יום א בוקר צהריים.יום ג בוקר יום ג ערב יום ד בוקר.

מרשמלו ישר כוח על התחזית והחיזוי של המערכת.. יש לי שתי שאלות אשמח לתשובה. אני גר בבית גאן 1000 מטר 

1- אצל איסי יש שקע באזור קפריסין בשני לילה למרות זאת יש מחסור במשקעים, מה אתה אומר על משקעים לאזור שלי?

2- האם יש צפי להיערמות רצינית בהר מירון?

משקעים רוב הזמן יהיו.העדיפות בזמן זה להרי המרכז.יחד עם זאת מאחר וקו 540 יעבור בסמוך אליכם צפו להפתעות.ובכלל גם אתמול נכתב בעניין זה ומאחר והאויר הקר מאוד פילס דרך אלינו אני לא בטוח שבתחנות הרשמיות הפנימו זאת ואני חושב שיהיו חסימות צירים בודאי במקומות הרגילים אך שלג עפ הנראה כשה-30 כבר כמעט כאן יכול להפתיע במקומות מתחת לגבהים של 700 מ.

מרשמלו,קיבלתי את התשובה לשאלתי תודה.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר