ערב טוב .למי שעדיין מעוניין.התחזית.

יחד עם כל בעיתיות של אי אחידות המודלים ועל אף העובדה שגם לשלושה ימים קדימה המודלים נותנים מס תרחישים רב מידי אני נאלץ להישאר עם תחזיתי המקורית ואודה על העובדה.את המערכת הזו קל היה יותר לצפות שלושה שבועות קודם מאשר לדעת מעכשיו יומיים קדימ  מה יקרה.הסיבה נעוצה בכך שהפרמטרים של ערכי הקור השתנו כל רגע במודלים ולא זו בלבד אלא שלאחר שהמערכת נצפתה כבר במודלים לפני מס ימים הייתה לה בעיית הדרמה בגלל זרם סילון ואחכ שוב הקצינה וחוזר חלילה.בכל אופן מיום שבת עד יום ד מס גלים כאשר ביום א כבר הסיכוי לפתיתים בהרי הצפון והמרכז קיים.מיום שני לילה שלישי בוקר עקב רגיעה ברוחות וחיגת הזרימות לצפוניות עד צפוניות מערביות מתונות דעתי לא השתנתה ולמרות שעפ המפות הפרמטרים לשלג רחוקים אני חושב שהאויר הקר ימצא את המסדרון המתאים להגיע מכיון שה -30 ב500 מב יעבור מצפון ללבנון והזרימות הנל ייטיבו איתנו ולעניות דעתי שלג כן ירד בהרי הצפון והמרכז וגם בירושלים ייראו פתיתים בצורה כזו או אחרת.ההבדל בין אופי תחזית זו לשאר הוא ההכרה בכך שהאויר הקר מאוד מצפון ינצל את הזרימות ששוב לדעתי יהיו צפוניות ביום ג ד ואז השלג עשומ להגיע.שאר המודלים מאחר והרחיקו את האויר הקר מאיתנו לא מפענחים כך את המציאות שתיווצר ועל כן לא נראה לי שמי מהחזאים הערב ילך על נוסחת השלג.דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא שעקב רמה נדירה שעתידה להיווצר במערב היבשת בשבוע הקרוב יהיו שלוחות נוספות של אויר קר מאוד וקוטבי אצלינו והייתי מציע מאוד לחובבים כאן ובכלל לא להתייאש .מפות השתנו משתנות וישתנו.מערכת יפה ומכובדת בדרך ובעיקר מסקרנת וזיכרו שגורם ההפתעה מצוי ויכול בכל רגע לצוץ לו.תהנו כי יש ממה.ערב טוב.

תודה מרשמלו.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

תודה מרשמלו!

יש הערכה להערמות במרכז?

יש סיכוי לחופש בירושלים?

יש סיכוי לחופש בירושלים?

אולי ילד

הערמות כלשהי במרכז אפשרית?

תגידו מרשמלו יש הערכה מאיזה גובה ירד ?

למשל האם ירד במרכז ב600 מטר שלג?

מכיוון שאני סטודנט ולומד בצפת ובדיוק נכנסנו לתקופת מבחנים אני חייב לשאול על סיכוי לשלג שם עד יום רביעי כולל צפי הערמות, תודה מראש לעונים וכמובן לעוסקים במלכת החיזוי

אכזבה,מקווים שנתבדה ונזכה למערכת חורפית קלאסית!!!

לא הבנתם ולא הפנמתם דבר מההסבר שניתן לכם על ידי מרשמלו.

לילה טוב.

תודה רבה מרשמלו,  מקווה שתצדק,  לי אין דעה כל כך בנושא מרוב בילבול.

רק מקווה שלא יהיו זרימות צפוניות דומננטיות כמו שאתה מציין,  זה לא יהיה טוב עוברנו בצפון.

שאפו מרשמלו!

תודנ רבה מרשמלו, כל הכבוד על המקצועיות ועל התרומה שלך. אני עוקב מהצד אחרי התחזית שלך ומקצועיות זה השם הנוסף שלך. כן שלג לא שלג הצלחת לחזות מערכת יפה מאוד לפני המון זמן, גם שהמודלים זיגזגו לא ברחת ונשארת עמדתך. חברים יקרים תהנו מהמזג האוויר שבדרך וכל דבר נוסף זה בונוס....

תודה מרשמלו

מה שלא יהיה בסוף, כל הכבוד והפירגון מרשמלו- על ההשקעה והזמן שהקדשת למתן תחזית זו

תודה!

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: dror__golan
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר