זו לא צפויה להוריד בירושלים? העשירי אם לא זו?

כי רשמת מספר אירועים משמעותיים צפויים מספר אירועי שלג/קיצון?

אחד מהם יהיה בנוסח דצמבר 2013-פברואר 2015 שלושה ימים סופות עזות 50 סמ ( המשפט האגדי שלך ערב שלג...  ) ובכל המדינה כמו פברואר אם כן מתי?

ד"אני פירשמתי ציטוטים שלך בסיזן נט שגם שם אתה כותב שהמערכת רחוקה מלהסתיים.

הייתי שמח שהודיע איזה מודל פיתחת זה חשוב לכולם בכלל נראה לי.

תקרא שוב את התחזית ותבין .תשתדל לא לצטט בסיזונט .שני הפורומים הללו בעלי אופי שונה ושם נהוג יותר לפענח את המפות עד ל168ש ולתרגמם לאופציות קיימות בצורה מקצועית ורלוונטית למפה שאותה רואים.תוכל לצטט בכל מקום אך לא שם מהסיבה שנקבתי.

בסדר זה הקטע של הפורום פה, זה משהו שאני חייב לציין שאני גם מאוכזב ממנו, אבל זה טבע האדם כנראה, אוהבים יותר להתרכז במערכות קיצון ופחות במצב הקיים והיציב, אבל בכל זאת קח בחשבון שאנחנו מדינה שאין בה יציבות בחורף, יש תקופות ארוכות של יובש ולאחר מכן מערכת גדולה, בכל אופן בקשר לצפון עדיף לצפות לדעתי לכמות עונתית מתחת לממוצע, כנראה שרוב המקומות ובעיקר אלה שגשומים בדרך כלל לא יגיעו לממוצע

בצפון מאמין שיהיה כמויות ממוצעות בערך

במרכז ובדרום מעל הממוצע בקצת

חיי בקשר לסיזן נט גם אני שמתי לב שהם לא אוהבים את מה שכתבתי למרות שגם שם אני קורא קבוע במשך שנים והצורה שכתבתי הייתה טובה אבל שמתי לב שהם הם לא אוהבים הורידו את השרשור למרות שכתבתי למנהלים

ערב טוב לכולם.עוד לפני העדכונים לערב זה רק אחדד את שאמרנו שוב ושוב.מערכת מאפיק קר ראשון לעונה עם טמפ נמוכות בסוף חודש זה.אפיק קר יותר ב10.1.מגה מערכת בנוסף לכך ועליה נדבר.אני כותב שוב ושוב את הדברים מכיון שאני מקבל הודעות מרובות למייל הפרטי מאנשים מתוסכלים מהמצב במפות אשר מהתרחישים שלהם לא ניתן להבין דבר!ארבעה ימים אחרונים היו 12 תרחישים מנוגדים אחד לשני וזה עצוב מאוד שכך מודלים ומחשבי על מפענחים מציאות המשתנה בכל רגע.התחזית נשארת בעינה.תהנו.

תודה מרשמלו

חברים .גפס קרס עם באג בכל נושא הפיענוח שלו .המודלים צועקים הצילו.מי עוזר להם?שיכנסו כאן לאתר ויראו את התחזית לחורף מסוף חודש!

מרשמלו הגרסה של הקנדי הערב היא המנצחת??

הגירסה שקיבלת כאן באתר לפני הרבה זמן היא המנצחת.התחזית תהיה כפי שנכתב כאן.זה שכרגע הוא עלה על הנקודה זה עניין אחר.יהיה קר וגשום.

פרט לכך דיברנו בפירוש ובשפה שאיננה משתמעת לשני פנים שיש ירידה אחת של אפיק בסוף החודש וירידה נוספת של אפיק קר יותר בתאריך שנקבנו.זו בדיוק התחזית.לא נכנסנו לכמויות או לסוגי משקעים או שלג.אמרנו ירידת אפיק לראשונה העונה כאשר כל המערכות היו סתויות זו החורפית ממש הראשונה כתוצאה מאפיק צפוני ולא משקע רום.

חברים,מודל מרשמלו כבר אמרנו ? emo_45.png

היי מרשמלו, ישנה אפשרות שתיהיה יותר ספציפי לגבי מה שהולך להיות? גשם, ברד, שלג? ואם כן איפה יירד ומאיזה גובה? תודה על כל מה שאתה תורם לפורום!

emo_04.pngתן חיוך הכל לטובה

emo_45.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

ב 10 זו לא מגה מערכת? לפחות ירושלים תהנה?

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ariksncam,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר