עדכון לכל הבלבול.כנסו.

א.פרט לצפון אין הרבה מה לבוא בתענות.אזור השרון סיים כמעט את העונה עם 476ממ !מרכז דרום כממוצע.צפון 50%מהממוצע.זה מה שהיה.מה בהמשך?לראשונה העונה אפיק אימתני בסדר גודל אדיר מתקרב כפי שצפינו לאזור הים השחור ומעט ממערבו.הרמה החוסמת שליותה אותנו זמן ממושך ויבשה גם חלק ניכר מאירופה עדיין בועטת וכעת לראשונה מתקרב האפיק האימתני המדובר.כן כן.אותו אפיק בדיוק שעליו דיברנו מזמן שעתיד להגיע לאיזור סביב סוף חודש הזה.שימו לב!התרחיש עליו הלכנו הינו תרחיש שתי המערכות משני האפיקים כאשר הדגשנו שיהיו קרים האחד יותר מהשני ויהיו שונים בתכלית ממה שידענו עד היום עקב עוצמתם.מה גם שלא חוינו כלל אפיק החורף.נדירותה של המערכת הראשונה וכמו כן בעיית החיזוי שבה נעוצה בעובדה שישנה מלחמת עולם בין שני הגושים הן החם מהרמה החוסמת והן הקר מהאפיק מצפון.במידה ו"תתרסק" הרמה אנו מקבלים בסוף החודש ארוע חריג מאוד וקיצוני ובמידה והיא תתגבר נקבל לראשונה אפיק ברום קר וגשום.לסיכום.המערכת של סוף החודש נעה בין קרה מאוד לגשומה וזאת עקב מצב של התנגשות חזיתית בין שתי מערכות ענק.בכל אופן יש לציין שזו מע ראשונה בסידרה כאשר השניה סביב 10.1.תהנו.

תודה לך בני

כולנו איתך מרשמלו! תודה. 

תודה משמלו לילה טוב 

כמובן טענות ולא תענות

מרשמלו ישר כוח מאוד נהנה לקרוא את הניתוחים שלך.. יש לי שאלה האפיק השני צפוי להיות קר יותר מהראשון? ודבר שני איך אתה רואה את המשך החורף?

emo_45.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

בוקר טוב.כל עדכון ובמשך ארבע עדכונים ביום נותן תרחיש אחר.ניתן להכפיל זאת במס הימים עד כמעט לאירוע עצמו ונקבל כ 24!! תרחישים שונים.מה גם שאתמול היו שני תרחישים כמעט הפוכים ואילו היום המערכת "נעלמת".בקיצור ,התחזית שלי היא אחת.אפיק קר יורד לעברנו בסוף החודש ואפיק קר יותר סביב 10.1.שלא תחלשו כי המודלים בלשון המעטה לא אמינים.גם אני יכול לטעות אך נמתין ונראה מה ילד יום אך בודאי שכשיש תרחיש אחד ואיתו הולכים כל הדרך יכולה להיות רק טעות אחת .בכל אופן ל ען הסר ספק,החורף כאן האפיק כן מגיע בסוף החודש והצפון יצמצם פערים.יהיה קר ונרגיש את החורף.תהנו.

בוקר טוב.כל עדכון ובמשך ארבע עדכונים ביום נותן תרחיש אחר.ניתן להכפיל זאת במס הימים עד כמעט לאירוע עצמו ונקבל כ 24!! תרחישים שונים.מה גם שאתמול היו שני תרחישים כמעט הפוכים ואילו היום המערכת "נעלמת".בקיצור ,התחזית שלי היא אחת.אפיק קר יורד לעברנו בסוף החודש ואפיק קר יותר סביב 10.1.שלא תחלשו כי המודלים בלשון המעטה לא אמינים.גם אני יכול לטעות אך נמתין ונראה מה ילד יום אך בודאי שכשיש תרחיש אחד ואיתו הולכים כל הדרך יכולה להיות רק טעות אחת .בכל אופן ל ען הסר ספק,החורף כאן האפיק כן מגיע בסוף החודש והצפון יצמצם פערים.יהיה קר ונרגיש את החורף.תהנו.

מלך!

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

מרשמלו תודה על העדכון.emo_38.png

בוקר טוב חברים יענו אין עוד סערה בסוף החודש או ( שלג )  מה אתה אומר מרשמלו ???

אני לא אמרתי שידידי מרשמלו אמאר אני רק שואיל בשבלי מרשמלו חזאי מספר 1 

חמד הכל יהיה בסדר .תהיה בשמחה.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר