שרשור עדכוני מזג אוויר לתאריך 30/9

הצפי שלי לגשמים מחר:

עקב הרכיב הדרומי המובהק של הרוחות ייקח את הגוש של הגשם באיזור מצרים מצפוננו לפי דעתי...

בעיקרון גשם שמגיע מאיזור לבנון וסוריה ייזלוג בשעות הבוקר והצהריים לצפון הארץ... המצב הכי פוטנציאל כעת זה הפעילויות האורוגרפיות האפשריות בעיקר בהרי השומרון בשעות הצהריים והערב...

תודה emo_49.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

ניתן לראות בתצלום לווין את הגוש המדובר, בעוד שעה- שעתיים תפרוסת הגשמים מעט תתרחב.

אכן דרך אגב לפני כחצי שעה היה דווקא תא גשם נחמד שדגדג א האזור של מפרץ חיפה והקריות...

הוא התפרק עם התמזרחותו כלפינו.. אבל דווקא עכשיו עד שעות הצהריים הפוטנציאל הוא הגבוה ביותר כאשר במכם כבר

רואים תאים מתארגנים להם בים התיכון

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

היי גיא! טוב לראותך אותך כאן! emo_01.png

טוב שחזרתemo_45.png

חורף 2016/2017 קר,גשום,ומושלג.

בקריות מעונן וחם ממש כמו במיאמי

בקריות מעונן וחם ממש כמו במיאמי

כמה אתה צודק! מאוד חם ומעונן בקריות . קרית ים

קרית שמואל

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

כנ"ל בקריית חיים.

תא גשם מעל רמה"ג מוריד גשמים בעוצמה חזקה.

הגוש ברגעים אלה ברמת הגולן עומד על אלוני הבשן בגבול עם סוריה וישראל...

בפתח תקווה יום חם ונטול גשם - היום היה 32.7 - 22.4 מ"צ ו50% לחות בצהרים חשבתי שהיום יהיה היום הקריר בשבוע זה מה שהבנתי מהתחזית... לא נורא שבוע הבא יהיה לי הרבה קור וגשם אני במשלחת לפולין מטעם בית הספר, אני אדווח אם יהיה משהו מעניין

בפתח תקווה יום חם ונטול גשם - היום היה 32.7 - 22.4 מ"צ ו50% לחות בצהרים חשבתי שהיום יהיה היום הקריר בשבוע זה מה שהבנתי מהתחזית... לא נורא שבוע הבא יהיה לי הרבה קור וגשם אני במשלחת לפולין מטעם בית הספר, אני אדווח אם יהיה משהו מעניין

אנחנו לא באירופה והכוונה "קריר מהרגיל" זה באופן יחסי לממוצע.

חודש ספטמבר החודש חודש חם וגם רוב אוקטובר, בעקר מאמצע-סוף אוקטובר כבר עומסי החום נעשים קלים או שלא מתקיימים בכלל.

אנחנו לא באירופה והכוונה "קריר מהרגיל" זה באופן יחסי לממוצע.

חודש ספטמבר החודש חודש חם וגם רוב אוקטובר, בעקר מאמצע-סוף אוקטובר כבר עומסי החום נעשים קלים או שלא מתקיימים בכלל.

אני יודע, התכוונתי שלפי התחזית של השמ"ט ציפיתי לפחות מ30 מעלות ומעט גשם אבל זה לא קרה

לדעתי הצפי ללוד יותר מייצג את פתח תקווה, אם אתה שואל אותי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר