שלום לכולם.אנשים שואלים אותי ואענה כאן.אין התמתנות

מערכת חזקה מאוד קרה מאוד עתירת משקעים ושלג בשיא הקור מ200מ לפחות באויר.! לא לשים לב לשמועות .ההתמתנות היחידה היא בכך שהמערכת בשבת מאחורינו.יש עד אז המוווון מה לראות.תהנו.

מרמשלו, אתה חושב שיש סיוכי, אולי במעבר CB, לראות שלג נקי באוויר באיזור בת ים?

הפתעות תמיד יכולות להיות.טמפ בשיא הקור בבת ים 3.4מ בשעה חמש בבוקר יום ו.פתיתים לחדי עין יכולים להיראות בטמפ כזו.

מעולה תודה רבה מרשמלו, יש סיכוי לשלג קל בכפר סבא? 

תודה רבה...אתה צופה שלג שיכול להיערם אפילו לכמה שעות באזור גובה של 300 מטר במרכז?ואם כן באיזה שעות כדאי לצפות לזה?

תודה רבה...אתה צופה שלג שיכול להיערם אפילו לכמה שעות באזור גובה של 300 מטר במרכז?ואם כן באיזה שעות כדאי לצפות לזה?

גלעד, לפי דני רופ תקומו לבוקר לבן... (כך הוא אמר על מודיעין שנמצאת בגובה 250 מטר)

וואו, זה פעם בכמה שנים מערכות כאלה באות...

אני רק חולם על זה לקום ולראות את העיר שלי לבנה... זה חלום :)

תודהemo_45.png

חורף 2015-16 סוער גשום ומושלגemo_85.pngemo_88.pngemo_84.png

דרקון, סיכוי לא קטן שזה יקרה! אולי מברד רך ושלג מעורבבים! אותי זה יספק.

הלוואי!!!!

אתה גם מאיזור בת ים? אני חולם כבר על הרגע הזה....

מערכת חזקה מאוד קרה מאוד עתירת משקעים ושלג בשיא הקור מ200מ לפחות באויר.! לא לשים לב לשמועות .ההתמתנות היחידה היא בכך שהמערכת בשבת מאחורינו.יש עד אז המוווון מה לראות.תהנו.

התחזית של השמט לא מוצאת חן בעיני לבית שאן מחר ולשישי כי בבוקר ובצהריים הם הראו מחר ושישי 3 מעלות לבית שאן מינימום וכעת זה שונה לחלוטין ואני אם תשאלו לא יודע איך לתאר כל החשק הלך

תחנה מטאורולוגית חוות עדן עמק המעיינות מרחק 940 מטר

מדרום לדרום מערב העיר בית שאן גובה 120-

http://www.meteo.co.il/StationInfo5.aspx?ST_ID=242

מרשמלו/שחר/ק.ס/ - מה צפוי להיות באזור אריאל בשישי בלילה? יש צפי לשלג ברמה בינונית או שמא שלג קל או בכלל רק גשם ולא מעבר לכך? חייב לדעת מה יהיו תנאים בשישי בלילה באזור אריאל למשמרת התנדבות שלי שם...

ראם.פ

***-I'm Singing in the rain-but i love more the snow".. emo_104.png

תודה רבה מרשמלו. מתי תתן צפי ההערמות בירושלים? 

מרשמלו/שחר/ק.ס/ - מה צפוי להיות באזור אריאל בשישי בלילה? יש צפי לשלג ברמה בינונית או שמא שלג קל או בכלל רק גשם ולא מעבר לכך? חייב לדעת מה יהיו תנאים בשישי בלילה באזור אריאל למשמרת התנדבות שלי שם...

בעקר גשם, יתכן ויהיו פתיתים באוויר.

הסיפור באיראל הוא מחמישי בערב עד שישי בצהריים ואז תהיה הפוגה של זמן מה עד לערב אך אז ערכי הקור לא יהיו טובים.

מה נסגר לגבי ירושלים בשישי ערב\לילה? שלג או גשם?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר