חברים אני צריך את עזרתכם בעניין משמעתי

כנסו בבקשה לחשבון הזה:

http://forums.walla.co.il/memberlist.php?mode=viewprofile&u=27386737

ועכשיו לחשבון הזה:

http://forums.walla.co.il/memberlist.php?mode=viewprofile&u=27402444

מה אתם אומרים ? אם יש לכם מסקנות מצפיה של כמה דקות בשני החשבונות אשמח לשמוע אותן מגובות בעובדות כתובות...

תודה

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

לא הבנתי... זה אותו חשבון

זה לא הגיוני, זה אותו משתמש אבל פעם האחרונה שעונות התחבר זה היה אתמול (לפי המערכת) ולא היום כמו שראינו... (וכמו שכתוב בהודעות), וזה אותו משתמש לדעתי גם כי הכל אחד על אחד, זה לא הגיוני שבן אדם יפתח בדיוק באותה דקה ואותו יום משתמש וירשום את אותן הודעות, משהו פה מוזר לי

תומש נתת כאן שני קישורים אותו דבר

אלא אם כן הוא התחבר מהפלאפון ולא מהמחשב ואז המערכת לא זיהתה שהוא התחבר.. הרבה פעמים ראיתי שמרשמלו רשם הודעות ביום מסוים ובפרופיל שלו היה כתוב כאילו שהוא התחבר אתמול..

צודקים תיקנתי את הקישור, עכשיו כנסו לשני

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

אותו סגנון הבעה ודיבור על שלג וברד בחוף,אותו אדם.

חורף 2015-16 סוער גשום ומושלגemo_85.pngemo_88.pngemo_84.png

שלום לכולם! 

מעיון מעמיק ומעקב רצוף ניכר כי הפורום רווי באנשים אינטלגנטיים בעלי ידע נרחב בתחום.

כמו-כן, נחשפתי לתכנים ש"עונות" מעלה והשאלות שהוא מציג, יתר על-כן, הרגשתי הבלתי נמנעת הינה שיש כלפיו יחס עויין במקצת.

זה מעט חורה לי.

כל אדם באשר הוא רשאי להעלות שאלות העולות במוחו ומי שלא חפץ במתן תשובה שלא יתן.

הניחו לו לשאול, אין צורך לעשות עליו עלאום על כל שאלה שהוא שואל ועל הרצון העז שלו בשלג.

תודה והמשך שבוע קריר ולבן.emo_08.png 

כן בר אבל אני לא כלכך מסכים, כל אחד אובססיבי לשלג גם אני ואני לפעמים חופר עם השאלות, אבל אולי המיקום כן מסגיר (שני המשתמשים מאיזור המרכז, שפלה), בכל מקרה אני מסכים עם רותם, כל אחד סקרן, ברמה שונה כל אחד רוצה לדעת כמה שיותר, אני לא חושב שצריך להתייחס אליו בעויינות יותר מדיי גדולה, כן זה מציק מעט במיוחד את שחר מרשמלו CB והחזאים המבינים יותר, אבל אם כלפיי ההולנדי לא ננקט שום צעד על כל הרעש והעויינות שהוא עושה פה בפורום אני לא מוצא סיבה לפגוע בסקרנים

אכן כן זה מציק לי, ואסביר גם למה.

אותו משתמש, הגיע לפורום דרך דף הפייסבוק שלי. גם פה וגם בדף הפייסבוק שלי, הוא לא מפסיק לכתוב פעם אחר פעם אם יהיה שלג וברד בעיר מגוריו ראשון לציון או בכלל בחוף, עם שאלות שמראות את התלהבותו הרבה, אך מצד שני, הוא לא מקשיב לאלה שחוזרים ואומרים לו שזה לא יקרה וממשיך לשאול עוד פעם ועוד פעם בכל מערכת מבלי להתייחס בכלל למה שענו לו.

אמנם הפורום פה חופשי, אבל לפעמים הוא בלתי נסבל ומפריע מאוד לעין(לפחות בשבילי).

אבל כמו שאמרתי אתמול, עזבתי אותו והוא לא ישמע ממני יותר.

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

את האמת (וקשה לי להגיד את זה) ההולנדי צודק. לפי דעתי יש פה סבלנות יתר ויותר מידי ילדים שעושים רעש. אני גם כותב בסיזונט ושם אין מקום לשטויות. מי שכותב לא לעיניין ישר חסום וככה צריך להיות. 

את האמת (וקשה לי להגיד את זה) ההולנדי צודק. לפי דעתי יש פה סבלנות יתר ויותר מידי ילדים שעושים רעש. אני גם כותב בסיזונט ושם אין מקום לשטויות. מי שכותב לא לעיניין ישר חסום וככה צריך להיות. 

תומש אני כבר כתבתי לך אתמול ויפה שעה אחת קודם

חבל שצריך להתעסק בשטויות כאלה, חברים זה מזג אוויר לא הגרעין האיראני .

לי נשמע שמדובר בטרול שמשתמש בשני יוזרים,וזה אפשרי להשתמש בשני יוזרים עם אותה כתובת IP.

שחר/תומש/מרשמלו-להערכתי מדובר בילדים משועממים ולא הייתי אפילו מייחס להם חשיבות רבה,מי שרציני וחשוב לו המקום יודע איך להתנהל,אם הם ממשיכים להציף את הפורום בשטויות יש רק אופציה אחת-חסימה לצמיתות...

מקסימום תמיד אפשר לפנות להנהלת וואלה ולהתייעץ איתם בנושא 

ראם.פ

***-I'm Singing in the rain-but i love more the snow".. emo_104.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר