שלג בירושלים בשבוע הבא שעשוי להערם לשכבה עבה?לדעתי כן

אתם יודעים יש לי תחושה טובה.למה?

הסתכלתי בהודעות של סערת דצמבר 2013 ובדיוק ביום ו 6 לדצמבר העדכונים לא היו טובים ולא נתנו שלג בירושלים אבל החל מ7 לדצמבר יום שבת העדכונים השתנו ולאט לאט נתנו שלג בירושלים.וכך שעברו הימים זה הקצין ואז כבר הגובה השתנה והשלג כבר מאפשר לרדת בדרום.וכל החזאים אמרו שיהיה גבולי ואולי רק מעורב.אבל אז תהפוכה בירושלים נערמו יותר מ50 ס"מ ואף אחד לא צפה את זה חוץ ממרשמלו.ולמה אני אומר את זה כי אני מאמין שירד שלג בירושלים שידברו עליו עוד הרבה שנים ואני מאמין למרשמלו.וגם שבוע הבא יום שישי ה13 וזה אומר שאולי גם ביום הזה ירד שלג.למה? שמתי לב שתמיד ביום שישי ה13 ירד גשם או שלג לא משנה איזה חודש.בקיצור אני מאמין שכן ירד שלג בירושלים וגם במקומות יותר נמוכים.וגם כל מי שחושב שהשקעים יהיו רק בצפון טועה כי אני מאמין שיהיה ההפך והפעם במערכת הזאת כל המשקעים יגיעו לירושלים והשלג בירושלים יערם לשכבה עבה שלג שלג.

שבת שלום לכולם ומרשמלו תמשיך לעדכן!!

תודה רבה נועם.

דבר ראשון, עדיף שפעם הבא תיתן לשרשור כותרת יותר מפורטת שתסביר מדוע עלינו להכנס. כי לפי תקנון הפורום, אם המילה כנסו תהיה הכותרת, השרשור ינעל ותקבל אזהרה.

דבר שני, הפורום הזה לא בנוי רק על מרשמלו, הוא חזאי מעולה אך לא אלוהים, יש פה עוד הרבה משתמשים שנותנים תחזיות למערכות דומות לאלה של מרשמלו ושונות.

אם הפורום הזה מתבסס רק על מרשמלו, המצב לא טוב. תדע שיש עוד משתמשים חוץ ממרשמלו.

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

תודה רבה נועם.

דבר ראשון, עדיף שפעם הבא תיתן לשרשור כותרת יותר מפורטת שתסביר מדוע עלינו להכנס. כי לפי תקנון הפורום, אם המילה כנסו תהיה הכותרת, השרשור ינעל ותקבל אזהרה.

דבר שני, הפורום הזה לא בנוי רק על מרשמלו, הוא חזאי מעולה אך לא אלוהים, יש פה עוד הרבה משתמשים שנותנים תחזיות למערכות דומות לאלה של מרשמלו ושונות.

אם הפורום הזה מתבסס רק על מרשמלו, המצב לא טוב. תדע שיש עוד משתמשים חוץ ממרשמלו.

emo_45.png

שחר אני מעריך אותך ואפילו מסתכל מידי יום על תחזיתך בפייסבוק ומחכה גם לעדכון שלך ביום ראשון.אבל בכל זאת אני מאמין שתיהיה הפתעה וירושלים תולבן לשכבה גדולה של שלג כפי שקרה בדצמבר 2013.ואני מחכה לעוד עדכונים שלך וגם של כל חברי הפורום וגם של מרשמלו.

לדעתי ממחר בעדכון בוקר ואולי אפילו היום בלילה המודלים יקצינו ויתנו שלג משמעותי ירושלים.ולאחר עוד כמה עדכונים בעוד מקומות חוץ מירושלים.

כמו שחשבתי בנתיים זה מתחיל.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר