מספר דברים שחשוב לדאוג להם לפני הגעתה של הסערה הקרובה

כן כן אז אנחנו אוטוטו לקראת תקופה של הרבה מאוד גשם רוח חזקה ברד וכה' וכה' ואני רוצה להזכיר לכם על מה חשוב לדאוג לפני שכל זה מגיע

1 מי שגר בבית קרקע או בבניין קומות קומה אחרונה שמעליו זה הגג יש לקשור היטב את כל החפצים או להסיר אותם מהגג שלא יעופו עם הרוח ביחד

2 יש לדאוג שכל המרזבים פתוחים ולא סתומים בניירות אבנים בוץ ענפים או כל דבר אחר כי צפוי לרדת לא מעט גשם והגגות בכמעט כל רחבי הארץ יהו מוצפים בשלולוית ואף הרבה וחבל שתגלו אצלכם נזילה בתקרה חלילה בבית או בדירה אז חשוב מאוד לדאוג לזה כבר היום או מחר כי ככל שנתקדם זה יהיה כבר בעייתי

3 יש לבדוק שהדודי השמש לא רופפים ביחד עם הקולטי השמש אם יש מישהו שלא בדק זאת עף פעם חובה לעלות לגג ולבדוק שהכל מחוזק וקשור בברזלים ולא בחוטים כי חוט עלול להיקרע מהר מאוד

4 כעת בעניין החשמל כן כן כמו בכל מערכת גשם סוערת יש סיכוים גבוהים מאוד להפסקות חשמל עקב הגשמים והברקים במיוחד וכדי להמנע מנזקים שונים

רצוי לכבות מהשקעים של החשמל ראוטר מודם מחשב טלויזיה מסך מחשב וכה' במהלך הסופה כי הנזק יהיה בהתאם מקסימום תשתמשו זמנית בטלפון נייד ותאמינו לי תחסכו את כל הבעיות האלו וכשהסופה תגמר תחזירו הכל בחזרה לשקעים זה בעיקר אם המקום שבו אתם גרים רגיש מאוד להפסקות חשמל אבל תכלס כדי לנתק את כל מה שהזכרתי מרשת החשמל בעת הסופה

עד כה' בעזרת ה' שנעבור את הסופה כמה שיותר בכייף וללא נזקים אמן

אם יש למישה עוד משהו להוסיף למה שכתבתי זה רק יועיל למרות שבאתרי אינטרנט הכללים אלו יוזכרו

כמו לקראת כל מערכת מידי שנה

בהצלחה

תחנה מטאורולוגית חוות עדן עמק המעיינות מרחק 940 מטר

מדרום לדרום מערב העיר בית שאן גובה 120-

http://www.meteo.co.il/StationInfo5.aspx?ST_ID=242

ואו אלכס רק הגעתה וכבר התחלתה להשקיע חחחח אני כבר מתחיל לאהוב אותך ידידי

הטיפים שאתה נותן כאן לחברים והידע הנרחב והמרשים שלך יעזור לנו מאוד ובמיוחד לנרשמים החדשים כאן להיעזר בך כמודל לחיקוי

המשך כך

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

ואו אלכס רק הגעתה וכבר התחלתה להשקיע חחחח אני כבר מתחיל לאהוב אותך ידידי

הטיפים שאתה נותן כאן לחברים והידע הנרחב והמרשים שלך יעזור לנו מאוד ובמיוחד לנרשמים החדשים כאן להיעזר בך כמודל לחיקוי

המשך כך

בכייף

אלכססססס יתותח !!, גיא גם אותך אני אוהב ;) 

אלכס תודה על האינפורמציה אני מקווה שהחברה כאן יפיצו את הדברים לבני בייתם.

אלכססססס יתותח !!, גיא גם אותך אני אוהב ;) 

emo_38.png

חחחח תודה יקטומה גם אני התגעגעתי אלייך ולפורום.

החלטתי לחזור לתקופת החורף בלבד למרות הקושי שבדבר והשירות שלי למדינה.

אני מקווה שבזמן שעכשיו כולנו כאן זה ייתן לפורום מעמד ושם טוב ואולי גם מי יודע ייתן תקווה למערכות רציניות יותר לבוא אלינו ( בהומור כמובן ) ח

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

תודה רבה אלכס.

גיא חחח.... חזרת על ממש כמו בימים הטובים emo_04.png

חחח כן אחי אני מרגיש מחויב לפורום אם לא בסתיו ובאביב אז בחורף כשיש כאן עניינים רציניי. ולהרבה אנשים יש שאלות וצריכים עזרה אז באתי לעשות קצת סדר

אני ישתדל לבקר פה מדי יום כמה פעמים

אם ככה.

אמן שתל אביב תהיה נצורה בשלג (עם גישה לאינטרנט וחשמל בכל הארץ)

חחחחח זה התרחיש האופטימלי שלך? 

שתהיה נצורה בלי חשמל בלי אינטרנט ובלי כלום , אני רוצה את אותה הרגשה שהירושלמים קיבלו בשנה שעברה emo_06.png

חחחחח זה התרחיש האופטימלי שלך? 

שתהיה נצורה בלי חשמל בלי אינטרנט ובלי כלום , אני רוצה את אותה הרגשה שהירושלמים קיבלו בשנה שעברה emo_06.png

אז מה יעלה בגורלם של הירושלמים ?emo_18.png

נ.ב הזכרת לי את האיש הזה שנה שעברה שאמר שאילת תהפוך להיות בירת ישראל ושמי שישרוד את החורף ה"קשה" שהיה שנה שעברה יעבור לסודן חח...

אלכס שכחת להזכיר שיכינו את המזחלותתתתתתתתתתתת ...... emo_01.png

חחחחחחחחחח וואי כן אני זוכר זה היה איזה בנאדם שנתן כל הזמן תחזיות והייתה לו גם תחזית שנתית והתחזית שלו תאמה אחד לאחד את מה שקרה בפועל ...

רק חבל שגם הפעם לברוח לסודן לא יעזור.... ה-0 מעלות ברום הנמוך מצליח להגיע עד לשם מרוב חריגות קור קיצונית של האפיק הזה שתבין חחחח אשכרה עד קו 20 צפון.

הירושלמים נהנו שנה שעברה, אני מת שאריאלה תתקשר אליי ממפעל הפיס ותגיד לי שזכיתי במערכת שלג בתל אביב זה שווה על כל פרס או סכום כספי שהיא תציע לי חחחח

חחחחחחחחחח וואי כן אני זוכר זה היה איזה בנאדם שנתן כל הזמן תחזיות והייתה לו גם תחזית שנתית והתחזית שלו תאמה אחד לאחד את מה שקרה בפועל ...

רק חבל שגם הפעם לברוח לסודן לא יעזור.... ה-0 מעלות ברום הנמוך מצליח להגיע עד לשם מרוב חריגות קור קיצונית של האפיק הזה שתבין חחחח אשכרה עד קו 20 צפון.

הירושלמים נהנו שנה שעברה, אני מת שאריאלה תתקשר אליי ממפעל הפיס ותגיד לי שזכיתי במערכת שלג בתל אביב זה שווה על כל פרס או סכום כספי שהיא תציע לי חחחח

קניה נשמע לי מצויין emo_06.png אפשר לברוח לשם.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר