החורף הסתיים כשחון ברוב האזורים רמז לבאות

ישנן תחזיות שהסתיו ותחילת החורף הבא ייראו אחרת.

מזל שהשנה הזה חד פעמית מבחינת היובש ההיסטורי שלה בערך כמו שהיה ב1990 ואכן אחרי חורף יבש היגיע חורף שונה חגמרי 92 לכן ל]י דעתי בכיוןן לשם כמובן אם יהו עוד התפרציות הר געש ובטח יהו יתרמו גם הם לחורף שחיכינו לו 20 שנה

בבקשה אל תתחילי עם ציפיות מרקיעות שחקים, החורף של 92 היה חורף חריג שמופיע פעם ב  - 50 שנה בערך, חשבי על הכמויות שהיו - 1500 מ"מ בצפון, 1100 בתל אביב אם אני לא טועה, אלה כמויות שמאז אפילו לא היינו קרובים לראות. מה שאנו צריכים זה פשוט חורף רגיל, אפילו חורף בלי מערכות שלג הוא חורף רגיל

זה לא צפיה אתה חי בבועה אם אתה חושב ששנה יבשה כזה תחזור בקרווב

חורף חריג שבמיקרה היגיע אחרי שנת בצורת גדולה כן בטח צירוף מיקרים ?ברק חה חה ובמקרה לא מיזמן היתה הצפרצות הר געש מאוד חזקה בפליפינים הכל במיקרה ברור אז במקרה יכול להיות ששנה הבאה תצא דומה ל92 מה לעשות

כי זה שנה יבשה חריגה

אמרתי לך אל תצאי בהצהרות, לא אמרתי שתהיה עוד שנה עלובה כמו זו ( נשכח לך את זה שכל החורף האחרון על כמה שהיה עלוב כל הזמן ניסית להגיד שיש עוד זמן ויהיה גשם - כאמור לא נורא :) , אבל גם צריך להיות זהירים ולא לדבר על שנה כמו 92 שמותק שלי כולנו יודעים שהייתה חריגה מה לעשות, היו אירועי אקלים יוצאי דופן ועוד שנה כזו סטטיסטית בעלת סיכוי קלוש בשנה הקרובה - אבל יש תקווה לטוב

השנה הנוכחית, על פי ה"תחזיות" הייתה אמורה להיות ב60% הסתברות להיות שנה גשומה, וואלה ..לא קרה

זה לא רציני להתחיל להעלות קונספציות לגבי החורף הבא..אפילו קצת צחוק מהעבודה.

ולגבי משאלות הלב שלך לוליט. אני חוזר על דברייך, את חיה בבועה אם את חושבת ששנה שחונה לא יכולה לחזור ברצף, ולעיין ערך קליפורניה שחווים בצורת כבר 3 שנים.

הייתה בישראל בצורת 8 שנים רצוף!

אריגן אתה צודק  אבל אחרי הרבה שנות בצורת תמיגד תבוא שנה גשומה קצת הגיון בחית אתה מצפה לשנה יבשה שנה הבאה ? אז אתה תהיה בשוק כניראה שזה לא יקרה יש מין דפוסי התנהגות למזג אוויר בישראל בגלל שהאקלים לא ישתנ סתם שקר תמיד אחרי שנה יבשה אבל יבשה מאוד תגיע שנה שתוריד רוב הסיכויפ םי 2 משנה רגילה זה יכול לקרות שנה הבאה

מגדיל תסכיוי לשנה עם כמות גשם פי .2

שום שנה לא קשורה לשנה אחרת

זה די ברור לכולם שהחורף הבא יהיה גשום מהחורף שהיה השנה, כי חורף יותר יבש ממה שהיה כבר לא יכול להיות, אז מה שלא יהיה די בטוח שבשנה הבאה המצב יהיה טוב יותר.

תקנו אותי אם אני טועה אבל החורף הגשום האחרון שהיה כאן היה 2002/3 (ואחריו כמה שנות בצורת), כשכמובן 92 היה ונשאר החריג והגדול מכולם.

אריגן אתה צודק  אבל אחרי הרבה שנות בצורת תמיגד תבוא שנה גשומה קצת הגיון בחית אתה מצפה לשנה יבשה שנה הבאה ? אז אתה תהיה בשוק כניראה שזה לא יקרה יש מין דפוסי התנהגות למזג אוויר בישראל בגלל שהאקלים לא ישתנ סתם שקר תמיד אחרי שנה יבשה אבל יבשה מאוד תגיע שנה שתוריד רוב הסיכויפ םי 2 משנה רגילה זה יכול לקרות שנה הבאה

השנה לא היו כמה שנות בצורת. שנה שעברה הייתה גשומה ברוב אזורי הארץ עם דגש על החוף הצפוני (140%). פרט לחוף הדרומי וצפון מערב הנגב, צפון הנגב ומקומות בגוש עציון (מקומות גשומים יחסית השנה פרט לגוש עציון) שנה שעברה הייתה שנה גשומה ברחבי הארץ.

לא מה הקשר היתה שנה מאוד יבשה היסטורית מבחינת יובש ב1990 89 היה שנה יבשה אחת לפני זה 87 היו גשמות אתה טועה יוסי גם 88  היתה גשומה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר