לפי המצב הסינופטי

חודש פברואר הול לפח ומסתיים כיבש כמובן כך הוא נראה כרגע בתקווה לשינוי לטובה 

מי אמר לך שהמצב לא ישתנה

אני לא אמרתי שהמצב לא ישתנה אני דברתי להרגע הזה כך זה נראה דבר שני מספיק לחיות באשליות כל החורף הזה ואנחנו חיים בסרט שהחורף כן יחזור עוד שבוע שבועיים חודש וזה לא קורה חלום שלא מתגשם

אמרתי לך אוסמה שלא יהיה שינוי סינופטי

כואב הלב עוד מעט החורף נגמר ועוד לא היתה מערכת גשם אחת מסודרת אני מתגעגע לגשם חוץ מהשלג לא היה כלום חורף שלם 

צר לי ידידי אוסאמה,החורף הזה אבוד.

ההרצות לטווחים הקרובים והרחוקים לא מרנינים וזאת בלשון המעטה.

מודה ומתוודה לא לזה ציפינו,הרמתי דגל לבןןןןןןןןןןןןןן.

לילה טוב.

החורף עוד לא ניגמר

לילה טוב ידידי אני אישית גם לי נמאס ומאד עצוב בגלל המצב וזאת פעם ראשונה שאני נתקל בחורף כזה גם שאלתי זקנים וגם הם לא זוכרים חורף כזה הרי יש שנות בצורת ותקופות יובש בחורף אבל ברמה כזאת זה באמת קיצוני הנחלים בצפון יבשים בשיא החורף האדמה יבשה החרמון ריק כואב הלב וכמה נשאר לחורף רק כמה שבועות לפחות שירד קצת גשם שישמור על לחות באדמה גם את זה אין פשוט זוועה וגועל נפש 

פעם  ראשונה מאז 99 1990 חחחחחחח ראשונה

כן ראשונה רצף ארוך של ימים יבשים לא היה אף פעם מאז השלג כמעט ולא ירד גשם תתחילי לספור כמה ימים בכלל ינואר ללא גשם בכלל זה לא היה אף פעם

באמת שנה מוזרה ולא צפויה emo_45.png

אמת אמרת ידידי לא זכור לי דבר כזה,לא היה מעולם.

פגיעה קשה בטבע בחי ובצומח.

נכון ידידי זה כבר מאד מדאיג 

אוסמה, קרא את דברי, כשאמרת שיש שינוי באופק והסינופטיקה משחקת לטובתנו לא קרה כלום - אז עכשיו תהיה אופטימי שהעסק הולך לזוז, דוקא בגלל שהכל נראה רע - תחשוב טוב, ואגב זה לא נראה כל כך רע כמו שאתה מתאר, אני לא הייתי מספיד את פרבואר עדיין, וגם אורי בץ נשמע היום ברדיו אופטימי מהשליש השני, היה אופטימי - החורף עוד יחזור

אני מקווה ידידי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר