"השמרו לכם פן יפתה לבבכם וסרתם .... וחרה אף ה' בכם ועצר

את השמיים ולא יהיה מטר והאדמה לא תתן את יבולה ".

חברים כניראה הגיע זמן חשבון הנפש.

מנהל הפורום
1000+

לפחות אם היינו מכבדים האחד את השני ולא מתלהמים ומוציאים דיבת חברנו לרעה ה' היה קצת סולח לנו.

זיכרו את האימרה " ואהבת לריעך כמוך ".

עד מתי אנשים יתנו דרור לפיהם ויוציאו את מה שישר עולה להם בראש בלי שניה של מחשבה??

אני מקווה שתאמץ לגבי עצמך את מה שכתבת emo_04.png

ערבות הדדית נמדדת באדם שיודע להוכיח כשצריך, מי שרק נותן פידבקים ומחמאות אינו אוהב אמיתי.

תזכרו את זה טוב!

מכיוון שאני אוהב אותך באמת , תרשה לי לבקר אותך על זה שאתה מרשה לעצמך להאשים אנשים אחרים או פורומים אחרים על עצירת הגשמים , על לא עוול בכפם , רק בגלל שהם מביעים דעה אחרת משלך...........

ומתי הכל ברוח טובה ידידי. 

באין משקעים מדברים על דברים אחרים חחחחח

אמת לא מובן מה עובר על מתתיהו, אני כל כך אוהב את האיש וצר לי שמזג האויר מוציא אותו משלוותו, לא מתאים לו

חחח מה הוא כבר אומר , הוא מיואש מהאנשים כאן ובצדק, אנשים סתם פותחים דיונים, אין להם שום קשר למזג האוויר , לאותם אנשים אין ידע מספק בנושא שזה בסדר גמור אבל הם כל הזמן מקשקשים שטויות. יש לכל אחד זכות להביע דעה אבל יש גם גבול

למה זה שטויות, הרי זה פורום "מזג אויר", לא? כלומר - כל דבר שקשור בעקיפין או ישירות למזג האויר ראוי להיכתב פה, ולא רק דברי החוכמה הנלהבים של מתתיהו שמוכיח פעם אחר פעם שהוא נסחף אחר היאוש הכולל של החברים ולא מסתכל במבט בוגר על המצב, ומוציא את תסכולו על החברים כאן, ולמתתיהו" אני לא מבין, אם אתה כל כך סומך על מרשמלו ומהלל אותו בכל פעם מחדש - אז למה אתה מיואש, ותעשה טובה, כשאתה מגיב על זה - תגיב ברמה בוגרת ולא בקשקושים, ערב טוב

ואני עדיין מאוד מעריך את מתתיהו, אך התנהגותו לאחרונה מוזרה, נקווה שישוב לאיתנו, צריכים גם אנשים כמוהו בפורום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר