אורי בץ, אף פעם לא אשכח לך -

איך לפני אולי 13 שנה, אמצע החורף גם הייתה תקופה של יובש, ובאמצע שבוע ממש שרבי נסעתי באוטו ושמעתי ראיון איתך, אורי, ברדיו. השדרן בקש ממך להציג תחזית לשבועיים הקרובים, ושאל מה יהיה עם החום הזה... ואתה אורי אמרת בביטחון מלא שבעוד ארבעה ימים יחול אובך רציני וביום שאחריו ירד שלג רציני, כולל הרי המרכז! 

השדרן היה בשוק! פשוט ירד עליך! היה עוד אורח באולפן והם שניהם ירדו עליך. ואתה אמרת משהו כמו: ״נחיה ונראה״...

והאמת שגם אנחנו, יושבי האוטו צחקקנו בינינו. היה כל כך חם וזה היה נשמע כל כך לא הגיוני!!!

והימים חלפו והנה אופף את כולנו אובך רציני. אני זוכרת פשוט עולם צהוב!! ויום או יומיים אח״כ הטמפרטורות נצחו ו... שלג!!! שלג אמיתי, רציני ירד!!! ונתפס!!! לא התקיימו לימודים שלושה ימים לפחות באזור שלנו. יצאת מלך!!

איפה ההפתעות האלה אורי השנה??? בשר לנו משהו טוב!

אין הפתעות יותר,תם ונשלם.

סליחה אדון מתתיהו אבל אתה מדבר כמו ילד. לא מסתכלים על המפות שמשתנות כל יום 4 פעמים אלא על המגמה והיא למרות כל הדיכאון עדיין חיובית, אז בבקשה תירגע עם הסיכומים  הילדותיים האלה שלא מתאימים לך ורק מורידים את ערכך בעיני הפורום. יום טוב לך

סליחה אדון מתתיהו אבל אתה מדבר כמו ילד. לא מסתכלים על המפות שמשתנות כל יום 4 פעמים אלא על המגמה והיא למרות כל הדיכאון עדיין חיובית, אז בבקשה תירגע עם הסיכומים  הילדותיים האלה שלא מתאימים לך ורק מורידים את ערכך בעיני הפורום. יום טוב לך

סליחה על הכפילות

לא, בבקשה לא!!! ממש לא התכוונתי לפתוח כאן במה לקטילות והעלבות!!!

אנא, אם קשה לכם להתאפק אז בבקשה לא בתגובות להודעות שלי.

שנאת חינם וודאי לא תביא את הגשם!

חס וחלילה שנאת חינם. אני אוהב את מתתיהו אהבת נפש. צר לי רק על הדברים הלא נכונים שכתב. אך עדיין אוהב ומעריךemo_07.png

גם מתתיהו יודע שמה שכתב זה לא נכון, אלא הוא כתב מתסכול ואפשר להבין

מנהל הפורום
1000+

יעל פתחה פה פוסט של אהבת חינם , של פרגון לאורי בץ, למה לקלקל? למה?

אכן כן זה היה לפני 11 שנים בשנת 2003 ואורי היה היחידי שאמר שבבוקר נקום לירושלים לבנה ובוםםםםם אורי אכן חזאי אמיתי ולא תישמעו אותו צועק כל שני וחמישי סערה סופה שיש משהו הוא אומר ועובדה שבתחילת ינואר השנה הוא אמר ברדיו ירושלים שלצערו ינואר יהיה יבש ולצערי הוא צדק באמת נקווה יעל שפבואר יראה אחרת ולך אורי אני קורא תחזור לפורום ותנהל אותו 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר