בוקר טוב.הסיבה

אאאלכך שהמודלים מתכנסים לאירוע מ4.8 נעוצה בכך שיהיה מפגש(שהם לא צפו)בין האפיק מצפון לאפיק ממערב שישנה את כל התרחיש המעותד שנתנו המודלים.מי שירצה יוכל להיכנס להודעתי בסיזונט מתאריך 23.1שעה שבע ושלוש עשרה דק ויוכל לראות היטב היכן ולמה המודל מייצר לעצמו "באג".אינני כותב זאת על מנת חלילה להראות שידענו משהו שהמודלים לא הראו(וזה גם לא נכון)אלא על מנת ללמד אתכם היכן צריך לחפש את הסדק במודלים.שיכבת אויר יחסית חם בצורה מעוגלת היה סביב מזרח אירופה ואויר קר מאוד מצפון לו יחד עם אפיק עמוק ממערב לנו.המודל לא זיהה את האפשרות הסבירה מבחינתי לפחות שתהיה סגירה על אותה רמה ונתן תרחיש(מוטעה)של דחיקת הרמה את האפיק מצפון.הרמה באותו זמן הייתה בעלת ערך של 1030 מב ובמגמת היחלשות כך שלא תיתכן דחיקה שלה את שני האפיקים הן מצפון והן ממערב.אם אכן התרחיש יקרה ובסבירות גבוה אכן כך)אזי אנו ממשים שינוי מרביעי לחודש כצפוי ואיתו מצב סינופטי אחר לגמרי.ברוכים תהיו.

כברה עלך מרשמלו כן איסי בעדכון בוקר בכיוון הזה .

מרשמלו תודה רבה על העידכונים!

אם יהיה -יהיה מבורך וגם אם לא אז לא נורא. בכל אופן אתה המלך!..

אז יהיה כמה טיפטופים ב 4 לחודש

תודה רבה מרשמלו בוקר טוב

מנהל הפורום
1000+

אז יהיה כמה טיפטופים ב 4 לחודש

טרול?

תחשוב טוב יהיה טוב - שלג!!!! 

מוזמנים לקומונת מזג האוויר שלי ללא בכי חינם - קומונה בא מותר להביע דעה אופטימית (לא הזויה) בלי חשש: 

http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=41543&smsMsg=

אתה לא שווה התיחסות ולא נרד לרמה נמוכהemo_47.png

תודה מרשמלו 

היתה בינכם אי הבנה, השאלה על טיפטופים היתה בתום לב

מנהל הפורום
1000+

תודה לך מרשמלו מהיום בערב מסתימת תקופת יובש ארוכה וזה כבר טוב 

אם אפשר לקבל קצת סקירה לפעילות הקטנה של הלילה ומחר בבוקר הייתי שמח, בנוסף בבקשה גם דיווחים על פעילות השקע שמצפון מערב לנו למרות שפספסנו אותו

עוד פעם הבטחות והבטחות לא נימאס לך חודש שלם אתה מפספס ונהנה מחצי הצלחה בחודש הקודם הודעה שלך לתגובתי היתה שאני לא מבין כלום וב 25 יהיה מערכת מושלגת וסוערת בנתיים ב 25 נמדדו טמפרטורות שיא לינואר של חום אז שיהיה לך שבוע טוב ותפסיק להזות אלה לחזות תודה 

יאללה אבי אתה צודק התחזיות פה לא טובות אז אתה יכול לעזוב את הפורום, למה לך להישאר פה גם ככה מה שאומרים לא קורה, אז יאללה ביי מקווה שלא תחזור

חחחחח יש כאן כמה שפויים בודדים שצועקים המלך הוא ערום ולאותם בודדים צועקים תעזוב את הפורום לא לא לא אני אומר אנשים הזויים כמוך צריכים לעזוב טווח התחזית הוא גג ל 4 ימים וגם זה בע"מ עושה סערות ורוחות יש רק אחד והוא אין לו גוף ואין לו דמות הגוף 

אבי חחחחחח צוחק מי שצוחק אחרון מי מבטיח לך משהו ואמארים לך מצב שלא יכול לפספס אותנו אתה תמשיך לגחחך ומרשמלו מלך כי הוא נימצא למרות הטרולים שמנסים לחרב מראה שהוא מדהים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ganso24
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר