מתאריך 4 לחודש נהיה

מושפעים מאפיק שיגיע מצפון ומי שרוצה לחשוב שתם החורף-זכותו כך לחשוב.האפיק הזה יהיה אפיק שיפתח ויסלול את הדרך לכל הגל העצום של האפיק ממערב יחד עם הקור מצפון.בין הרביעי לשמיני הוא יגיע אלינו אם נרצה וגם אם לא.

מושפעים מאפיק שיגיע מצפון ומי שרוצה לחשוב שתם החורף-זכותו כך לחשוב.האפיק הזה יהיה אפיק שיפתח ויסלול את הדרך לכל הגל העצום של האפיק ממערב יחד עם הקור מצפון.בין הרביעי לשמיני הוא יגיע אלינו אם נרצה וגם אם לא.

מרשמלו מה אתה מרמז גשם לא יספיק צריך לפחות סופה כמו שהייתה בדצמבר אחרת החורף יעלם?

אז התחזית שלך מ4-8 עדיין בתוקף?

תודה מרשמלו שאתה מעדכן אותנו גם אחרי שמשמיצים אותך 

אני לא הייתי משתמש כרגע במושגים מפוצצים, עוד 8 ימים לדבריך צריכה להגיעה פעילות, אוקיי לפני יום רביעי אנחנו לא יכולים להיות סגורים מה הסדר גודל שלה. ערב טוב

ערב טוב לכלל חברי הפורום,

השינוי בפתח ?

חברים זה לא מובן מאילו שבכיר כמרשמלו מעדכן כאן וזאת למרות הגועל שחלק זורק על פניו. 

תודה רבה מרשמלו . 

חכה לעדכונים של יום חמישי

מרשמלו מה אתה מרמז גשם לא יספיק צריך לפחות סופה כמו שהייתה בדצמבר אחרת החורף יעלם?

אז התחזית שלך מ4-8 עדיין בתוקף?

תודה מרשמלו 

אוהבים אותך מרשמלו שבוע טוב מתפללים שהחורף יחזור לעם הנבחר!!!

emo_45.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

אני מאמין ומצפה שהפעם לא נתאכזב ויהיה בסדר ותבוא עלנו סערה/סופה אפילו שאתה את זה לא כתבתה אבל אני יודע שכך יהיה

אסור כבר לומר משהו,בשלב זה אני רק לומד, ואני יודע ללמוד מהר מאוד.

כרגע אני מעריך של מרשמלו אבל יש גם שגיאות.

עד כמה שאני יודע 4-8 לא יהיה שלג בסה"כ גשם ואולי הרכבה.

יודע לא יודע ה- 04/02 עודה לא הרבה זמן נראה מי צודק ואולי תעשי ממני משהו

מרשמלו אתה עושה עבודה טובה ותודה לך על זה.

אסור כבר לומר משהו,בשלב זה אני רק לומד, ואני יודע ללמוד מהר מאוד.

כרגע אני מעריך של מרשמלו אבל יש גם שגיאות.

עד כמה שאני יודע 4-8 לא יהיה שלג בסה"כ גשם ואולי הרכבה.

יודע לא יודע ה- 04/02 עודה לא הרבה זמן נראה מי צודק ואולי תעשי ממני משהו

אני באמת באמת מנסה להבין איך אתה (מרשמלו) יכול להתחייב על זה ולהיות כ"כ בטוח מבחינה מדעית כמובן, במיוחד לנוכח התועפות הלא צפויות והמעכבות שחווינו החודש? האם ישנו איזה "אפיק" ש"מחוסן" נגד כל ההשפעות שחויינו??

תודה רבה מרשממלוemo_45.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר