חחחח אם את באמת חושב שזה שטויות זה מוכיח ומראה עד כמה אתה מבין במזג אוויר שאלה אליך למה אנחנו נמצאים בבעיה פה ואפיקים לא מצליחים להגיע אלינו???? אם אתה תביא לי עכשיו תשובה משכנעת אני אאמין שאתה מבין במזג אוויר

זה החודש החורפי העיקרי שנשאר לנו השנה לתלות בו את תקוותינו שיביא לנו אפיקים עמוקים סערות וגשמים ושלג כבד שיצבע את החרמון מחדש שיעלה את מפלס המיים בנחלים בנהרות ובכנירת שיחזיר את החיוך על פניהם של אזרחי ישראל ושל העצים הצמחים הציפורים ויציל את החורף מבצורת חמורה והכל תלו באפיק העצום שנמצא באטלנטי שאמור להתקדם ולהתמזרח ולהחליש את הרמה הסיבירית ולהרחיקה מאיתנו דבר ראשון הוא ישפיע על אירופה ומזרחה אחר כל יתחיל לאפשר לאפיקים עמוקים להגיע אלינו האם זה יקרה נחכה ונראה איך יגיב חודש פברואר והמשך החורף

יישר כח ידידי,emo_45.png

אני עניתי לך פה תבין מה כתוב שם ותבין טוב איפה נמצאת הרמה הסיבירית ומה קורה באטלנטי כבר חודש שלם והרכס שיעלה צפונה למערב היבשת ומה קרה וקורה במזרח היבשת ותבין לבד

תודה מתתיהו

מנהל הפורום
1000+

אוסמה גם לפני חודש מרשמלו ואתה אמרתם את זה וכלום לא קרה

מתתיהו צודק פשוט במאה אחוז, אל לילדים הנחמדים פה להעביר ביקורת על אנשים גדולים מהם

ילדים?נו טוב

הדיון הזה מוצה לחלוטין ויצא מגדר הנורמה, אף חזאי לא מבטיח כלום אלא אומר מה שהוא חוזה כרגע, לילה טוב

לילה טוב

מנהל הפורום
1000+

אני לא נותן תחזית למערכת מסוימת ולא אומר שירד שלג בתלאביב ולא נותן תאריכים מסוימים אני מנסה להסביר לכם איפה אנחנו עומדים כרגע ומה מתרחש מסביבנו ומה התרחיש ההגיוני שיקרה בעתיד כן אתה צודק govmpi כבר חודש מדברים על זה וזה לא קורה מכמה סיבות שלא אחזור עליהם כי העליתי אותן כמה פעמים פה אם תדפדף בהודעות שלי תמצא שם את התשובה אבל זה הולך לקרות בסוף כי זה התרחיש היחידי והאפשרי שיאפשר לשינוי לקרות אצלינו בקרוב 

כל הכבוד לך על ההשקעה המתמדת כאן ואל תרגיש אשם בכלום, אין טענות כלפיך בכלל

מנהל הפורום
1000+

אני לא נותן תחזית למערכת מסוימת ולא אומר שירד שלג בתלאביב ולא נותן תאריכים מסוימים אני מנסה להסביר לכם איפה אנחנו עומדים כרגע ומה מתרחש מסביבנו ומה התרחיש ההגיוני שיקרה בעתיד כן אתה צודק govmpi כבר חודש מדברים על זה וזה לא קורה מכמה סיבות שלא אחזור עליהם כי העליתי אותן כמה פעמים פה אם תדפדף בהודעות שלי תמצא שם את התשובה אבל זה הולך לקרות בסוף כי זה התרחיש היחידי והאפשרי שיאפשר לשינוי לקרות אצלינו בקרוב 

נראה בסוף החודש

תודה ידידי נתן כמה שאפשר מהידע ואשמח לעזור גם בכל שאלה שתפנו אליי 

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר