מה קורה החורף?כנסו.

שבוע טוב לכולם.החורף החל בסערה עצומה ובכמויות גשם אשר מספיקות בחלק מהמקומות להיות קרובות לממוצע הרב שנתי.אז כיצד קורה שאנו רואים אפיקים ככ קרובים אלינו שמבצעים את כל פעילות האקרובטיקה  שניתן אך ורק לא להגיע אלינו.תופעה זו מזכירה שנת בצורת אך מאחר והיה פתיח טוב לעונה כרגע המצב עדיין נזיל.מה בכל זאת נותן לי להיות עדיין אופטימי.?האמת היא שלאורך כל החודש וחצי האחרונים עלו אפיקים במקום שאסור היה להם לעלות.על מנת לקבל אפיק קלאסי אצלינו אנו חייבים רמה שתעלה בספרד ולא מערבה יותר.לא נשכל רמה מאוד חזקה(סיבירית)אשר לא נותנת לאפיקים מצפון להגיע(כשאין את המערביים)והמוזר מהכל זה שאפילו ללא רמה חוסמת אצלינו מתקיימים כל התנאים האחרים על מנת שהחורף ישאר במערב היבשת.ערכי הטמפ בכל המפלסים לא היו גבוהות ככ לעונה על אף העצירה המתמשכת במערכות החורפיות.אם כך מניין האופטימיות?במצב כזה שנוצר ככ מוקדם העונה היא קיימת משתי סיבות.האחת מעוצה בעובדה שהיטבש היה בינואר ולפנינו חודש הקר ביותר בשנה ואיתו הפוטנציאל .השניה בעובדה של איך החל החורף?מתוך נסיוני ולאור בדיקה מדוקדקת של הנתונים (ויתכן שנסיוני איננו מספיק)אך במקרה כזה גם אם לא יהיו מערכות נוספות הרי שלפחות אחת תסיים את החורף כפי שהחל.לא יתכן שמה שקורה כעת באירופה "יעלם".הוא צריך למצוא דרך לאן שהוא.יתכן והאפיקים עושים הכל על מנת לא להגיע אך עם פוטנציאל ככ גדול ורמות קור קיצוניות ככ קרוב אלינו זה יגיע.התחזית שניתנה לינואר מבחינת זמני האפיקים שהתדבקו על דלתינו לא הייתה רחוקה מלהתממש לו לא הייתה התופעה אותה הזכרתי קודם.זה לא עוזר לנו כי בסופו של דבר התרחישים לא קרו.הצפי שלי הוא שבשלב מסויים ישתחרר אלינו האפיק האדיר שיושב במערב היבשת יחד עם האויר הקר מאוד ממזרח ואנו נחווה מערכת קיצונית בשנית.ככל שהעצירה מוזר  כך גם התופעה הבאה לאחריה תהיה.המערכת תגיע ותשאיר טעם טוב לחורף מוזר.שימו בצד את כל מה שלא קרה החודש ותעקבו אחר מה שכן יקרה.לא כך יסתיים החורף.המפות עוד יראו יובש טך זה יגיע כי כל האזור מסביב פעיל.במידה ולא מקבלים מערכת קיצונית נוספת זה יהיה מוזר ותמוה מאוד לפחות בעיני.תראו שזה יגיע ולא עוד הרבה זמן.שימו לב לשקעים במערב אירופה 955מב -965מבשצפויים שם בעוד מס ימים.ומי ששאל על מרוקו שיתעדכן מה היה ומה צפוי שם בזמן הקרוב.ברוכים תהיו ושבוע טוב.

קראתי שוב את ההודעה.מצטער על הניסוח והטעויות.נכתב מהסלולר בתנאים סביבתיים רועשים.

תודה רבה ידידי, אני אישית מאמין בך באופן מוחלט

מנהל הפורום
1000+

מרשמלו מתי זה יקרה לפי הנתונים  שבידך?

תודה מרשמלן סומכים עליך!

דרך אגב הרשה לי להעריך שהתנאים הרועשים הם ילדים קטנים...

לא סתם העם המובחר קיבל את א"י, יש פה את המזג אוויר הכי טוב בעולם ;)emo_30.png

כל פעם נדחה ונדחה ונדחה

לא יקרה כלום

אל תדאג גובמפי. זה חייב להגיע מתישהו

מנהל הפורום
1000+

אל תדאג גובמפי. זה חייב להגיע מתישהו

על פי השכל הישר זה באמת חייב להגיע אבל בחורף הזה אין חייב

מרשמלו מה אם התחזית שלך ל4-8?

תודה על העדכון מרשמלו,

עכשיו הבנתם למה מרשמלו הוא ההההחזאי.

מי עוד יכול לתת לכם הסבר מפורט? רק מקצוען כמו מרשמלו.

רובכם לא הבנתם דבר מדבריו, לא נורא ,זו לא בושה לא לדעת לכו ולמדו.

לכן הפסיקו "לנגח" אותו אתם לא בפורום הנכון.

נועם,התחזית לתאריכים הללו עדיין בתוקף.

על זה אמרנו ורמזנו "הדיוויזיה הלבנה החלה לנוע".

מנהל הפורום
1000+

תודה מתתיהו emo_45.png

מתתיהו חזר להיות אופטימי, זה כבר סימן טוב, ואני הוסיף על דבריו "הדויזיה הלבנה החלה לנוע" אך לא ידוע עדיין מתי תעצור באיזורינו, חחחח....

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר