חברה אתם לא שמים לב שהחורף כל שנה מתייבש יותר ונעשה יותר חם

כפי שניראה אנחנו במדבר כל שנה הוא נע צפונה ואז הכל יהיה מדבר אפילו החורף יהיה כמו מזג אוויר באפריקה ייבש וחם יחסית

אתה לא שם לב שאתה טועה סתם נביא הזוי

אני לא טועה אני לא נביא לא כלום ,לא רק אני יודע הרוב יודעים שאין גשם כמו שהיהב עבר יובש כל הזמן חם כל הזמן ,את לא שמה לב  במה שאת אומרת?זאת המציאות לא מנחש ולא כלום הנה עובדה שאין גשם כבר חודש וחצי

יש דבר אמת בדברייך,חבל שזה המציאות.

מתתיהו, סלח שאני אומר לך אבל אתה יורד לרמתם של אנשים שלא מבינים דבר בגשם ובחיזוי וכותבים דברים מהלב ומהרגש ולא מהשכל, לא מתאים לך, אכן כולנו עצבניים וכואבים על כך שאין גשם אך אין צורך לצאת מפורפורציות כל עוד הדבר לא מוכח מדעית ויש שנה לכאן ושנה לכאן, וגם השנה - נדבר בסוף מרץ, שבוע טוב

דבריי נכתבים מידע,מהשכל,מהלב ומתסכול גדוללללללללללללל.

שבוע טוב.

מה שברור זה שהחורפים נעשים יותר קיצוניים לכאן או לכאן, לגבי יובש אני דיי חולק

מנהל הפורום
1000+

לא האשמתי אותך חלילה, אתה אדם דגול ובעל ידע נרחב, כולנו כואבים אך צריך לתת לשכל להתגבר על הרגש, תחשוב טוב יהיה טוב, בעזרת ה'!

חברה אני באמת מתוסכל,זה פשוט לא יאמן המפות וההרצות

קדימה מראות שאנו פשוט בתקופת מעבר לאביב.

אני לא זוכררררררררר דבר כזה,מה קורה פה ?

הלו אנו בסוף ינואר תחילת פברואר לא מרץ - אפריל.

אל יאוש כלל!!! אתה אדם מאמין, הלא כן??? emo_10.png

אל יאוש כלל!!! אתה אדם מאמין, הלא כן??? emo_10.png

צודק emo_45.png

כפי שניראה אנחנו במדבר כל שנה הוא נע צפונה ואז הכל יהיה מדבר אפילו החורף יהיה כמו מזג אוויר באפריקה ייבש וחם יחסית

אלו שטויות!

השנה נמדדו 13- מעלות במרום גולן, דבר שלא קרה מאז 1950.

אז אני מכיר את הטענות שלכם "אבל פעם היה חורף נורמלי, לא קור ריצוני אבל מערכת כל כמה ימים" - אתם אלו שבוחרים להסתכל על הכוס הריקה שיש עכשיו ולפנטז כמה טוב היה פעם.

באותה מידה אני יכול להסתכל על הכוס המלאה שיש עכשיו ועל הכוס הריקה שהייתה פעם.

בקיץ 1942 היה חום קיצוני שעד עתה לא נמדד כמותו, בשנות השישים הייתה שנה בה ירדו רק 206 מ"מ בירושלים, ואילו ב-92 - רק לפני עשרים ואחת שנה היה שנה גשומה ביותר שלא הייתה בכל המאה חמישים שנה האחרונות, וחורף 2012 גם היה גשום מאד בירושלים, ו-2003 גם.

ואין ספור דוגמאות,

אך ידוע שיש יצר הרע, והיצר הרע תמיד מספר לנו כמה טוב היה פעם...("כל כמה ימים מערכת"), הוא תמיד מראה לנו איזה כוס ריקה יש עכשיו ואיזה כוס מלאה הייתה פעם, וכך לעולם לא נשמח! והקב"ה רוצה שנראה את הטוב בהווה, ואם רק נתבונן ונפסיק ללכת אחרי שרירות הרגלינו נראה שחורפים מדהימים כמו שיש לנו עכשיו לא היו אף פעם!!!!

תחשוב טוב יהיה טוב - שלג!!!! 

מוזמנים לקומונת מזג האוויר שלי ללא בכי חינם - קומונה בא מותר להביע דעה אופטימית (לא הזויה) בלי חשש: 

http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=41543&smsMsg=

*ריצוני - קיצוני

מוזמנים לקומונת מזג האוויר שלי ללא בכי חינם - קומונה בא מותר להביע דעה אופטימית (לא הזויה) בלי חשש: 

מצטער לאכזב אותך אבל ידוע שהמדבר מתקדם צפונה והטמפ עולות יותר ביחס לממוצע

מנהל הפורום
1000+

טוב שוב אותה טענה, אני את שלי אמרתי והבאתי דוגמאות חיות.

תרצו לקבל - תקבלו, לא תרצו - אל תקבלו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אוהב שלג
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר