משהו שחשוב שכולכם כאן תקראו

נכתבפורסם כתב על ידי חבר בפורום מז״א תפוז ורלוונטי מאוד גם לכאן.

כחובב מז"א ותיק ומורה בחטיבת ביניים לנושא יש לי כמה דברים בנושאי חינוך אליכם, חברים..

אתם צריכים להקפיד מאד על התחתית שאליה אתם יורדים בפוסטים 

לא מתפלא מדוע אחד כמו יניב התעופף מכאן..

השיטה של לקטול בן אדם שהציג כאן רמה מקצועית גבוהה מאד וחשף את מחקריו היא הרבה יותר גרועה מילדותית.

אתם יודעים כמה מחקרים שנעשים ותאוריות שמועלות מסתיימים/מות בחוסר הצלחה?.. רובם.

בדרך הזו של חוסר סבלנות וסובלנות משווע וקטילה אתם תבריחו את כול אנשי המקצוע כאן ותישארו עם שכונה..

יש מחקרים שלוקחים שנים ...

כשאינני מבין אני שואל.. כשאינני מקבל את התשובה אני אומר זאת ושואל שוב..כולנו איננו יודעים הרבה יותר מאשר יודעים, ביחוד בנושא האקלים וחיזוי

יש מקום לכולם. יש מקום לביקורת. אין מקום לפסילה וירי מכוון

אם הקוטלים כאן היו מביאים מחקר מקביל באותה רמה זה היה לגיטימי לנהל דיון ולנסות להחכים

אני לא רואה שכך קרה כאן ועתה אצטרך לחפש את מחקריו במקום אחר. כולנו מפסידים מזה

והבן אדם רק שיתף בשמחת המחקר שלו את כולכם. זה בכלל נסיוני. 

קיצר, זו לא הפעם הראשונה שהדיונים כאן יורדים לבור תחתיות וחבל מאד

לא מתאים לפורום מקצועי. נקודה.

אתה מוזמן לקומונה שלי

יעל אני ממש מזדהה עם אותו אחד שכתב את זה בפורום תפוז.

אני עצמי עקבתי אחרי מחקר התנודות של יניב ריז וראיתי איך הוא נותן לכולם את הנוסחאות ומסביר איך ביצע זאת .

היו הרבה שבאו אליו בטענות שזה לא עובד ולא זה ולא אמו.

גם כשנותנים להם משהו הם לא יודעים להכיר תודה, לכבד ולהעריך אותו שהוא משתף איתם דבר שהוא עובד עליו, דבר שהוא נותן בשבילם כדי שיהיו מודעים יותר.

חבל שלמצב הזה הידרדרנו ולא רק בפורום תפוז אלא גם לכאן.

אותם אנשים מלוכלכים הרחיקו את כל המקצועניים של הפורום, מי שנשאר במערכה כרגע של הכי ותיקים ומקצוענים בפורום זה אני, אוסמה, מרשמלו, ומתתיהו.

שאר החברים נמאס להם ממה שהולך בפורום והחליטו לעזוב אותנו ובקצב הזה גם אני יעזוב בקרוב.

לא מגיע לפורום הזה לקבל את המידע שלי את הניתוחים שלי והתחזיות שלי.

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

בתור צופה מהצד אני חושב שאתם לוקחים את כל הנושא בצורה קשה מדי.
אני נהנה מהתחזיות שלכם וניתן לראות די בקלות מתי מדובר במקצוען ומתי מדובר בחובבן.
היתרון והחסרון של האינטרנט הוא שכל אחד יכול להגיב באנונימיות, מצד אחד זה נותן חופש דיעות, מצד שני כל טרול מתוסכל יכול לשפוך חמתו על כל אחד ואחת.
הפואנטה היא שהגיע הזמן שתפסיקו לקחת ללב כל ילד מאחורי מקלדת ותעמדו מאחורי התחזיות והאמת שלכם.
טעיתם? לא קרה כלום, כל עוד השקעתם בזה זמן והסברתם יפה מה עומד מאחורי התחזית למי שיש בעיה יכול לקפוץ שבע פעמים.
תפסיקו להיות עדינים, זהו עולם האינטרנט, כל מטאטא יורה!

תודה לכל המקצוענים כאן על עבודה מעולה ותפסיקו לחפש סיבות להיעלב ולברוח, יש אנשים שנהנים מתחזיות מקצועיות!

גיא, אני שמחה שוב ״לקרוא״ את קולך ולהבין שאתה עדיין כאן. 

אני מקווה שהדברים שהעליתי לעיל יתרמו, ולו במקצת, לשקף לכמה אנשים את הרמה, האיכות והעניין של התגובות שלהם...

אני מסכימה מאוד עם ariegr1 (אם כי הייתי מתנסחת בצורה יותר עדינה) ומוסיפה שחשוב שאתה גיא, מרשמלו, יוסי וכל שאר החברים המקצועיים שכאן, חשוב שתסתכלו על הצד החיובי, אפילו שהרע בד״כ בולט יותר.

אתם הרקע הלבן והגדול לכל הנקודות השחורות שצצות כאן מדי פעם. הסתכלו על הצדדים החיוביים. תראו כמה צפיות יש לכל הודעה שלכם!! כמה אנשים נכנסים לכאן (כמוני!) בשביל לשמוע חוות דעת מקצועיות. בשביל לנסות להבין מה מסביר את החורף הרדום הזה.

המון המון צפיות גיא!!! וכל כך חשוב שתמשיכו לכתוב כאן, להציג את המפות, לסביר את התנועות של הרמות והשקעים. אתם תורמים לכל כך הרבה אנשים!!! קטילות וביקורות מעליבות תמיד יהיו, זה המחיר של הצגת מידע בפורום פתוח, אבל אנא, התעלמו!!! התעלמו בשביל כל אותם צופים רבים שאתם באמת מעניינים אותם. ואפילו תוסיפו עוד דברי הסבר. כמה שצריך וכמה שנראה לכם. בשביל זה רוב הצופים נכנסים לפורום הזה!!

אם ״תסתגרו״ באיזה אתר או פורום סגור, אתם עלולים לפגוע דווקא במי שהדברים שלכם באמת חשובים לו! 

חשבו על זה בבקשה!

(ואל תדאגו, זו שנה מעוברת. לפי הלוח העברי יש עוד מספיק זמן לחורף לחזור לפני בוא האביב, ובגדול!! תחשבו כאילו אנחנו רק באמצע טבת וחודש שבט עוד לפנינו... בע״ה הכל עוד יכול להשתנות. לא להתבייש להתפלל! emo_17.png

יעל תודה על הבאת הפוסט מתפוז ואכן הוא רלוונטי גם לכאן ואריאל אתה צודק אבל מסתבר שמילים יש להם כח והם משפיעות כולנו צריכים להתחזק ואכן אתה צודק זה פורום ציבורי וכל אחד כותב מה שליבו חפץ אך למילים אם רעל יש השפעה וחבל כי הפורום באמת היתדרדר והפעילות של המקצוענים גם ירדה תודה 

משתתתף לכל התגובות החיוביות, לצערינו עידן האינטרנט נותן במה גם לאנשים משועממים ומתוסכלים.

ישר כח!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר