טף פעם לא הייתי בטוח בתחזית שלי ואף פעם גם לא שיניתי אותה.כך שהיא יכולה להצליח ויכולה שלא.אם תסתכל במפות תוכל לראות את האפיק הקר מצפון שמאוד רוצה לרדת לכיווננו ובמידה ולא יהיה שקע עמוק ממערב לנו התחזית תתממש.

טף פעם לא הייתי בטוח בתחזית שלי ואף פעם גם לא שיניתי אותה.כך שהיא יכולה להצליח ויכולה שלא.אם תסתכל במפות תוכל לראות את האפיק הקר מצפון שמאוד רוצה לרדת לכיווננו ובמידה ולא יהיה שקע עמוק ממערב לנו התחזית תתממש.

emo_45.png

תחשוב טוב יהיה טוב - שלג!!!! 

מוזמנים לקומונת מזג האוויר שלי ללא בכי חינם - קומונה בא מותר להביע דעה אופטימית (לא הזויה) בלי חשש: 

http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=41543&smsMsg=

תודה מרשמלו נמשיך להתעדכן

"אף פעם לא הייתי בטוח בתחזית שלי ואף פעם גם לא שייני אותה, יכולה להצליח ויכולה שלא"

בקיצור אתה מודה שאתה מהמר?

אחחחחחחחחחחח ה' יעזור

"אף פעם לא הייתי בטוח בתחזית שלי ואף פעם גם לא שייני אותה, יכולה להצליח ויכולה שלא"

בקיצור אתה מודה שאתה מהמר?

ברור מה נראה לך שהוא אחראי על הגשם?

זה בעקרון סוג של סטטיסטיקה..אתה רואה לפי הנסיון והמפות..

ואנחנו סומכים על מרשמלו!.emo_45.pngemo_02.png.

תודה על הכל מרמשלו.emo_45.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר