תגובה ל46: ידידי היקר, אנו לא סומכים על מרשמלו "בעינים עצומות", יש שינוי באופק ואת זה כל דרדק מבין, מרשמלו רק מנסה לבאר לנו את מה שהולך לקרות, זה לא אומר שאכן בדיוק כך יהיה אך לנסות להבין את העתיד זה לא פסול, ות זה עושה מרשמלו בטוב טעם, אגב גם דעתי כמו דעת רוב מומחי מז"א בארץ - החורף חוזר משבת הבאה, ערב טוב 

תודה רבה מרשמלו יקר!

כבר תכננתי לחזור על הסיפור של חוני המעגל...

ובינתיים, עד ה25 לחודש, אפשר לנסוע להתקרר בהולנד... emo_02.png  emo_04.png

וגם אני אהבתי את הבדיחה של מתנאל...

emo_45.png

אני מתל אביב-רמת גן

ממוצע גשם שנתי: 583 מ"מ

העונה האהובה עלי: חורף ( חורף גשום ומושלג) 

emo_85.png

בהמון תודה 

עשית לי את סופ"ש .

emo_45.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

שבוע טוב.אם כן  במלחמת האפיק העצום מול הרמה מצפון מסתמנת דחיקה של האפיק העצום על הרמה העיקשת ובכך כנראה שמסתיימת לה תקופת יובש לא קצרה.כנראה שינואר אכן מסתיים כ...גשום.

מעל מתחת או כמו הממוצע?

לא סתם העם המובחר קיבל את א"י, יש פה את המזג אוויר הכי טוב בעולם ;)emo_30.png

השאלה היא כיצד תשפיעה המערכת שתתחיל ב26 לחודש .ברוב תחנות המדידה אנו עומדים על כ20%סהכ מכמות כללית של ינואר פרט לאילת שם 100%.עפ תחזית שלי המערכת תחזיר את כבודו האבוד (כמעט )של ינואר ופותחת תקופה חדשה בעקבות רמה חזקה ממערב והגעת האפיק הפולארי לאזור.זכרו,גלעין הקור עבר ממערב למזרח.

מרשמלו יש עדכון כפי שאמרת?

אז איך יסתיים החודש?

מרשמלו לא אמרת שתעדכן בהרחבה היום?

אין צורך כרגע.נכנסים לקראת26 לחודש לחורף בשנית מה כמה היכן ומתי אעדכן כנראה מחר בתשע.אם הייתה בעיה של הרמה מצפון אזי היא כבר לא קיימת והעדכונים הבאים יתנו תרחישים מתרחישים שונים לגבי סוף החודש.כרכע באמת לא רואים את ההדרמה המיוחלת אך זו תגיע יחד עם הבנת המודלחם את המצב.לסיכןם.חורף חוזר במלוא הדרו מ26 לחודש.

תודה רבה מרשמלו הצדיק אתה עשרררררררררררר .

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר