בוקר טוב.בשעה תשע בערב לערך

ניתן הסבר מדוייק בעניין מה שהיה והסבר מדוייק ככל הניתן לגבי מה שיהיה.

תודה, אני מחכה emo_45.png

אני מתל אביב-רמת גן

ממוצע גשם שנתי: 583 מ"מ

העונה האהובה עלי: חורף ( חורף גשום ומושלג) 

emo_85.png

בוקר טוב מרשמלו ..... האם יש שיני בתחזיתך לרע או לטוב ?

נקווה לבשורות טובות.

ציפיתי ליותר מקצוענות מהפורום הזה , אכזבה .

תודה רבה על העידכונים וההשקעה!מחכים.

מכירים את הסיפור אם רועה הצאן והזאב זאב אז זהו שזה מרשמלו היקר צועק סופה שלג גשם סערה ינואר מעל הממוצע ואופס טעיתי או זה נידחה חכו ותיראו אז פעם אחת היצלחת וואלה כל הכבוד אם אני יפרסם כמוך אז גם אני אתפוס מתיי שהוא אז הגיע הזמן שתהיה  קצת יותר אחראי ותאמר את האמת שהיא אפשר לחזות מעבר לשבוע ימים וגם זה בערך ועכשיו כל עדת המעריצים מי אתה עוג אחד שנכנס לפורום וכל המפגרים שאחריהם אני בפורום הזה המון זמן רק שסו הפעם השניה שאני מגיב בגלל שאתם ע עיוורים והגיע הזמן שמישהו יצעק שהמלך הוא ערום ילדים מטו

שלום לכלל חברי הפורום,

כל חבר חדש זב חוטם הפך למומחה ורואה את עצמו שיכול

להעביר ביקורת על מרשמלו,על זה נאמר "גדיים הפכו לתיישים".

חברה,תפנימו אין ולא יהיה כמרשמלו ידידינו.

יום טוב לכולם. 

מתיתיהו היקר לא גדי ול כבש רק תיקחו יותר אחריות ומר מרמלדה אופס מרשמלו חוץ מחצי סופה בפעם הקודמת דפדף שנים עברו ותיראה כמה אחוזי דיוק דיי בחיך לך לישון ובתור חובב סופות הלוואי והוא יצדק אבל זו כבר לא חכמה להזכירכם סופרים רק שש כבר היתבלבלתי בספירה אחרי 10 חחחחח 

בנתיים הכל נעלם אחרי ימים שנשמרו מה יש תקווה? אפילו אני האופטימי מאוד מתחיל להרגיש אבוד והטווח מתקרב אפילו 17 אין כלום

אבי המלך אינו עירום מה זאת אומרת אי אפשר לתת תחזית מעבר לשבוע אפשר וגם אפשר ומרשמלו עושה זאת בענק לא מתאים לך שזה לא מתממש גם לנו לא אבל לצאת נגד למה תחיה אם התחזית השבועית שלך ותשבע ממנה בשקט 

יש אצלינו עדיין שלג ממה שפינו המפלסות !!!,מחכה בקוצר רוח לשלג הבא ערב טוב !

זה יבוא בסוף

לי באופן אישי נמאס מכל החבר'ה שצצים בזמן האחרון להעביר ביקורת אישית, ביקורת אפשר להעביר תמיד וגם לדבר על המצב אבל שפה כל כך מגעילה יש כאן והשתלחויות סתם, מה מרשמלו עשה פה רע למישהו? אף אחד לא עושה את זה בכוונה, אז תחזית אחת לא פגעה זה אומר שצריך לרדת על אנשים? סתם מורידים את הרמה לא נעים להיכנס לכאן, אם אנשים לא יודעים לשלוט בתגובות שלא יכתבו. 

נ.ב. אם למישהו יש הערה עליי עדיף שלא יגיד ואני לא רואה עצמי אחד שצץ אלא רק אחד שמתבאס פה על המצב ומנסה לעשות קצת סדר בשפה ובדיונים כאן

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אליעזר, , zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר