עדכון.כנסו.

כפי שנכתב ההמלצה שלי  היא להיצמד לתחזית החודשית.שימו לב שהמפות כבר הראו מגה מערכת לפני יומיים שלושה וחזרו בהם וכך יהיה לכאן ולשם על חשבון עצבינו הרגישים.טבעי הדבר.זה תפקידן של המפות.כתבנו שהשינוי יחל מאמצע החודש.שימו לב  שהאפיק מצפון קרוב מאוד ומה שמפריד בינינו לבין מערכת שלג מכובדת היא הדרמת האפיק ב500 קמ!!זה כנראה לא יקרה אך שלוחה ראדונה של האפיק שתלווה בשקע בין קפריסין למצרים תגרום לגשמים כבר ב17לחודש!מיד לאחר סיום השפעתו של השקע עלינו(דהיינו ב19לחודש)יחל לנוע לעברינו אפיק קר מצפון מערב לנו ויגרום למג אויר סוערכפי שהוזכר כבר סביב 22-24 לחודש.האפיק לא עוזב אותנו ומתעמק שוב אך הפעם מלווה באויר קר מאוד שהתנכז ונדחס היטב מצפון לנו הודות לעצירת המערכות הקרות בשבועות האחרונים ולקראת סוף החודש הוא משפיע עלינו ממש וכפי שהזכרתי ינואר יהיה לדעתי גשום מהממוצע חרף העצירה הקשה במערכות.לכל מי שאולי לא הבין אותי אני צופה עפ נתונים מעודכנים מערכת שלג נוספת בינואר!מרגע הגעתו של האפיק ב23-24 לחודשועד סוף פברואר אני צופה מערכות קרות מורכבות  וסוערות במיוחד.יש לציין שאינני מסתמך על אותן מפות או מודלים או כל אינפורמציה ירדנית סורית וכיוב"ואינני יודע מה מקןרן או רמת אמינותם(מבלי לזלזל בהם)אך מאחר והשמועות מאבדות פרופורציה אבקש לבדוק בזהירות לאן שייכות שמועות אלו וגם אם מישהו החליט להיאחז בהן צריך לעשות זאת בזהירות המתבקשת וכהתייחסות לכל תחזית היכולה להשתנות כל דקה.לסיכום.היתה עצירה באמת מוזרה וקיצונית של מערכות קרות שיגיעו עפ שכתבנו.

תודה על העדכון מרשמלו 

ערב טוב לכלל חברי הפורום,

אני מקווה שדבריו של מרשמלו עשו לכם סדר.

יהיו צמודים לתחזית שנתן ואל תיצאו בכל מיני תחזיות שהם פרי הדימיון והפנטיות שלכם.

מרמשלו ידידי תודה על העדכון.

לילה טוב לכלל חברי הפורום. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר