אחריות

חברים צריך אחריות פה שמישהו  יהיה מנהל,לגבי ההודעה ששלחתי עם הירדנים עליתי את זה בטעות אז אל תתיחסו אל רציתי לעלות משהו אחר,ואף אחד לא יודע מה יהיה פה בישראל ואם יהיה סופות שלגים או לא.

בקיצור כל אחד מעלה פה תחזית לשלג,וגם אני שעשיתי טעות ועכשיו הבנתי רק אחרי 5 ימים לפני יגיד אם ירד שלג או לא.

אז לכולם שנותנים תחזיות ההזויות אל תתנו,ותהיו חכמים וותנו רק 5 ימים לפני ולא שבועיים לפני,כי אחרת אתם יכולים לטעות וכולם ירדו עליכם.

בקיצור צריך מנהל אחראי,וחברים לא צריך לפרסם הודועות לא קשורות,והודעות שלג שבועיים לפני.

נחכה לעדכון ערב ונראה מה יהיה.

ועוד משהו די עם הקללות האלה והמריבות מי יפרסם ראשון תחזית שלג ,כי שלג חוזים 5 ימים לפני אז די.

זה פורום מזג האוויר לא פורום לקללות ומריבות,אז בוא נתנהג כראוי גם שאין מנהל ונראה לכולם שאנחנו הפורום הטוב בארץ.emo_01.png

לדעתי עדכון ערב הולך להיות מפתיע מאוד!!

אתה לא חושב שזה קצת חסר אחריות שאתה רק אתמול הוצאתה תחזית על שלג ופתאום אתה בא לתקוף את אלה שיוציאו תחזיותבעל השלג.

לפי איך שאני רואה את זה אתה בן אדם צבוע, חסר עמדה דעה ועמוד שגרה.

במקום להודות בטעות ולהפסיק גם אם ההשמצות והאשכולות המתנשאים שלך על מה זה אחריות ומזה חוסר אחריות עדיף שתמנע מלפרסם דברים כאלה.

כי אני לא היחיד שחושב ככה לגבייך, לא יודע מי אתה נועם אבל אתה נותן לאחרים להחליט בשבילך מה יהיה ואתה מתנהל לפי הדברים שהם מכתיבים לך.

בהמשך למה שרשמתה אתמול ועכשיו האשכול הזה עוד יותר חידד את הדברים כמו שהבנתי אותם.

אין לי דבר נגדך אבל צריך לדעת מתי לקחת פסק זמן, אני את שלי אמרתי.

יום טוב ומעכשיו לא נשמור יותר על קשר כי אני נותן עזרה ומדבר רק עם אנשים כנים פתוחים אמיתיים ולא צבועים.

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

אתה לא חושב שזה קצת חסר אחריות שאתה רק אתמול הוצאתה תחזית על שלג ופתאום אתה בא לתקוף את אלה שיוציאו תחזיותבעל השלג.

במקום להודות בטעות ולהפסיק גם אם ההשמצות והאשכולות המתנשאים שלך על מה זה אחריות ומזה חוסר אחריות עדיף שתמנע מלפרסם דברים כאלה.

כי אני לא היחיד שחושב ככה לגבייך, לא יודע מי אתה נועם אבל אתה נותן לאחרים להחליט בשבילך מה יהיה ואתה מתנהל לפי הדברים שהם מכתיבים לך.

בהמשך למה שרשמתה אתמול ועכשיו האשכול הזה עוד יותר חידד את הדברים כמו שהבנתי אותם.

יום טוב ומעכשיו לא נשמור יותר על קשר כי אני נותן עזרה ומדבר רק עם אנשים כנים פתוחים אמיתיים ולא צבועים.

גיא אני כתבתי שגם אני אשם ואני לא צריך לתת תחזיות כאלה ורק 5 ימים לפני אז שיהיה לנו שבוע טוב בלי מריבות,וגיא בוא נעשה סולחה כי אתה חזאי גדול emo_01.png

גיא אז אני אומר בוא נעשה סולחה ונחזור לימים הטובים שהייתי שואל אותך האם ירד שלג בירושלים?חחח.

ותתן תסקירה של עדכון הערב שלך כי אני מחכה לזה ובהצלחה!

נועם תתמקד בעשייה שלך למענך ולמען הכלל הכל טוב תאמין לי

גיא אני כתבתי שגם אני אשם ואני לא צריך לתת תחזיות כאלה ורק 5 ימים לפני אז שיהיה לנו שבוע טוב בלי מריבות,וגיא בוא נעשה סולחה כי אתה חזאי גדול emo_01.png

כתבת שלא צריך לתת תחזיות כאלה , כמה שורות מתחת נתת תחזית שהולך להיות עדכון מפתיע ביותר........... אתה מדבר על אחריות? זה כולל גם אותך !!!!!

גם לקחת ולהעתיק\להדביק תחזיות של אחרים ולתת לעצמך את הקרדיט על זה זו לא בדיוק אחריות , רחוק מזה.

יוסי עזוב אחי, בואו ננסה רק להתמקד במה שצריך, לכל אחד יש פה תפקיד, אי אפשר שכולם מנסים לחנך את כולם, כמה שיותר נתעסק פה במזג אוויר יותר טוב

נועם לומדים כל החיים לומדים המשך בדרך שבה פתחת את האשכול ועוד תגיע רחוק 

מסכים עם כל מילה

מנהל הפורום
1000+

לדעתי עדכון ערב הולך להיות מפתיע מאוד!!

באותו הפוסט שהוא מדבר על אחריות , התגובה הבאה שלו היא שוב תגובה חסרת אחריות........

נועם כשאתה מדבר על אחריות , זה כולל אותך !!!!!!!!

emo_45.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר