די לתחזיות ההזויות

לאבא שלי היה חבר שכשהם היו צעירים היה קם כל יום בבוקר ואומר "חלמתי שנאצר מת". ככה במשך הרבה שנים. יום אחד הוא קם ואמר "חלמתי שנאצר מת" ואחרי כמה שעות נאצר באמת מת ואותו חבר הלך לכולם והכריז "אמרתי לכם!".

כמי שעוקב באתר הזה אחרי מרשמלו במשך כמה שנים טובות, נדמה לי שמרשמלו, נביא השקר הזה, הוא בדיוק כמו החבר ההוא. "שבוע הבא יהיה שלג כמו בקוטב", "סערה אדירה בדרך", "דברים כאלה לא ראינו". אז פעם אחת הוא צדק...

תקראו בקפה, יש מצב יותר טוב שייצא נכון.

עוד אחד נפל עלינו...

"נטול השכלללללה בכככככלללללל בור ועם האאאאאארץ מעזררריאל תצא תורררררה". (חגיגה בסנוקר)

מנהל הפורום
1000+

וואוו אני לא מבין מה ההתנפלות על מרשמלו.

אתם לא אוהבים את התחזיות שלו? חושבים שהן לא עומדות להתקיים או שהם קישקוש אחד גדול? פשוט א-ל  ת-ק-ר-א-ו את התחזיות שלו!!!!!!!! אף אחד לא מכריח אותכם לקרוא את התחזיות שלו.

מספיק עם כל הירידות האלה!!!

מי ירד עליו? זזה שפתח את האשקול

מנהל הפורום
1000+

איך אתה מעז ככה בהודעה ראשונה להשמיץ. אין לך טיפה של כבוד.

noko לך תחפש מי ... חזק אבל!!!  לא טוב לכם אל תקראו מה אתה ועוד כמה דפרים מבלבלים את המוח

מה כואב לכם שמרשמלו מצליח ואנשים מעריכים אותו ומודים לו כאן בפורום כל יום מחחדש.

אני בכלל שמעתי שכל יום היתה חולם שכושי גדול היה ... אותך בסוף בוקר אחד קמת עם הכושי במיטה!!!

אם הייתי מנהל כאן, פשוט הייתי מעיף בלי לחשוב פעמיים.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

אילן ההודעה שלי לא הופנתה אליך אלא אל פותח האשכול!

עובדי אלילים זה מה שאתם. 

למה עובדי אללים מה זה קשור אתה תאומר מה שבא לך זכותך זה מדינה דומקרטית .מה שאתה מאמין בו הזוי לא בהכרח נכון התחחזית של מררשמלו הגיונית ולא הזויה .לא אמר סופת שלגים חח אמר עוד מערכת בינואר אולי הזוי בשבילך שהתיקשורת הטיפשית טיפטפה שהיה שנה יבשה  אבל זה לא נכון אם התיקשורת  אומרת שהיה יבש תמיד יהיה הפוך תבין ככה זה אז מה הזוי בזה?emo_01.png

זה אותו טרול שנכנס כל פעם בשם אחר.

לבקשתנו ההנהלה של הפורום חוסמת והוא משנה שם

ונרשם שוב,זה חוזר על עצמו עד שישבר.

זה אותו יוני,אותה גברת בשינוי אדרת.

עשיתי לך לייק

תודה איך קוראים לך?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם