אוסמה, אם אתה אומר שאתה לא מסתכל על המודלים, אז איפה אתה רואה את המגמה או את המעבר של האוויר הקר, אם אתה לא מסתכל במודלים..? אם לא בעזרת המודלים, אז אתה קוסם..

ההיסטוריה עדיין חוזרת, לפחות ב 10 ימים הקרובים.. עצוב, אבל זה המצב.. למרות שמתחילים לראות אור בקצה, אבל מוקדם לדבר על זה, וגם לא רלוונטי, כיוון שיכול להיעלם כשם שבא..
קחו תחזית ל 10 הימים הבאים..  מהיום (ה 15 לינואר) אין שום דבר מסעיר, ימים שיגרתיים ונוחים יחסית, סופ"ש הקרוב קצת קריר, (אולי קצת קצת גשם מקומי לא רציני), ומיום ראשון מתחממים עד ה 23 לחודש, עם טמ"פ גבוהות יחסית לעונה.. אח"כ מתחילים להתקרר שוב, ורואים משהו מעבר ל 10 ימים, אבל כפי שאני טוען, אין מה להיכנס לזה, כשיגיע הזמן לעסוק, נתעסק..
מטרת העלאת הפוסטים הישנים היא: להוכיח לכל המתחכמים, שהמודלים כן אמינים, ומה שהם מראים, בד"כ מתרחש כמעט בדיוק מלא בטווח ה 10 ימים..(אם לא נכנסים לדקויות של מעלה לפה או 2 מעלות לשם..) אם תקראו הודעות קודמות בפוסט, תמצאו שנתתי תחזיות ל 10 ימים, ותראו שאין סטיות מהתחזית שניתנה ל 10ימים לבין מה שקרה בפועל..

קצת ישן, העלנו מהבויידם.. אבל כניראה שלא טעינו.. אכן ההיסטוריה חזרה, ובגדול.. (אפילו אם תגיע עוד מגה מערכת בעתיד הקרוב\רחוק, זה לא ישנה את העובדה שזה חורף גרוע..) הרבה זמן לא נתנו תחזית ל 10 ימים, אז זה הזמן..:
שום דבר מסעיר בינתיים, מהיום (6 לפברואר) ימים קרירים ללא גשם.. (אולי זירזופים מקומיים..), וביום ראשון (9 לפברואר) מתחממים בהדרגה במשך 3 ימים, עד ל 13 לחודש, ואז תגיע התקררות, שתהפוך בהמשך למערכת גשם ריקושטית נחמדה בתאריכים 15-17.. בשל הטווח קשה לומר מה אורכה וטיבה של מערכת זו, כיוון שהיא בקצה גבול תחזיתי.. שיהיה לכולנו סופ"ש טוב.. נמשיך להתעדכן..

אהלן בליזאר, לצערנו אתה צודק בכל פעם מחדש, יש תקוה לשינוי עדיין למרות הכל.

זה נכון אבל לא יודע כמה זה כבר משנה, למעשה רוב החורפים האחרונים בחודשים של דצמבר ינואר ופברואר נראים די דומים למצב שאנו רואים בחורף הזה - כמובן שהשנה זהו יובש קיצוני של סביב הבצורת אבל הרבה פעמים אם לא יורדים באיזורי החוף גשמים משמעותיים יחסית בסוף אוקטובר - נומבמבר קשה לאחר מכן לחורף להתאושש, דצמבר לאורך השנים האחרונות לא מציאה וכך גם פברואר, ינואר הוא החודש שבד"כ הכי יציב וגשום אבל לא תמיד כך כמו השנה לכן אנחנו על סף בצורת ברוב המקומות

קפוא בחוץ אבל מה זה שווה אם אין משקעים בוקר טוב 

לוליט יקרה, מהפה שלך לאלוקים!...

emo_45.png

טוב, אז כמיטב המסורת, נמשיך לתת תחזית ל 10 הימים הקרובים.. ונקווה להמשיך לקלוע, כשם שצדקנו בכל התחזיות שניתנו כאן בפוסט הזה בחודשיים האחרונים.. בדיוק מקסימלי כמעט..
לצערנו (בפעם המיליון העונה..) ההיסטוריה שוב חוזרת.. שום דבר מרתק באופק.. מהיום (20 לפברואר, יום חמישי), ממשיכים להתחמם ו"להנות" מימים אביביים קלאסיים, עם טמ"פ גבוהות לעונה, עד יום שבת.. שאז תחל התקררות, וייתכנו גשמיים מקומיים קלים ברובם.. וגם זה בספק גדול..  ומיום ראשון (23 לפברואר), מתייצבים שוב, (לא להרבה זמן),עד יום שלישי, ששוב פעם תחול התקררות, ושוב פעם ייתכנו גשמים מקומיים קלים ברובם..(עונת הריקושטים בעיצומה..) כאשר בהמשך, מזג אוויר זה, יישאר עימנו עד סוף החודש.. ללא הפתעות מרעישות כגון סערות או גליי חום למיניהם.. אין הרבה זמן עד סוף החורף, ונקווה שבתחזית הבאה, בעוד 10 ימים, יהיה משהו יותר מעניין לכתוב עליו.. שיהיה לכולם ברכה, וניפגש בעוד 10 ימים..

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ח ה
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר