ההיסטוריה חוזרת..?

לאף אחד מכם אין דז'ה וו מינואר אשתקד..?  סערת ינואר 2013 גם הייתה עוצמתית וקרה, ואפילו עם משקעים גבוהים יותר מאשר הסערה האחרונה שחווינו בדצמבר.. מה שכן, הדימיון שלאחר הסערה, הוא מה שמדאיג.. אם אני זוכר טוב, אחריי הסערה, כבר התחילו דיבורים על סערת המאה שעתידה לפקוד אותנו..כמו שקורה היום.. וגם אז, שבועיים אחריי הסערה, הגיע אירוע בינוני כמו היום (29 לדצמבר), שהוריד גשמים נחמדים.. ואז הדיבורים על סערת המאה הלכו וגדלו.. ע"י רוב המומחים כאן..(כולל מרשמלו ,גיא, CB ושאר אחרים וטובים..)  מי שזוכר גם את הצפי של גיא החזאי לגביי הגבהים של ירידת השלגים, חודש לפניי הגעתה, שסחף אחרייה הרבה תגובות והערות קשות.. (היית צעיר, ואני שמח שהתבגרת, ואינך יוצא עוד בהצהרות חסרות שחר.. המשך כך..) בפועל, כולנו יודעים איך התרחיש הסתיים.. (פבואר ומרץ מהשחונים שידענו..).. לסיכום, אני מאמין שהשנה ההיסטוריה לא תחזור על עצמה, ויהיה לנו חורף מעניין.. כמה מעניין.?? רק הזמן יגיד.. בינתיים זה ניראה טוב..

פחחחח בכלל לא דומה ליניאור 2013 זה דומה 1992 לא ינואר 2013 זה יותר קיצוני בהרבה משנה שעברה חורף 2014 אולי מרץ יתחיל להיות נעים אולי לא מבטיחה יכול להיות עידן קר אז שנה שעברב זה היה חם

קח בחשבון שהסתיו היה שחון השנה, אבל שנה שעברה גשום מאוד בצפון וגשום במרכז..

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

מי מדבר על העתיד אני מדברת איתך יעכשיו על חורף 2014  זה מזכיר את 92 לא 2013 וינואר 2013 מצטערת לאכזב זה הרבה  יותר שווה השנה גם יותר קיצוני בינואר זה לאבינאר 2014 זה יותר קיצוני

בקיצוחר אתה טועה גדול הלכת רחוק מידי לא היסטוריה של ינואר 2013 לך אחרואה היסטוריה של 1992 חחח מצטערת אתה טועה זה לא סינפטיקה של שנה שעברה אפילו בינואר 2013 לא היה כזה קיצוני 

לאף אחד מכם אין דז'ה וו מינואר אשתקד..?  סערת ינואר 2013 גם הייתה עוצמתית וקרה, ואפילו עם משקעים גבוהים יותר מאשר הסערה האחרונה שחווינו בדצמבר.. מה שכן, הדימיון שלאחר הסערה, הוא מה שמדאיג.. אם אני זוכר טוב, אחריי הסערה, כבר התחילו דיבורים על סערת המאה שעתידה לפקוד אותנו..כמו שקורה היום.. וגם אז, שבועיים אחריי הסערה, הגיע אירוע בינוני כמו היום (29 לדצמבר), שהוריד גשמים נחמדים.. ואז הדיבורים על סערת המאה הלכו וגדלו.. ע"י רוב המומחים כאן..(כולל מרשמלו ,גיא, CB ושאר אחרים וטובים..)  מי שזוכר גם את הצפי של גיא החזאי לגביי הגבהים של ירידת השלגים, חודש לפניי הגעתה, שסחף אחרייה הרבה תגובות והערות קשות.. (היית צעיר, ואני שמח שהתבגרת, ואינך יוצא עוד בהצהרות חסרות שחר.. המשך כך..) בפועל, כולנו יודעים איך התרחיש הסתיים.. (פבואר ומרץ מהשחונים שידענו..).. לסיכום, אני מאמין שהשנה ההיסטוריה לא תחזור על עצמה, ויהיה לנו חורף מעניין.. כמה מעניין.?? רק הזמן יגיד.. בינתיים זה ניראה טוב..

ראשית, תודה רבה על הכינוי "מומחה" זה מחמיא לי מאד emo_01.png

וגם אני שמח שאתה אומר את מה שאתה אומר צריך שיהיו לנו כאן בפורום דעות מגוונות ושונות ולא רק דעה חד צדדית.

בנוגע למה שקרה שנה שעברה, הייתי הרבה יותר פרוע מהשנה,בזמנו הייתי שם על השולחן את כל מה שאני חושב בלי לחשוב על ההשלחות של זה.

והאמת המזל האיר לי פנים בנובמבר עד ינואר וזה נתן לי המון ביטחון, ואז הגיעו פברואר ומרץ שנתנו לי סטירה בפרצוף, ראיתי מלא אנשים שהיו מלאי תקווה שהחלו לכעוס ולפעמים עד כדי התעמתות אם חלק מחברי הפורום, ועצוב לי שהיה כך.

אך אני חושב שלמדתי על מקרה הזה והרבה מאד מאז השתנתי והשכלתי יותר.

כעת אני מעדיף השנה לרמוז בלבד.

ובנוגע לעתיד,באמת שרק מלעמלה יודעים, אבל במידה ותשאל אותי אני אופטימי, להבדיל מפברואר בזמנו, פה כבר המודלים רומזים כבר בעוד שבוע לרכ חזק במדיוחד באזור ספרד וצרפת.

אבל כפי שציינת עד שזה לא קרוב קשה מאד לדעת, אך כעת אני לפחות מוצא סיבה טובה מאד להשאיר חיוך על הפנים.

כן אבל שנה  שעברה זה שנה שעברה 2014 זה 2014 זה לא דומה למה שהיה שנה שעברה גם בינואר 2013 היה קיצוני אבל לא ככה זה היה  בשפלה כולה 6 מעלות השנה היה הרבה יותר קר  1 פה זה לא בינואר זה היה עכשיו בדצמבר כלומר אפשר ללמוד שהחורף מאוד לא דומה לינואר 2013 אלא הרבה יותר פסיכי ועוצמתי תבין בינואר הזה

בהחלט יכול להיות שההיסטוריה חוזרת , להסתמך על מודל גפס זה כמו לקרוא את המדורים לאסטרולוגיה : לעיתים רחוקות זה מתגשם , אבל תמיד חוזרים לקרוא את זה emo_07.png

אם בשנה שעברה מזג האוויר היה צריך להתאים את עצמו לגפס , בחודשים פברואר מרץ היה אמור להיות הרבה מאוד גשם , בפועל אלה היו חודשים יבשים , רבים וטובים , כולל מרשמלו , נפלו בפברואר מרץ.

לא ההיסטוריה של ינואר 2013 אלא היסטוריה של חורף 1992 נא לדייק

לוליט קלם דאון.אפשר לקוות שינואר יהיה עוצמתי וישלכך סימנים אבל אי אפשר להוכיח כלום מהמערכת של דצמבר.קחי כדוגמה את החורף האחרון.מערכת עוצמתית בתחילת ינואר ומערכת חזקה בסופו ואח"כ...כך שבעצם לאניתן להשליך ממה שקרה בחודש אחד למה שיקרה בחודש שאחריו.

לא סתם העם המובחר קיבל את א"י, יש פה את המזג אוויר הכי טוב בעולם ;)emo_30.png

לקווות חח הצחקת אותי אין פה לקוות לא הפנמת שאתה נימצא בחורף קיצוני רצי ני אין פה לקוות המערכות השנה עוצמתיות כמו שאמרו בקפריסין חורף של שתי עשורים כלומר 1992 לפחות .לא  כמו שאמרו המפגרים בתיקושרת סערה חד פעמית חחח סתומים נקווה שבועים כבר  תמגמה הזה חחח נקוה חחחחחחחחחחח

אתה תירגע אני רגועה אתה לא מציאותי נקוה חח אין לך מושג מה הולך להגיע לפה

אה  התכונת לשבועים האחרונים? היו טמפ יותר   קרות  בינואר וגם גבוהות מאוד ואז נשמה לאיזה חלק התכונת?

טמפ גבוהות מאוד בינואר 2013 כמובן 

חברים.. ניראה לי שהתבלבלתם קצת, או לא קראתם נכון.. אני התכוונתי לזה שעד לרגע זה, יש דימיון כמעט מושלם בין המקרים.. מה שיהיה בעתיד, לא קשור לפוסט.. ואני מדגיש "ע ד   ל ר ג ע  ז ה".. יכול להיות שזה יהיה דומה לחורף 92 (לוליט), ויכול להיות שזה יהיה דומה לינואר 13, וזה יכול להיות לא דומה לכלום.. הכל יכול להיות.. 

צודק emo_45.png

אנחנו יכולים להגיד מה שאנחנו רוצים , אבל למזג האוויר יש תוכניות משלו emo_02.png

אנשים פה שוכחים שאנחנו הרבה יותר קרובים גיאוגרפית למזג האוויר המדברי מאשר לזה האירופי , ולמי ששכח ,יש את המערכת הנוכחית שבאה להזכיר לנו את העובדה הזו , העננים זזים לכיוון צפון דוקא.......

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ח ה
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר