בוקר טוב.כנסו.

לכל מי שהיה מודאג ממפות המשקעים הדלות בלשון המעטה שנתנו המודלים בעניין המערכת א-ג הרי שנתננו הערכה שהם יתקנו את הצפי ואכן כך.כפי שכתבנו בתחילה בין 50-100 ממ.(למרות שבתחילה דובר על מערכת נוספת שאמורה הייתה להיכנס  ביום חמישי ולא תגיע.בכל אופן גשום בעוצמות גבוהות עקב שקע רום שמתלבש עלינו ככפפה ליד בהזמנה מיוחדת.רעמים ברקים ושטפונות בכל מקום  כשהדרום מככב.תהנו.בעניין תוניס אלגיר מרוקו יש לעקוב אחר מועד כניסתה של המערכת לשם ולספור רק שש!

מנהל הפורום
1000+

בוקר טוב לכלל חברי הפורום,

תודה מרשמלו ידידי על העדכון,אחרי המערכת הגדולה האדמה רוותה במים,

הטבע והחי אגרו כוחות וכולנו ממתינים למערכת הקרובה בתחילת שבוע הבא.

יום טוב לכולנו.

צפוי בחמישי איזה אפיק ים סוף? באתר של השירות המטראולוגי ראיתי שגם בחמישי הם צופים 3 מ"מ בכל מיני מקומות

למרשמלו היקר בוקר טוב.נכון שאני לא כותב כאן הרבה כי לצערי אני לא מבין במושגים של מזג אוויר ולכן אני לא יכול לעזור כאן.אבל דע לך אין יום שאני לא נכנס לאתר הזה על מנת לקרוא את התחזיות שלך כי פשוט אני אוהב את החורף כמו כל הגולשים כאן.וכל החברים והמשפחה כבר התרגלו לשאול אותי נו מה יהיה השבוע ומה מרשמלו אומר? והם כבר לא בודקים מה אומרים בתחזית של ערוצי הטלוויזיה כי אין כל כך אמונה בהם.ולכן תרשה לי להודות ולברך אותך על המידע והשמחה שאתה מעניק לאנשים כמונו ומי יתן ונראה רק בטוב ובשמחות אמן.

תבורך משמים על דבריך המחזקים.שמח לשמוע שהדבר מסייע לכם.יום מבורך.

המערכת מקצינה.שקע רום קר .עפ הנראה אילת סוגרת ממוצע של שני חורפים!שטפונות והצפות.להתכונן למערכת יפה חשמלית ומכובדת.זוכרים שמפות המשקעים היו אנמיות לפני יומיים??

ומה עם חודש יאנור ?

ושלג לא נראה בתקופה הקרובה או משהו בסגנון ?? 

מרשמלו היקר!!!

אני פותחת קודם כל בתחזית מזג האוויר שלך, וסומכת עליך במיוחד.

תודה על העדכונים.

תודה כוכי.תתבשרי בבשורות טובות.

כוכי, כנ"ל גם אני פותחת את הבוקר וסוגרת אותו עם עדכוניו של מרשמלו האחד והיחיד.

אני שוקלת לפנות לכלי התקשורת - כמובן באישורו של מרשמלו - ולספר להם שיש כוכב ענק בפורומים שכל מילה שלו שווה זהב.

מרשמלו כל הכבוד, ישר כוח !!

רק תן התראה של כמה ימים שנוכל להתארגן והכנס מחדש למצור (:

בשורות טובות ((:

חמדת שלום.א.כל מה שיכול להועיל לציבור את מורשת לעשות.(אין כאן חשד לרדיפת פירסום הרי אף אחד לא יכיר אותי)ומה שיכול להיטיב עם הציבור עשו.ב.מקוה שהכל הלך כשורה עם הטיסה.ג.תודה רבה על הדברים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: תומש,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר