כנסו לברך אותי חברים

אז הגיע הזמן נכון להודעה הזאת הגעתי ל-4 כוכבים ויש לי 5000 הודעות מאז תחילת בפורום לפני שנה וחודשיים

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

גיא מזל טוב תמשיך להיות חזאי נהדר וחבר ונהדר ובנאדם ניפלא וקשוב סובלני העלה והצלחemo_39.png

תודה רבה לך לוליט אני מעריך מאוד את דברייך 

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

גיאא יתותחחחחחחחחחחחחח כל הכבוד אני גאה בך ! , תמשיך בדרך המדהימה שאתה עושה!

זה בא לי מהלבemo_43.png

גיא תודה על הכל אחי ובעיקר שעזרת לי עם השלגים חח בקיצור אתה חזאי גדול.

כל הכבוד לך גיא ידידי emo_45.png

הנכונות שלך להשקיע פה ולתרום מעצמך ראויה למחמאות ולהמון הערכה.

ראיתי אותך פה לפני שנה , אני רואה אותך בימים אלה , בוגר יותר , שקול יותר , כל הכבוד לך.

תודה רבה סנודאי גם אני גאה בדרך שאתה עושה איתנו , תודה רבה לך אני אמשיך עד הסוף איתכם עד שאתגייס לעוזר חזאי.

אני יודע לוליט.

בבקשה נועם , חחח אני יעזור לך מתי שאני רק יכול ויש לי את המידע לדעת את זה חח תודה על המחמאות.

תודה רבה לך יוסי.

נכון מאוד אין לך מושג כמה חשוב לי שאתה תומך בי כמה ואני מקבל את החיזוקים האלה במיוחד ממך אתה עוד משתמש ותיק כאן שמתחילת הדרך איתי.

תודה רבה לך באמת עשיתי שינוי ניכר גם במקצוע עצמו אם זה בלמידה וגם אם זה להיות מאופק יותר וסבלני. יותר.

שיהיה במזל טוב גיא-גאנגסטר ידידי, היית מאז שהצטרפת לפה הפרטנר הטוב שלי ועזרת לי מאד וטרמת המון לכולנו, היה לי כיף לראות אותך מתקדם עוד בימים ההם מלפני שנה וחודשיים ולחפור איתך איזה 50 עמודים על מודלים ועדכונים שהכל שמה רק אני ואתה כותבים.

אני זוכר גם את היום הראשון שלך gangster זה היה היום ההוא שהיה את הפעילות החמה באוקטובר שהציפה את אילת בפעם הראשונה אותו שבוע של היורה של אותה שנה.

אין מילים אתה פשוט emo_56.pngemo_56.pngemo_56.pngemo_56.pngemo_56.png כל הכבוד גיא!!!!!!!

אני מתל אביב-רמת גן

ממוצע גשם שנתי: 583 מ"מ

העונה האהובה עלי: חורף ( חורף גשום ומושלג) 

emo_85.png

מזל טוב אחי אתה גדול ! 

סוף סוף החורף הגיע 

כמה הודעות צריך לחמישה כוכבים?

לא סתם העם המובחר קיבל את א"י, יש פה את המזג אוויר הכי טוב בעולם ;)emo_30.png

אני מצדיע לך. emo_42.png

גיא יא מלך. באמת מחזיק ממך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: