ערב טוב לכולם כולל כולם.שימו לב ש..

גם כרגע כשהמודלים מכונסים לתוך  תרחיש הנקרא"אירוע חריג" וכולם עפ ערכי כל המפלסים מראים בצורה כזו או אחרת מצב לשלג בהרים,לא רק שאין תחזית מסודרת לכך אלא דכל אחד יכול לפענח את הנתונים איך שיחפוץ.כלומר,אף על פי שהתמונה לשלג כרגע ברורה לפחות על פי הנתונים כרגע,ישנם פרמטרים שאם לוקחים גם אותם בחשבון התמונה יכולה להשתנות לבלי הכר.דוגמא.היכן עובר זרם הסילון והאם יפריע להדרמת האפיק?מה ואיך תהיה אופי התמיכה הקרקעית?שקע קפריסאי עזתי?היכן יעבור קו 542?מתי הבועה תתנתק ממקורה?האם תהיה אינברסיה או לאו?כל מה שאני שואף שיובן היא העובדה שגם ובהנחה שהמפות ישארו כאלו הפירוש על ידי חזאי כזה או אחר יכול להשתנות .לכן גם כשנתתי תחזית לפני כחודש אודות תחילת חודש זה וזה הרגיז מס אנשים אם כי בודדים לא הסתכלתי במפות אשר באמת לא הראו דבר אלא במגמה .ולאחר מכן בניתי תרחיש.הקו המנחה היה  שכאשר לפני שבועיים כבר ניכרה מגמה לרמה חזקה מאוד במערב היבשת.קניתי תרחיש זה ואיתו הלכתי.מצד שני היה ברור לי זהחסימה לא תחזיק עוצמות קור ככ קיצוניות שהיו באירופה ותתפרק לה מעצמה מכיוון שהיא הייתה מצפון לנו ולא ממערב!!נכון שצריך אומץ וידע בפיענוח מצבים כאלו  וגם לדעת לספוג אש לפעמים אך בשבילכם אני מוכן לעשות זאת.בכל אופן אם היה מותר לחזאים רשמיים לתת תחזיות ארוכות לא מעט מהם היו הולכים על תרחיש זה שנתתי.נצלו את האינפורמציה הזו שניתנת לכם וקבלוה בהבנה .בעניין מה שבאמת צפוי מאחר והמערכת באמת חזקה אתן את התרחיש המדוייק ביותר שאני יכול בהקדם האפשרי.תהנו ידידי היקרים כי יש הרבה ממה.

תודה מרשמלו,ידידי אין עליך,רב חזאי, אס.

תודה רבה מרשמלו, כולנו מחכים בקוצר רוח 

מנהל הפורום
1000+

אתה בסדר גמור. אין צורך להתנצל

מרשמלו פשוט מעולה כל הכבוד 

תודה מרשמלו

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום