טוקיו יקר.חנוכה שמח גם לך ותודה על מילותיך החמות.בכל

אופן שרלטן הוא הרודף כבוד.אותי אף אחד לא יכול לכבד כי הוא לא מכיר אותי.כל שאני עושה זה אם כבר נגעת בנקודה)זה להעניק לאנשים  היקרים כאן את שהם חפצים לדעת ולפני כולם!יש כאן אנשים שכל תחביבם הוא עניין מזג האויר על כל תופעותיו ולצערינו הרב התחנות הרשמיות נותנות צפי לארבעה ימים בלבד וגם זה בקושי.אחדד לך נקודה.ישנם חזאים רשמיים שנכנסים לראות מה כתבתי.בדוק את העניין.מהיכן הידע ?אולי פעם אשתף.על קצה המזלג אומר לך שאתם רק יכולים להרוויח וחבל שכך בחרת להתבטא.שתזכה לכל הישועות כולן.

מרשמלו אתה לא חיב לאף אחד אתה נהדר בלעדיך אנשם פה היו מתחרפנים נקודהemo_07.png

מרשמלו כל הפורום מאחוריך אל תתיחס לדברים כאלה ותודה על הכל באותה הזדמנות

מנהל הפורום
1000+

מרשמלו תודה לך על התגובה המכובדת ולא נגררת לשפה הזולה שמשתוללת פה אני צופה מהצד הרבה זמן ומאד מעריך אותך ועוד כמה חברים קבועים שעושים המון בשביל כולם בחרתי לצאת מהארון ולהביע תמיכה בך וחברי הפורום הקבועים לאור מה שקורה פה אז שוב תודה לך ומעט אור מגרש הרבה חושך 

emo_45.pngוכל מילה מיותרת 

מנהל הפורום
1000+

מסכימה איך עושים לייק אוף

העיקר הכוונה 

מנהל הפורום
1000+

מיום ד גשם לסירוגין לתוך סוף שבוע.לאחריו אירוע רודף אירוע.

מנהל הפורום
1000+
מנהל הפורום
1000+

חברה,בוודאי שמתם לב שצימצמתי - (צימצמנו) את אופן השתתפותי בפורום זה.

זה נובע בן הייתר בשל ניבולי פה,השתלחויות וחוסר פירגון של מספר קטן של חברי הפורום.

אבל לא אתן יד לפגוע בידידי מרשמלו,הנ"ל בטח שלא שרלטן.

מרשמלו משתף ומשכיל אותנו בתבונתו הרבה בתחום חיזוי מזג האוויר

ובטח שמבין דבר אחד או שניים יותר מכולנו בנושא זה.

חג חנוכה שמח ושבת שלום לכולם,נתראה מי יודע מתי ?

שבת שלום מתתיהו, הנוכחות המצומצמת שלך בפורום פוגעת בחברים הטובים כאן, בבקשה תשקול שוב אם כדאי לך לצמצם בגלל כמה ילדים, הנוכחות שלך חשובה לכולנו וגם ממך אנחנו מסכילים, 

מנהל הפורום
1000+

מצטרף לבקשה, אמנם אני חדש פה בהשתתפות אבל אל תתן לעשבים השוטים להרוס. אני מקווה ששמת לב שיותר ויותר אנשים מגיבים לכל ניבול פה ואי קיום נורמות. מחכה לעידכונים הבאים ממך !

אם היייתי מנהל הפורום הייתי מעיף שלושה או ארבעה ילדים זבי חוטם שעוד לא הגיעו לגיל 18 ושמדברים לא יפה ומזהיר כמה נוספים באזהרה אחת בלבד ,

בכל הפורומים הטובים יש ניהול חזק שלא משתמע לשתי פנים , כאן משום מה אין כלום וכל אחד עושה מה שבא לו ,

מרשמלו המשך , בלעדיך זה לא יהיה אותו הדבר . 

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר