יהיה מה שיהיה חברים, את כל התמונה המלאה אין יודע לעתיד הרחוק.

emo_45.pngאמת

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

עיבוד נוסף של נתונים והשוואות שערכתי בשבוע האחרון נותנים את המסקנה שסיכויי גבוה לחורף קר וגשום בכל  אגן המזרחי של הים התיכון.כפי שכבר כתבתי עד אמצע נובמבר סופת שלגים במרכז אירופה מוקדם מן הרגיל.

גם אני אומר שתהיה סופת שלגים במרכז אירופה עד אמצע נובמבר..

בערך ב24 לחודש כל מרכז אירופה תהיה מושלגת

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

תמונה..

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

גיא ידידי אין לדעת בוודאות יש כמה סימנים אבל לא מצדיקים את היציאה בהצהרות לגבי החורף כי איפשר לדעת ותמיד יש הפתעות

נכון אוסמה אחי אני מאמין שעדיף שנקבל את אפקט ההפתעה מאשר שנחשוב כבר מעכשיו איך הולך להיות החורף ולהתעסק בו יותר מדי.

צריך להתעסק לדעתי בעיקר במצב עכשיו ולשבוע - שבועיים הקרובים =]

מרשמלו מסכים עם מה שאתה אמרתה אך אני מאמין שדבר בסדר גודל זה יגיע רק בסופו של חודש נובמבר ברבעון השלישי שלו רואים סיכויים פוטנציאליים לזליגת אוויר פולארי כבד שיגרום למזג אוויר קיצוני בכל החלק המערבי של אירופה.

אבל בואו ניתןל טבע לעשות את שלו בסה״כ מדובר בעונה טובה יחסית לעונות קודמות 2000-2010

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

ברוך הבה מרשמלו מה צפוי לאזורנו בחורף של 2013-2014

מסתמן כנראה.יום חמישי לילה שישי לילה-גשום וחשמלי צפון חוף ,גשמים מקומיים בפנים הארץ.

סוף סוף יש חשמל באוויר

להלן כמויות גשם החזויות למערכת הקרובה וכוללות את ימי שישי ושבת.צפוןכ20ממ.חוף מרכזי כ15ממ.פנים הארץ גשם מקומי אשר יכלול איזורים בודדים מעננות מקומית לא מפותחת במיוחד.בסמוך לסוף החודש מערכת מכובדת ויפה.

בוקר טוב לכלל חברי הפורום,

בהמשך לנתונים של ידידנו מרשמלו ועל זה נאמר

יהיה אשר יהיה גם זה מבורך.

טוב כשמגיע אפקיות מומלץ לנצל אותה, כפי שזה נראה   סטטטיסטית צפוי לנו תחילת נובמבר רטוב בגלל החסימה.

אבל לאטמוספרה חוקים משלה הלוואי ונקבל את הטוב ביותר

אני מקווה שמרשמלו צודק לגבי מספר המ"מ גשם כי אני צופה הרבה פחות אבל כל המרבה הרי זה משובח =]

המפות כבר מראות את שקע הרום עליו דיברתי בתחזית לשליש האחרון של החודש.שקע מפותח שעלול להיות אלים ואף לחבור לאפיק ים סוף פעיל ואז ...

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר