יש משהו שכולכם חייבים לדעת תיכנסו

לכל המאמינים בדברי ולכל אלו שלו כדאי שתקראו את מה שאני רושם כאן כי זה דברים חשובים שכדאי שכולכם תיקחו בחשבון:

אכן אכזבה גדולה בשביל כולנו לפברואר שחון שכזה וכל זה בגלל מערכת מופרזת שקרתה בינואר והרסה את כל התרחישים הסינופטים שיכלו להיות החודש אם המערכת של ינואר הייתה קצת פחות קיצונית.

אבל מה שקרה , קרה תם ונשלם קיבלנו חורף ממוצע ואפילו טיפה יותר ממוצע ואני מרוצה בתכלס מהחורף הזה.

זוכרים רק את הרגעים הגדולים כמו השלג בירושלים, נחל איילון, ההצפות באילת.

השנה לא צריך לזכור את פברואר אבל אני חושב שדווקא מרץ הוא זה שיפתיע אותנו ויפצה אותנו על הגשמים שלא היו בפברואר.

אז קרה שלא לקחתי בחשבון את שאיבת האנרגיה והעוצמה שהמערכת של תחילת ינואר סחפה איתה ולכן יש סיכויים גדולים שזה גרם להיפוך של 360 מעלות במזג האוויר ולא נתן לאפיקים לרדת יותר בגלל ההתרכסויות והלחץ של הסובטרופית.

בגלל שהמערכת של תחילת ינואר הייתה ממש טעונה וכבדה עם המון משקעים שירדו רק בכמה ימים ולא בתפרוסת חודשית זה גרם להפרעה בשינויים הסינופטים של המפות ושיבש מערכות להדרים לפה והתדירות של השקע הקפריסאי הלכה ופחתה והשקע השרבי בא והתמזג איתו עם שרב שבא ויום אחריו שבירה וקור.

יש דברים שקשה לקחת אותם בחשבון ולא לוקחים איתנו בעירבון מוגבל.

ואני לא היחידי שלא שמתי לב לכך אז שלא יבואו לי בהאשמות כי אני לא התחייבתי לכם בכלום ואתם בכלל לא הייתם בכיוון לדעת מה יקרה ומה לא , זה שאתם מפקפקים בי ומזלזלים בי לא נותן לכם אפשרות להתייחס אלי כך.

זה שיש לכם דעות מנוגדות משלי לא חייב לעשות לכם אדרנלין ולהיות תקיפים יותר כלפי.

אני בטוח שאתם בחיים לא הייתם מגיעים לרבע ממה שאני עושה וממה שאני עוד ייעשה אז לפני שתגידו דברים רעים עלי ועל כמה שאני לא מבין, אני לא זוכר שאתם קוסמים שיכולים לדעת בכל רגע נתון מה יקרה ומה לא.

גם חזאי עושים טעויות.

השאיפות שלי לעתיד גבוהות עד מאוד ואם אני יהיה חזאי בעתיד תיקחו בחשבון שכל מי שדורך עלי לא יזכה לדעת יותר פרטים חדשים בכל התרחשות סינופטית מעניינת במפות.

מי שלא מאמין בי בידע שלי ובדרת שאני עושה פה רק 4 חודשים וכבר אני פחות או יותר במצב טוב אז אתם יכולים לעשות מה שתרצו רק אל תרפיעו לי להפעזור כאן לאחרים כמו שעזרתי לכם ואחרי זה אתם תוקפים אותי בגלל שאתם חושבים שאני אחד החברים שלכם שחייב לכם משהו.

לא זכור לי שהבטחתי כאן משהו אחד מאז תחילתי בפורום.

אני ממשיך בדרכי וכל מי שיעמוד בדרך שלי יפול ללא רחמים ויתחנן אחר כך לבקש מממני משהו.

אתם צבועים כמו שאני שקוף, אני לא מפריע לכם להתנהל אתם אל תפריעו לי להתנהל.

אלעד אתה ממש חוצפן שאתה מערב ורושם את השם שלי באשכולות שאתה פותח אני לא רוצה שתזכיר אותי בשום מקרה שאני מעורב בו כי אני איתך לא בקשר אז אין טעם שאני יופיע באשכולות שלך.

תודה וחג באווירה ממש לא נעימה, מי שיודע למי ההודעה הזאת באמת מיועדת לא חייב להגיב.

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

אני רק משהו קטן .. כאחד שראה לפני כחודש את שאמרת ״ שלגים וכל ההצפות ״ אז אל תנסה להתחמק ממה שכתבת אז כתבתי לך כבר אז שאלו שטויות שלא היו ראויות להרשם . לא נולד עוד החזאי - המפה - או האתר שיתן תחזית מקצועית לחודש קדימה ומי שרושם ״ בבלת״ כזה ברייש גלי עלול לקבל אכזבה ענקית וזה מה שקרה לך ולטובים ממך ״ חת ההיבריס״ .תחזיות כל כך ארוכות שוות לפתיחה בקפה , קלפים , זריקת קוביות , וקוראי עתידות . תחושות כל אחד יכול לכתוב כל עוד הן נאמרות מראש שהן תחושות בלבד .היו כאן תקופות שכתבתי באתר ( ולא רק אני )אולם נעלמתי מכאן משום שגורמים בסגנון שבתאי צבי ( ממליץ לך לגגל את השם ) התחילו לתת כאן תחזיות ופנטזיות לתקופה ארוכה ומשכו אחריהם קהל גדול שאכל כל לוקש שהם הוציאו מפיהם היה ופגעו זה היה נהדר וכשטעו הם היו נעלמים לתקופה ארוכה . גם לך גיא אני ממליץ תתחיל להתרכז בהבנת הקרוב ואל תתעסק עם הרחוק שהוא שטות מוחלטת . אפשר לראות במפות 144 שעות הכוונה מסויימת ומגמה ותו לא . 

גם השטות שרשמת למעלה על שאיבת האנרגיה עקב מערכת ינואר היא כלום ושום דבר ושטות לומר אותה .. זה מה שקורה 

כשגולשים גם באתרים אחרים ורואים את זה ( תפוז, סיזונט ) ואז שואבים את השטות לכאן ומאמצים אותה כאילו היתה תורה מסיני .

שבת שלום וחג שמח 

זאב ידידי לא הלכתי וקראתי בפורומים אחרים על זה אתה יכול לשאול את מתתיהו שעוד היום בבוקר דיברתי איתו על זה...

זה באמת הגיוני אני מנסה שלא להתמקד אבל אני מנסה לעמוד בדרישות של החברים כאן ולספק אותם בסקירת מפות כל עדכון אחי.

לא אמרתי שזה מה שיהיה ולא הבטחתי להם כלום אחי האשכול על המערכת לפני שבועיים הייתה הימור לא הבטחתי אותה לאף אחד ולא הכרזתי עלייה רשמית שתקרה, זה שיצאתי בהצהרה גדולה ופתחתי עליה אשכול גדול זה רק לראות מה יתרחש מהצד שאני חושב וזה היה הימור של שבועיים וחצי לפני התאריך שהיא הייתה אמורה להתממש בפועל דבר שלא קרה.

אני לא מבין מה קשור עכשיו הסיפור של אנטיגונה חח .

ואני לא ממאן להוציא תחזיות ארוכות טווח תאמין לי כי גם הטווח הקצר מעניין אותי אפילו עוד יותר מהארוך כי הוא הכי מפתיעה ועל ידיו קובעים את המגמה להמשך השבוע הבא.

הטווח הארוך תלוי אך ורק בטווח הקצר ידידי אני יודע זאת ולוקח את הדברים ,לך ומאמץ אותם אני כבר שבועיים לא פרסמתי אשכול שתהיה מערכת בטווח הארוך, אני גפכרגע מתמקד בטווח הקצר עד בינוני שזה מקסימים שבוע.

שבת שלום לך אחי וחג פורים שמח זאב אני מעריך אותך כל כל סיפרו לי עלייך המון אני יודע שאתה וותיק פה והיו המון לפני לכן אני ייקח את דבריך לתשומת לבי, תודה לך שהארתה לי את הדרך =]

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

שיהיה חג נפלא

גם לך אחי =]

אני מאחל גם לכם חג שמח

emo_122.png,נו,אז אחרי שהעם בציון התחיל לנשום שוב ואבות הציונות יכולים לנוח בשלום על משכבם אני חייב להגיב כהדיוט מוחלט שלא מבין נאדא שבאמת יצאת קצת פארש ואני לא מבקר אותך,רק מציין עובדה,לדעתי זה חלק מאותו תהליך למידה שאתה מדבר עליו וקיבלת כאן שיעור יקר מפז,אם רק תסכים לאמץ אותו להמשך הדרך.אכן חטאת בחטא (ולא בחת כמו שכתבת,זאב) הגאווה והיהירות (היבריס ביידיש) וזה קורה לטובים ביותר.מקווה שאתה מבין שרצוי ששוב לא תתלהם כ"כ (ושוב,ציון עובדה ולא שיפוט כלשהו) כדי שהנוכחים אכן יתייחסו אליך ברצינות הראויה לך והמתבקשת על ידך.תבין שיש כאן מאות ואולי יותר חובבי מז"א מקצועיים יותר ופחות שמתייחסים ברצינות (עדיין...)לדבריך.חג שמח לך,לבני ביתך ולכל העם היושב בציון.emo_123.png emo_45.png

ברוך הבא לפורום, נוגע ללב מה שכתבת שבת שלום לך

ואו ברוך הבא לפורום, כל מה שרשמתה היה נכון ידידי אני מתכוון לאמץ גם את דבריך

אכן, חודש פברואר נמצא כרגע באחד החודשים השחונים ביותר מאז החלו המדידות בשנת 1946.....

החודש השחון ביותר היה בשנת 1986 עם 17 מ"מ....החודש עד לתאריך 23.2.13 נמדדו כאן 26 מ"מ וזה נחשב לחודש השני השחון ביותר מאז 1946......

אני משער שהיום עד מחר אחה"צ קיים עדיים סיכוי לגשם אולם לצערי אני חושש שהכמות תהיה 1-2 מ"מ

המערכת הנראית בסופ"ש הבא עדיין רחוקה... וגם היא כבר בחודש מרץ

שבת שלום

הי ידידי

אצלי בלוטם בחודש הנוככי ירדו 45.5 מ"מ עד היום בשעה 9:29

הממוצע לפבוראר הוא 152.0 מ"מ ואנו כרגע עם 30% ממה שאמור לרדת בפברואר, בגלל שהיום הגשם שירד רובו מגיע לצפון ויהיה חזק יחסית אני חושב שירדו אצלי מספר דו סיפרתי של משקעים.

עד כה זהו הפברואר השחון ביותר מתחילת המדידות מאוקטובר 2000 השני הכי שחון הוא פברואר 2006 עם 74 מ"מ.

כמות הגשמים המצטברת היא 728.5 מ"מ שזה כמות המשקעים השלישית הכי גבוהה לפברואר מתחילת המדידות 

יש עוד שבוע ויש את יום שבת ראשון וחמישי ואז נקווה לפחות ל-80 ממ ממוצע

נקווה עד כה יותר מחצי מכמות הגשם החודש ירד בראשון לחודש

כן זאת הייתה המערכת המסודרת האחרונה שאני זוכר מ-1 לפברואר קיבלנו כלום גשם מקומ ליום וזהו.

אני מקווה שירד היום כבר במכם ניתן לראות גושים בצפון

אצלי היה חורפי לגמרי באותו יום
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , y20031985
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר