חורף 2014/2015

חברים היום קראתי תחזית של איזה מודל אירופאי משוכלל שנותן תחזית לשנתיים קדימה! ומצאתי שם תחזית לחורף 2014/2015 שעשתה לי את היום. הנה היא:

אוקטובר: חם מהרגיל ב-1 מעלה וכמויות משקעים ממוצעות בצפון ובחוף, ומעט מאוד גשם בפנים הארץ ובנגב.

נובמבר: קר מהרגיל ב-3 מעלות וכמויות משקעים גבוהות פי 2 מהממוצע ברוב האזורים. שלג רב בחרמון בלבד.

דצמבר: קר מהרגיל ב-5 מעלות! וכמויות משקעים ממוצעות ברוב הארץ, בחוף כמויות משקעים גבוהות מהממוצע. בשיא, שלג ירד מגובה 500 מטר.

ינואר: דומה מאוד לינואר של השנה. שתיים-שתיים וחצי מערכות סוערות ומושלגות עם שלגים מגובה 400 מטר, והפסקה גדולה וחמה באמצע.

פברואר: ה-חודש. טמפרטורות נמוכות מהרגיל ב-6-7 מעלות! בתחילת החודש שלגים ירדו בכל הארץ, בכל הצפון והמרכז מגובה הים ובדרום מגובה 100 מטר. מערכות סוערות ימשיכו ללוות אותנו עם שלגים רבים בכל ההרים.

מרץ: קר מהרגיל ב-2 מעלות. גשום מהממוצע עם שלג מגובה 1000 מטר. בחוף ירד יחסית מעט גשם.

אפריל: טמפרטורות ממוצעות. חודש יחסית יבש, אם כי בצפון החודש יהיה גשום.

אם זה אמיתי אפשר את המקור למאמר הזה בבקשה נועם?

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

ידידי זה נשמע מעניין מאד מה שאתה אומר אך אני אישית לא מאמין לתחזית לשנה וגם לא לשנתיים אך מעניין מאד מה שאתה אומר. האם אתה מוכן להביא קישור למודל הזה זה נשמע מאד מעניין,ונ.ב מודלים אינם מציינים אירועי שלג אך תודה זה באמת מעניין.

נכון במיוחד לא הירופאי שמסתייג רוב הזמן.

מה שכן משך את תשומת לבי זה בעיקר השנה 2014-2015 שזו גם שנה שלא אוכל להתעסק במזג אוויר כי אני יהיה בצבא ואני מקווה מאוד שיקבלו אותי כעוזר חזאי אחרת אני יתחרפן אם אני לא ידע מה ייקרה חח.

וגם בגלל שבגלל כתמי השמש כל שנה תהיה חמה יותר מהשנייה והחורפים יהיו קרים יותר מקודמיהם זה השתנות אקלימית שנעשית לרוב בגלל מחזויריות השמש וגם בהשפעתה של ההתחמות הגלובאלית שכן קורת בפועל לוליט ואף אחד לא יוכל להכחיש זאת כי אני גם שם להבדלים על ידיד סקירת שנים קודמות.

הקיצים יהיו יותר חמים לוהטים ויותר גבוה מן הממוצע כך שנשבור שיאים בחום משנה לשנה.

וכך גם החורף שיהיה יותר קר קצר אבל דומיננטי וישבור שיאים בקור.

אני בהמשך לעבודה הקשה שלי בלימודי המטאורולוגיה והאטמסופירה אני יבדוק את השפעת כמות הקרינה של השמש, המחזוריות שלה ושינויי רוח וזרמים בשכבות האטמוספירה כדי לדעת מה יתרחש.

אני כבר עכשיו מדביק כינוי לשנים הבאות שיהיו לפחות עד 2020 לדעתי - הכינוי הוא ״ עידן הקיצוניות המאוזנת״

בהמשך השנה אתן הסברים לכך משהו בקיצוניות של הקיץ והחורף יפעל נגדינו.

משהו שעוד לא ראינו באקלים הארץ ישראלי.

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

אירמאי אפשר לדעת איזה חרטה זה 

סוף סוף החורף הגיע 

זאת רק תיאוריה חברים אתם לא חייבים לקחת את כל מה שנאמר כאן ברצינות זה רק שיעורים

אני מחזק את גיא. זאת רק תאוריה

לא יודע מה יש להם ידידי פתאום כולם נהיו תוקפנים יותר בפורום, בזיון אני מאוכזב ממך בר שגם אתה מתנהג ככה אל תבקש ממני לעזור לך יותר אם אתה לא מאמין בדברי

שוב גיא לא ניקרא לזה התחממות גלובלית כי לא הגדרה נכונה התחממות טיבעית של כדור הארץ קוראת כל אלפי שנים זה  לא שהכדור התחמם קריטי. לגבי הנבואות שלך לא בטוח שהקיצים חמים מאוד אמרו את זה  גם לפני האזהרות האלה לא ראיתי גהנום באמת עדין סביר להניח שלא ניראה  בקיץ הההפך במצב שהשמש תהיה בפעילות נמוכה מינמום תוך שנתים יתאפשר מערכות מאוד קרות לישראל והקיצים יכולים להיות אפילו קרירים כמו למשל שנות ה70 התחזיות שחלך לא מדויקות לא יודעים מה יקרה בדיוק אבל לא דוקא יהי יותר חם  בקיץ תלוי עד כמה  השמש תהיה  בפעילות נמוכה למשל יכול  להיות מצב כמו 1950 לא היה הרבה גשם אבל כל מישקע שהיגיע היה קפוא כי ההינו בחסימה  מאוד גדולה  וזה גרם לשחרור הקור משהו כזה

הבנתי לוחיט מה שאנרת זה גם נכון מאוד.

אתה לא מאמין ואנחנו לא נוציא תחזיות, אתה תישאר לבד בסופו של דבר.

נתראה בעוד שבוע ונראה מי לא יאמין למי

אם המודלים הכי משוכללים מפספסים שבועיים קדימה כל הזמן , אי אפשר לסמוך עליהם לגבי שנתיים קדימה ............

היי,

אני שוקלת להתחתן בתחילת אפריל באיזור המרכז, אשמח לחיזוי מזג אוויר.

היי,

היי,

אי אפשר לחזות טווח כל כך ארוך.

גם על חיזוי ל10 ימם קשה להסתמך אז בטח שלא 6 חודשים.

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: קרמבו
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר