סיבה לפסימיות

המודלים לא עובדים לטובתינו בעיקר גפס שכמעט יום וחצי הלעים את המערכת ומעלה את הרמה הסובטרופית יותר צפונה וזה כבר נותן חסימה של מערכות ואפיקים להגיע יותר דרומה מהמצופה.

אייסי נראה נחמד ל-28 לחודש אבל לא יותר מזה הוא עדיין מראה טמפרטורה גבוהה ואפיקיות באמת מתקרבת אלינו נכון להרגע.

נוגפס לטווח הקצר נראה לגמרי בסדר גמור ודי מאוזן.

המודל היחידי שכרגע מציל אותנו והכי אופטימי שנראה ממש טוב לסוף החודש הוא המודל הקנדי הלא הוא GEM.

הנה תמונת מצב שלו לסיום פברואר , נראה לגמרי טוב לעומת שאר המודלים.

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

אומנם השפעותיה של הרמה מתחילות מעט לפעול בתקופה זו אך ממש לא באופן ניכר זה לא נראה היגיוני,יש לציין שהלוח העיברי מודייק והתחיל מוקדם השנה מהלוח הלועזי סתם אני לא מבין בזה. נחכה לעדכון צהריים לדעתי האישית זה אינו תרחיש היגיוני

אני דווקא חושב שכן.

גפס העלים את כל מה שהיה מתחילת פברואר שחשבנו שיהיה ותקאה עם מה נשארנו ותכף גם זה ילם ...

צריך לפחות 3 מודלים בעד התמיכה להצלת המערכת האחרונה והגדולה.

כרגע יש אחד תומך ממש וזה הקנדי נחכה לעוד 2 וכבר נדע שבאמת יש אפיק בקצה הדרך שאמור להימתח אלינו כאשר ההתרכסות לצפון ומערב אירופה תכנס

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

עדכון צהריים החדש של גפ"ס משופר באופן ניכר ומתחיל להדמות לאי"סי ידידי.

אני מאושר זו מגמה שרק התחילה

אני חושב שהחורף נגמר ידידי את השיא עברנו מזמן ונמשיך בינתיים לקבל גשמונים פה ושם עד אפריל וזה נגמר אני אישית משוכנע מזה ומרוצה מהחורף כי קבלתי גשם מעל לממוצע והיה לי שלג אחד אז אני לא מבקש יותר ידידי חפשתי עוד שלג בשביל הכיף אבל לא מצאתי וכל הנסיונות עד עכשיו כשלו אז ..... לילה טוב חורף

שום דבר לא נגמר עד שזה נגמר , למרות שזה נראה רע , כאילו האביב כבר פה , אבל דווקא בתקופה הזו מגיעות הפתעות שאף אחד לא ציפה להם 

אני רואה בסוף החודש ותחילת מרץ הזדמנות לקבל מערכת טובה , יש שם פוטנציאל גבוהה מאוד , אנחנו נמצאים בקצה הדרומי של הקרחון , אולי סיביר תשחרר סוף סוף משהו דרומה

נכון לרגע זה נראה כי גשם לפחות יהיה בין ה28-2 ל 3-3 ירד גשם , דחיפה קטנה ונקבל יותר 

בני ידידי אני מחזק אותך, נחכה לבין שמונה לתשע שעתו של איסי המודל השווה מכולם.

גם אני ראיתי כבר לפני חודש את ההתחממות הבלתי נסבלת והספדתי את החורף , אבל גם אז אמרתי , תמיד יש הפתעות , קיוויתי שזה יגיע לפני כי אז היינו מקבלים מערכת יותר קרה , אך בעקבות הזמן הסיכוי יותר קלוש אך קיים והיו דברים מעולם

אני גם כן חושב כמו אוסמה חברים הרמה הסובטרופית כנראה לא תאפשר תנאים למערכת ואני מאוד מקווה שאני טועה =[

גפס כבר סחט ממני את כל התקווה וההתמדה שהייתה לי עכשיו לא נותרה לי ברירה אלא להיות פסימי עד שאני יראה שינוי בולט ומשמעותי לא של עדכון אחד עפאלא של מגמה של יום לפחות בגפס

בני ויצמן תמיד יש סיכוי להפתעות אבל כמו שאמר ידידנו גיא שהרמה הסובטרופית שמאפיינת ומרמזת על הגעתו של האביב לא תאפשר לאפיקים עמוקים וקרים להגיע לאזור שלנו דבר שני שלדעתי גם משפיע והוא שהחורף הנחית עלינו את ארבע חודשים גשומים מהממוצע כולל אירוע שלג שסגרו ממוצעים ברוב המקומות ואפילו מעבר ובגלל זה כנראה הוא יעזוב מוקדם ולא ישבור שיאים כמו שחשבנו בהתחלה

אוסמה כדאי שתסתכל בעדכון אייסי ערב שיניתי את דעתי ואני אופטימי כרגע לגבי מערכת שתימשך 4 ימים בתחילת מרץ =]

ותביא איתה שלג לפי דעתי =]

ורק ממני זה ביקש לשנות סיסמא כדי שהאבטחה תעלה או משהו כזה?

ראיתי ידידי אני לא רוצה לאכזב אותך ידידי אבל אני פסימי ולא מצפה להרבה מהמערכת הזאת חוץ מכמויות נכבדות של גשם ואולי כצת שלג ברמת הגולן אני בודק גם בכמה אתרים ומקומות בטוחים ולא מצאתי אפילו אחד מהם שמתלהב מהמערכת הזאת לגבי שלג כמובן וגם תסתכל אצל איסי זה לא שונה הרבה מגפס לעוד עשרה ימים ורואים שם הגרעין הקור קשה לו להדרים מספיק נקווה לשינויים ויש זמן טולי זה יקרה

תשנה גישה ותקבל שיפור בהרגשה ;)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , eitanabrahams,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר